Lekarze Chirurg stomatolog Koszalin

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

W sierpniu 2016 r. wraz z mężem zostaliśmy skierowani przez Poradnię Dermatologiczną na leczenie zmian skórnych do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ONKOMED w Koszalinie, przy ul. Szpitalnej 2, prowadzonego przez Panią Doktor ANNĘ MAJEWSKĄ - specjalistę chirurgii ogólnej i onkologicznej. Nasze doświadczenia z wizyt u ww. Pani Doktor są zaskakujące, oczywiście POZYTYWNIE. To naprawd

lek. dent. Marek Tłuszczak

{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Koszalin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lek. dent. Marcin Pesta

ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Kochany Pan Doktor. Od prawie 20 lat. Zawsze pomocy i perfekcyjny! Polecam każdemu, chociaż trochę boję się pisać, gdyż znowu wydłużą się kolejki:) do tego wspaniałe Panie asystentki. Również zawsze pomocne i kompetentne.
Opinia dodana przez: Jolanta z rodziną

lek. dent. Jarosław Buczyk

Zwycięstwa 148 lok. 6
75-604 Koszalin

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.
Opinia dodana przez: Natalia

Hanna Czekała-Hajdamowicz

Kutrzeby 14
Koszalin

Baardzo polecam , Pani Hanna bardzo miła , sympatyczna , wszystko powie , wytłumaczy i przede wszystkim nie kasuje pacjentów jak inni stomatolodzy .
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Chirurg ortopeda
                                       lekarz Maksym Własny

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin
Koszalin

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lek. dent. Lucyna Borucka

Korczaka 21
75-713 Koszalin

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Najlepszy dentysta jakiego spotkałam. Trauma z dzieciństwa po wizycie u Pani Lucyny Boruckiej zniknęła. :)
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Elżbieta Burcza

lek. stom. Elżbieta Burcza

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Jak dla mnie najlepsza, konkretna, co trzeba wytłumaczy, no i nie jest drogo, ceny bardzo niskie. Polecam
Opinia dodana przez: luki

lek. dent. Justyna Sadowska

ul.Asnyka
Koszalin

Myslalem, ze juz nie znajde dentysty, prawdziwego lekarza...ze wszyscy sa juz biznesmenami...Ale znalazlem i ciesze sie z tego,ze sa jeszcze lekarze profesjonalni,ktorym mozna zaufac,jak Pani dr Sadowska,u ktorej wizyta nie wzbudza strachu ani bolu pod kazdym wzgledem...Pierwszy raz tez spotkalem sie z kasa fiskalna u lekarza /czy inni lekarze prywatni nie musza miec?/,mile zaskoczenie...

Joanna Bochenek

Boczna 11 lok. 5
75-430 Koszalin

Dla mnie najlepsza.W Koszalinie w kilku miejscach byliśmy i uważam że może nie mieć sobie równych. Pod każdym względem pełen profesjonalizm ze spokojem i harmonią Dzieci mimo iż zawsze się boją przed taka wizytą idąc do Pani Joasi od razu są spokojne ,wystarczy spojrzeć na nią i usłyszeć jej głos. Plomby wykonane jak prawdziwy ząb, żadnego bólu Super,super i jeszcze raz super. Przyjazny gabinet, miła pani Ola (pomoc) Polecam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Bogumiła

Paweł Iwanek

Praktyka Stomatologiczna
Jaworowa 7
75-681 Koszalin

Pani Doktor Iwanek w sposób fachowy i sympatyczny ma podejście do pacjentów.Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z jej usług lecz bardzo niekompetentnie zachowała się Pani umawiająca na wizytę do gabinetu.Podała mi termin na 16.10 w piątek 10.09.2015 ja przyjechałam na wyznaczony czas i czekam 10,20 potem pół godziny.Pukam do gabinetu i mówię o danej wizycie a Pani odpowiadam mi za 15 min ta sytuacja jeszcze raz się powtarza.W końcu nie ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Bożena Mikulska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Morelowa 16
Koszalin

Chodzę do pani Bożeny od 12 lat i naprawdę polecam pani jest bardzo komunikatywna i naprawdę można nawet spać na fotelu

dr n. med. Tomasz Marszałek

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

ul. Zamenhoffa 26
75-663 Koszalin

Polecam ,jestem zachwycona wizytą.Kompetentny,poświęcił mi dużo czasu,wykonał dokładnie badanie,wytłumaczył.

dr n. med. Zygmunt Ziemba

Stomatolog, Ortodonta

ORTODONTA
ul. Domina 5/7
75-500 Koszalin

Lekarz pierwsza klasa, niezdecydowanym polecam iść w ciemno i nie pożałują. Gdyby można było dać więcej gwiazdek to dałbym od razu. Pan dr. szuka skutecznych rozwiązań i ma ogromną wiedzę - ze świecą szukać takich lekarzy. Leczenie ortodontyczne i jego efekty utrzymują się od lat, w każdej chwili można skonsultować się z Panem dr. Polecam bez zastanowienia.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Dąbrowski Wojciech

ZOZ MSWiA
75-720 Koszalin

Super lekarz,mało mówi duzo robi i dokładnie

lek. dent. Jadwiga Siedlecka

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
75-547 Koszalin

Pani doktor spóźniła się na wizytę 40 min. Biegała po swoim mieszkaniu (nad gabinetem). Weszła bez słowa przepraszam. Przyszłam skonsultować jeden problem. Pani mówiła w kółko o tym samym, często nie na temat aż zeszło 40 min. Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Skasowała 50 zł, bo jak stwierdziła poświęciła mi sporo czasu. Na koniec powiedziała, że zęba trzeba obejrzeć pod mikroskopem. Najśmieszniejsze jest to, że umawiając sie na wizytę, pytałam ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Joanna Pakiet-Chmielewska

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Wspaniała p.doktor, która pomimo mojego strachu, wykonała mi kolonoskopię bezboleśnie i perfekcyjnie.Cały czas ze mną rozmawiała, i nawet nie wiem kiedy skończyło się badanie.Bardzo p.doktor dziękuję ,i oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Maciej Mieszczak

OLDENT
ul.Spółdzielcza 1a/2
75-205 Koszalin

Polecam leczenie u Pana Macieja. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalny i oddany pacjentowi. Dokładnie tłumaczy cały przebieg leczenia, w trakcie zabiegu cierpliwy i podążający za pacjentem. Naprawdę szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym. Ja akurat jestem po zabiegu wszczepienia implantu, którego bardzo się bałam. Cały zabieg przebiegł w ciepłej atmosferze. Zarówno Pan doktor jak i personel towarzyszący są godni polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

Magdalena Dryjska-Zielińska

ulica Wąwozowa 38/6
75-339 Koszalin

Bardzo dobra pani doktor. Polecam wszystkim. Ja również mam zagłożone różowe wypełnienie. Ten preparat to glasjonomer - ma działanie przeciwpróchnicowe. Jak ktoś nie wie co ma w zębach to powinien się zapytać, bo pani doktor udziela rzeczowych odpowiedzi. A skoro inni stomatolodzy nie wiedzą co to za preparat to znaczy, że są najwidoczniej niedouczeni. Gabinet jest nowoczesny, panuje w nim miła atmosfera a to ważne podczas wizyty u dentysty. Po ...