Lekarze Chirurg stomatolog

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Warszawa

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!
Opinia dodana przez: Beata Pisarska-Piesse
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

Gabinet Lucyna Duras-Śledzikowska
ul. Marii Dąbrowskiej 17G/1
31-851 Kraków

Pani doktor Lucyna Duras jest uprzejma i kompetentna. Robiłam u niej protezę ("poprawkę" po innym dentyście) - nie mam żadnych problemów, nie były potrzebne nawet minimalne poprawki. Zdecydowałam się dojeżdżać do pani doktor 30km, aby kontynuować leczenie (kanałowe). Ceny nie odstraszają, są adekwatne do jakości usług. Gabinet sterylnie czysty. Dodatkowym plusem wizyt w gabinecie na os.Kościuszkowskim 3 jest to, że pacjent umówiony na daną godzinę, jest przyjęty o czasie (co ...
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam panią doktor,jest troskliwa,serdeczna,bardzo profesjonalnie leczy zęby. W gabinecie miła atmosfera,aparatura nowoczesna. Pani doktor dobrała i dopasowała mi protezkę, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': None, 'name': u''} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
                                       lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. stom. Tomasz Dohnal

lek. stom. Tomasz Dohnal

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Ogromnie polecam dr Tomasza Dohnala. Jest bardzo dobrym, sympatycznym, bardzo cierpliwym lekarzem, nawet w trudnych momentach pracy ze mną. Moje zęby były zaniedbane, osłabione i wymagały długiego leczenia. U dr Tomasza leczyłam zęby zachowawczo, kanałowo, protetycznie, miałam również wykonywane zabiegi chirurgiczne. Na koniec przeszłam metamorfozę uśmiechu. Polecam. Jestem bardzo zadowolona! :)
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mateusz Dajczak

lek. dent. Mateusz Dajczak

DENT-Team Mateusz Dajczak
Ks.Michała Lewka 3
Tarnowskie Góry

Profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjenta - wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i praktycznie bezboleśnie :-). Pan Doktor wszystko cierpliwie tłumaczył i pokazywał na monitorze, omawiając poszczególne etapy leczenia. Bardzo polecam Doktora Dajczaka, to naprawdę świetny dentysta i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jarosław Bednarczyk

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
                                       lek. dent. Monika Stencel-Gordon

lek. dent. Monika Stencel-Gordon

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

BARDZO POLECAM! Pani Doktor Monika przyjęła mnie w niedzielę po godzinach otwarcia (22 z groszem), mimo, że pracowała od 8 rano. Dodatkowo przyjęła mnie jako jedyny lekarz pomimo covida- z racji bezpieczeństwa innych pacjentów odbyło się to po godzinach, a także z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Ząb był w tragicznym stanie, ból promieniował przez cały policzek aż do oka. Wyrwany ze znieczuleniem, antybiotyk dostałam. Jest o niebo lepiej. Wcześniej nie ...
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

lek. dent. Dorota Różańska - Perlińska

Kliniczne Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

Serdecznie dziękuję za pełny profesjonalizm podejście do pacjenta oraz przeprowadzony zabieg. Oby więcej było lekarzy z takim podejściem do pacjenta i jego problemów
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Stomatolog
                                       lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Całkowity profesjonalizm. Doktor Pankowski jest precyzyjny do maksimum w każdym aspekcie leczenia. Cały proces leczenia odbywa się dokładnie zgodnie z planem jaki Pan Doktor nakreśla przy pierwszym spotkaniu, który to plan jest następnie terminowo i dokładnie realizowany. Spokój Pana Doktora i jego ogromne doświadczenie zawodowe sprawiają że leczenie nie powoduje żadnego stresu. Jest ono też całkowicie bezbolesne. Do końca życia nie pójdę do żadnego innego lekarza z zębami choć wątpię ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. stom. Andrzej Więcek

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Andrzej Więcek
Szklarniowa 5/7
95-030 Starowa Góra

Fantastyczny człowiek i lekarz, konkretny, rzeczowy, i mega cierpliwy:) i zgadzam się w pełni z przedmówcami świetnie tłumaczy:) przy okazji planowania protetyki miałam szybki kurs fizyki :)))Naprawdę polecam! efekt naszej miesięcznej męki o moje zębiska powala na kolana chyba nikt nie przypuszczał , że wyjdzie to aż tak fajnie :)) teraz walczymy o zębole mojego dziecka i efekty też są fajne a przede wszystkim współpraca z maluchem:)I co ważne od ...
Opinia dodana przez: Alex
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Siewniak

lek. dent. Magdalena Siewniak

Stomatolog, Ortodonta

Stomatologia Siewniak
Starowiejska 8
43-600 Jaworzno

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława
{'id': 10951, 'name': u'Szczecinowo'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Kawicz

lek. dent. Katarzyna Kawicz

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek
ul. Malczewskiego 8B/1
Szczecinowo

Doktor Katarzyna Kawicz jest osobą, która swoją pracę traktuje bardzo odpowiedzialnie, można nawet powiedzieć, że ambicjonalnie. Znajduje najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Stara się zarażać optymizmem i nadzieją. Dla mnie jako pacjentki ważne jest, że od początku ufam diagnozie Pani doktor i widzę dobre efekty jej pracy. Moje pierwsze w życiu leczenie endodontyczne okazało się całkowicie bezbolesne. Jest osobą bardzo kontaktową, uważnie słucha tego, co mamy do powiedzenia. Cenię również to, ...
Opinia dodana przez: Danuta

lek. stom. Radosław Romanik

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Radosława Romanika polecam każdemu, komu zależy na zębach i ich dobrym leczeniu. Wielki talent i takiż profesjonalizm.
Opinia dodana przez: M

lekarz Krzysztof Sidziński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.