Lekarze Chirurg ortopeda Konin

{'id': 4239, 'name': u'Konin'} Ortopeda
                                       lek. med. Marcin Bińkowski

lek. med. Marcin Bińkowski

ALFAMED Bińkowski, Schmidt s.c.
ul.Piłsudskiego 22A
Konin

Wczoraj miałem okazje poznac Pana Doktora na SOR Koninie... przemily kompetetny jak na warunki Sor i to w Koninie jakby nie z tej ziemi do tego Pan pielegniarz podbnie szybko sprawnie i Bogu dzikei tylko skrecony staw skokowy...a nie zlamanie ...Ufam ze szybko minie szczescie w nieszczesciu ze trafiłem na niego Dzięki za pomoc
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Paweł Sokołowicz

62-504 Konin

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Witold Lubiatowski

Ortopeda, Traumatolog

62-504 Konin

w 2010 świetnie przeprowadzona operacja złamanej kostki,bardzo rzetelna informacja odnośnie usunięcia śrub profesjonalna obsługa pacjęta
Opinia dodana przez: anna

dr hab. n. med. Przemysław Lubiatowski

62-504 Konin

Najlepszy lekarz ortopeda jakiego spotkałem w swoim życiu! Szczerze polecam wszystkim pacjentom. Profesjonalista w każdym calu. Wysoka kultura osobista. Badanie, rozpoznanie i diagnoza przeprowadzone wzorcowo! Miałem operowany lewy bark, skomplikowany przypadek. Profesjonalna operacja, opieka i rehabilitacja. Mogę stwierdzić, że uratował moje dalsze funkcjonowanie osobiste i zawodowe. Jeśli chodzi o specjalizację stawu barkowego, to w Polsce "guru". Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Wojtek

Ortopeda, Traumatolog

Gabinet Lekarski Piotr Pankrac Poradnia Ortopedyczna
Stanisława Staszica 1
Konin

Najlepszy ortopeda jakiego znam, pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, pomoc. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Sebastian Wojnowski

Szpital Konin
Konin

Bardzo miły, sympatyczny a przede wszystkim konkretny i rzeczowy lekarz. Podczas zabiegu co jakiś czas pytał czy nic nie boli i objaśniał wszystko co robi. Polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Janusz Suski

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

Mirosław Chorzewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

po kilku wizytach u "pseudospecjalistów" wreszcie trafiłam na Pana Doktora, kompetentny, wzbudzający zaufanie.

lekarz Artur Gładziszewski

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo polecam! Pan doktor jest doświadczony, sympatyczny oraz empatyczny. Wnikliwie przeprowadził wywiad, odpowiadał na moje pytania oraz zaradził moim zdrowotnym problemom.

lekarz Renata Stencel-Kaźmierczak

GABI­NET MEDY­CYNY ESTE­TY­CZNEJ i CHIRURGII OGÓLNEJ
Makowa 6/24
62-502 Konin

Profesjonalne podejście do tematu. Poczucie bezpieczeństwa. Zabieg wykonany ze starannością, bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Dudzik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam. Polecam!!

Ignacy Kodym

Chirurg stomatolog

Konin

Poznałem tego lekarza z racji relacji zawodowych. Pierwsze wrażenie i spostrzeżenia skłoniły mnie, żeby zostać jego pacjentem. Moje obserwacje znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Kompetencja, staranność, inwestowanie w nowe narzędzia i metody, kompleksowe podejście do problemu. Oczywiście wszystkie te pozytywy mają odzwierciedlenie w cenach usług. Wcześniej żaden dentysta tak starannie nie przeprowadzał leczenia kanałowego. Dla niektórych zniechęcające może okazać się zdecydowanie ruchów stomatologa, ale taka specyfika tego konkretnego gabinetu. Polecam!

Ludomir Nowak

Chirurg dziecięcy

Konin

Pan Ludomir Nowak jest bardzo uprzejmym lekarzem bardzo dobrze tłumaczy chorobe śmieszny mówi córce żeby uśmichała się na zdjęciu palca