Lekarze Chirurg ortopeda Zabrze

Dziękujemy Panie Doktorze za usunięcie stwora guza-Neuroblastomy,jestesmy bardzo wdzięczni za udaną operację i jego całkowite usunięcie.całe życie będziemy dziękować...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Varixmed Specjaliści
Nowowiejskiego 20
41-808 Zabrze

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /

lekarz Piotr Pasek

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Pan doktor starannie wyciął znamię i założył szwy. Dba o komfort pacjenta podczas zabiegu, tak by pacjent nie odczuwał bólu i stresu. Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i ogromną serdeczność. Dziękuje! I.O.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kopernik S.C.
Ciołkowskiego 33
Zabrze

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

lek. dent. Wojciech Brzozowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Od wielu lat korzystam z uslug Pana Doktora i nie zmienie tego, jak dlugo bede miala mozliwosc. Jest znakomitym lekarzem, niezwykle przyjaznym, godnym absolutnego zaufania. Za kazdym razem ide do niego bez stresu i tego strachu, jaki zwykle towarzyszy wizytom u dentysty. Calym sercem polecam. Dziekuje Panie Doktorze :)
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Józef Gregor

Chirurg dziecięcy

Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Bardzo dobry , dokładny, profesjonalny lekarz. Dobre podejscie do dzieci. Syn (4lata) na pierwszej wizycie byl bardzo wystraszony ale humorystyczne podejscie Pana doktora zmienilo strach i syn sie przestal bac. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Paweł Musialski

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Dziękuję z całego serca dziś mija 2 lata od mojej operacji nadal żyję i jestem panu bardzo wdzięczna za poświęcony czas i sprawne ręce chirurga pozdrawiam cały zespół lekarzy i cudownych pielęgniarek z ceglana Kasia

dr n. med. Damian Czyżewski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Ptasia 3/1
41-800 Zabrze

Jako że jestem Francuzem, wizja mojego leczenia w Polsce, wydawała mi się dość skomplikowana. Badania i leczenie wydawały się do przejścia, natomiast sama operacja , to było przerażające! Nasze spotkanie z chirurgiem, doktorem Damianem Czyżewskim było najważniejsze, od tego zależało czy wrócić do Francji aby poddać się operacji czy też zaufać doktorowi i całkowicie się na Niego zdać. Podczas naszego spotkania, Doktor poświęcił mi i mojej żonie sporo czasu, odpowiedział ...
Bardzo profesjonalny lekarz, operował kolano mojego syna dwa razy. Polecam, świetne podejście do pacjenta, wszystko super się udało. Bardzo, bardzo dziękujemy Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bogusław Ryfiński

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Zabrze, rok 1992. Październik. Dzięki Panu, mój tato cieszył się życiem przez kolejnych 28 lat . By passy w Pana rękach zdziałały cuda niczym skrzydła u Anioła. Dziękuję całemu zespołowi historycznych ,, Bogów,, prof.:Relidze*, Zembali*, Bochenkowi i Panu dr R. Cichoniowi.
Opinia dodana przez: Anet

lekarz Jerzy Zdrzałek

Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1
41-807 Zabrze

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Lekarska "Mikulczyce"
Tarnopolska 80
41-807 Zabrze

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Ortopeda
                                       lekarz Jakub Hawranek

lekarz Jakub Hawranek

Szpital Miejski w Zabrzu
41-803 Zabrze

Bardzo dobry specjalista, dr konsultował mnie po kontuzji kolana ale również moją mamę czekającą na wstawienie endoprotezy. Za każdym razem byłem usatysfakcjonowany usługami doktora. Polecam

lekarz Ewa Szlachta-Świątkowska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Zabrze

Wspaniała Pani doktor, wspaniały człowiek, złota rączka chirurgii ogólnej i onkologicznej 🌷⚘🌷posiada wiedzę medyczną i potrafi ją wykorzystać poprzez sumienne podejście do pacjenta

lekarz Igor Karczewski

Traumatolog, Ortopeda

ortoped
makowa 1
41-809 Zabrze

Miałem poważny uraz barku którego doznałem w wyniku wypadku samochodowego. Udałem się do Sport Kliniki gdzie wiedziałem ,że pracuje Pan Doktor Igor Karczewski! Operacja oczywiście dla Doktora nie stanowiła żadnego problemu! Pełny profesjonalizm. Ponad to Doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem!Jestem niesamowicie wdzięczny Panu Doktorowi. Polecam
Opinia dodana przez: Cezary

Agnieszka Czarniecka

Chirurg onkolog

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem i mega farciarzem bo trafiłam w tak fachowe ręce Pani Profesor. Począwszy od operacji,po wizyty kontrolne w NIO i prywatne. Konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo życzliwa ,serdeczna osoba z poczuciem humoru. Mimo tak wysokiej pozycji w świecie medycyny i nauki niezwykle przystępna . W Piekarach chcieli mi wycinać od razu całą tarczycę ale Pani Profesor wykonała operację oszczędzającą . Wszystko fajnie się goi, wyniki zadawalające. ...
Opinia dodana przez: ola
Szpital śląski w Cieszynie zyskał bardzo dużo mając takiego dobrego, kompetentnego lekarza ortopedę.Endoprotezę stawu biodrowego miałam robioną w 2017r.(marzec). .Ordynator lekarz Ochałek wspaniały specjalista, godny zaufania polecam go innym chorym.
Opinia dodana przez: Wanda

Ryszard Pelc

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia Rodzinna" s.c.
3 Maja 55/1
41-800 Zabrze

Omijać szerokim łukiem! Linia produkcyjna, a nie gabinet godny polecenia. (Piątek)Przyszłam na ekstrakcję zęba 8 zatrzymanego. Zaproszono mnie do gabinetu podano 1 znieczulenie w czasie kiedy ja czekałam aż zacznie działać, Pan doktor wyrwał zęba innemu pacjentowi, później drugie znieczulenie, w między czasie przyszła pacjentka na ściągnięcie szwów, kolejna po jakieś skierowanie na badania.. a ja siedziałam na fotelu i czekałam. Kiedy już Pan doktor zajął się mną i wziął ...
Opinia dodana przez: A