Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Jadwiga Ciepły

ulica Zapolskiej 42/83
30-126 Kraków

Wyjątkowa osoba :) Moja córka, która miała bardzo duże uprzedzenie do lekarzy stomatologów, dzięki Pani Doktor pokonała strach, ma wspaniale wyleczone zęby, wyleczone na wiele lat. Ten lekarz jest wspaniałym fachowcem, ale też wyjątkową osobowością. Ewa.

dr Janusz Warmus

szpital jana pawła
31-202 Kraków

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!Uratował mi życie i naprawił to,co popsuli jego poprzednicy-partacze z Kopernika40!Wzór lekarza!!! Pacjent-Jacek W.08.06.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

lekarz Piotr Wałęga

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Prof.Walega,jest wspaniałym lekarzem,w 2007 byłam operowana przez Prof.Walege i niezyjacego niestety już Prof.Hermana,Choruje na Leśniewskiego Crohna,to ciężka choroba,ale dzięki takim lekarzom,można żyć, Jest Pan wspaniały,szkoda tylko,że Prof.Hermana już nie ma,wzajemnie się uzupelnialiscie. Pozdrawiam Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Mirosław Garlicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
31-463 Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Rafał Solecki

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Dr Rafał Solecki to wyjątkowy "prawdziwy" lekarz, wyjątkowy Człowiek (przez duże "C"). Swoją kulturą, cierpliwością, spokojem, bezpretensjonalnością, uważnym wysłuchaniem, serdecznością, w naturalny sposób buduje w pacjencie tak ważny stan zaufania i bezpieczpieczeństwa. Pan Doktor to wysokie zawodowe kompetencje, gotowość do pomocy, szlachetna postawa, "Lekarz- serce". Była pacjentka Aleksandra I.
Opinia dodana przez: Aleksandra I.

lek. dent. Ewa Ryń-Magda

ul. Armii Krajowej 12/U10
30-150 Kraków

Bardzo profesjonalne, kompleksowe podejscie. Obsluga klienta jest na najwyzszym poziomie i wizyty sa zawsze przyjemnoscia. Pani doktor doglada moich zebow od kilkunastu lat i od ladnych paru lat wizyty ograniczaja sie do piaskowania i przegladow.

lek. dent. Dagmara Cagiel-Jeż

Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2
30-510 Kraków

Pani doktor jest godna polecenia.Wizyta w gabinecie oraz podejście do pacjenta rewelacja .Moja córka uwielbia tutaj wizyty

lek. dent. Karolina Kuśnierz

Os. Szkolne 24/4
31-977 Kraków

Widać że pani doktor do swojej pracy podchodzi z pasją. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i profesjonalnie. Polecam i dziękuję za wszystkie wyleczone ząbki.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Anna Kojs

ul. Karola Bogdanowicza 10
30-405 Kraków

Bardzo gorąco polecam dr Kojs, jest bardzo kompetenta i jestem bardzo zadowolony z wykonanych plomb.
Opinia dodana przez: Ksawery

lek. dent. Andrzej Zimoch

Os. Bohaterów Września 1C/3U
31-620 Kraków

Najlepszy ze znanych mi lekarzy stomatologów. Moi synowie dzięki genialnemu podejściu Pana Doktora jeszcze kiedy byli dziećmi, nigdy nie bali się wizyty u dentysty. Mają zadbane zdrowe zęby i mimo, że mieszkają poza Krakowem zawsze chętnie korzystają z wizyt i przeglądów u Pana Doktora Zimocha. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Monika Włodarczyk

ulica Podkowińskiego 2/24
31-321 Kraków

Do Pani doktor chodzę od kilku lat, została mi polecona przez znajomych, gdyż nie miała bym odwagi pójść do pierwszego nie znanego stomatologa. Pierwsza wizyta była dla mnie trudna z powodu bólu zęba, który przytrafił mi się po raz pierwszy w życiu. Na szczęście okazało się, że Pani doktor jest empatyczna, konkretna, znająca się na rzeczy. Nawet z trudną pacjentką (do łatwych nie należę) 😁. Teraz leczę zęby u MOJEJ ...
Opinia dodana przez: Magdalena Jawień
WSPANIAŁY LEKARZ,CUDOWNY CZŁOWIEK DOKTOR DO KTÓREGO MAM WIELKIE ZAUFANIE,....POLECAM PANIĄ DOKTOR DOROSŁEMU I DZIECKU,

lek. stom. Marta Grejc

Marta Grejc Gabinet Stomatologiczny
Racławicka 12
30-075 Kraków

Do Pani Doktor Grejc trafiłem dość przypadkowo. Zostalem umówiony na wizyte przez kolege, który tez jej nie znal wcześniej. Zdecydowala lokalizacja. Zostalem przyjęty dwukrotnie. Na pierwszej wizycie P. doktor trafnie zdiagnozowala mój przypadek i wyznaczyla termin kolejnego spotkania, biorac pod uwagę moje ograniczone możliwości czasowe! W trakcie drugiej wizyty, która trwala ok.3,5 h p. doktor wykazala się profesjonalizmem, kreatywnoscia i empatycznym podejściem do indywidualnego pacjenta. Dziekuje tez Pani Elzbiecie, asystentce ...
Opinia dodana przez: marek gebka

lek. dent. Ewa Guzowska-Lonc

NZOZ "Opieka Pielęgniarska"
os.2 Pułku Lotniczego 22
31-867 Kraków

Najlepsza, najsympatyczniejsza, najbardziej kompetentna, najdokładniejsza, najmilsza pani stomatolog Ewa Guzowska-Lonc. Gabinet idealnie czysty i wygodny. To samo dotyczy poczekalni. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Bogdan Łosicki

ulica Kluczborska 56/29
31-271 Kraków

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lekarz Jan Kulig

ul. Lubicz 25/7
31-504 Kraków

Witam jestem synem pana Profesora proszę o umieszczenie aktualnych danych kontaktowych (link poniżej) na Państwa stronie, gdyż nie są one umieszczone w komplecie. Piotr Kulig http://krk-info.pl/gabinetjk/
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewa Rybka

Centrum Medyczne ENEL-MED
inna Pawia 5
31-154 Kraków

Przemiła Pani, super podejscie do pacjęta, pełna profezionalizmu, same superlatywy ! Mogę powiedzieć , dziękuje Pani Ewo.
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Wojciech Cichoń

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pan dr Cichoń jest lekarzem z powołania i o ogromnej wiedzy. Pełen profesjonalizmu, spokojnie i bardzo zrozumiale wyjaśniał mi przebieg choroby mojego męża, konsultował przebieg leczenia, informował o alternatywnych możliwościach. Dzięki jego wiedzy i pomocy wiele razy uspokajaliśmy się z mężem i wiedzieliśmy na czym stoimy. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy.
Opinia dodana przez: Dr. Joanna Grzywa-Holten

lek. dent. Beata Mikulec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.