Lekarze Chirurg stomatolog Opole

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym,uprzejmy,cierpliwy,potrafi słuchać pacjenta,tłumaczy co widzi na na urządzeniu do przepływu krwi. Bardzo sympatyczny. To lekarz przez duże L.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Dariusz Morawski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM" w Opolu
ul. Budowlanych 4
45-062 Opole

Polecam bardzo miły i uprzejmy lekarz :) uśmiechnięty przyjął mnie bardzo ciepło na NFZ naprawdę polecam jestem zadowolona z wizyty :)zlecił badania sam od siebie dziękuję :)
Opinia dodana przez: Adriana

lek. dent. Mariola Wawrzkiewicz

ulica Kościuszki Tadeusza 21/16
45-062 Opole

Wspaniały stomatolog. Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym, profesjonalnym, cierpliwym i empatycznym lekarzem. Jest przy tym bardzo miła, otwarta i utrzymuje bardzo dobry kontakt z pacjentem przy każdej wizycie. Ma również doskonale podejście do dzieci. Moja córka chętnie leczy się u Pani doktor od najmłodszych lat i nigdy dzięki temu nie miała złych doświadczeń ani wspomnień związanych z wizytą u dentysty. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Zuzanna Brzęczek-Stańska

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Tańczak i S-ka"
Orląt Lwowskich 51/1
45-371 Opole

Byłam u pani doktor z dzieckiem, zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Pani doktor wykazała się cierpliwością oraz dużą wiedzą. Dziecko pomimo usunięcia zęba wyszło z gabinetu pani doktor uśmiechnięte :)
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jan Guzek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole

To kompetentny lekarz,który kilka lat temu pomógł mi wyjść z bardzo poważnej choroby kręgosłupa.Jak najbardziej polecam innym chorym.

lekarz Grzegorz Kacprzak

Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu
ulica Reymonta 8
45-066 Opole

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Zbigniew Polak

Szpial Wojewódzki
Kosnego 52
45-071 Opole

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!
Opinia dodana przez: arla

lek. dent. Camilla Trinczek

PROMED
Okrzei 7/1a
48-713 Opole

Zgadzam się zupełnie z dobrą opinią o Pani doktor. Uprzejma, solidna, punktualna, profesjonalna, życzliwa i sympatyczna. Chciałabym mieć innych lekarzy równie dobrych. Anna
Pani doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, perfekcyjna.Wszystko dokladnie pokaze i wytlumaczy...polecam...dziekuje Pani Doktor
Opinia dodana przez: Antonina

Agnieszka Jędraszko

Niemodlińska 19 lok. 26
45-710 Opole

lekarz naprawdę godny polecenia - rozpocząłem u Pani Agnieszki leczenie stosunkowo niedawno,ale w ciągu około dziesięciu wizyt mogę tylko potwierdzić profesjonalność, uprzejmość i wysokie kompetencje lekarza. Jeszcze do niedawna myśl o wizycie u stomatologa przyprawiała mnie o gęsią skórkę, obecnie nie mam żadnych oporów przed taką wizytą - oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce.

dr n. med. Ireneusz Pawełczak

praktyka prywatna
1 maja
Opole

Dr bardzo miły, przesympatyczny i bardzo pomocny w kuracji odchudzającej chcącej być szczupłą i piękną, naprawdę dr godny polecenia!!! Pozdrawiam!!
Byłem u Pani Doktor 2x raz w szpitalu i raz prywatnie i dwa razy podeszła jak na lekarza przystało. W przychodni w szpitalu nie patrzyła na zegarek tylko udzieliła pomocy. Polecam
Opinia dodana przez: irek
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Stomatolog
                                       lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

LASERDENT
Skromna 1
45-351 Opole

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz ...
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Waldemar Hajduk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lek. dent. Nidal Abolfadel

Chirurg stomatolog

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem. Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy). Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie. ...

lek. dent. Maciej Bystry

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiejska 114
45-303 Opole

Pełen profesjonalizm, leczę zęby od dziecka u tego lekarza i zawsze jestem zadowolony, polecam innym
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Robert Janiszewski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Onkologiczny
Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

lek. dent. Maciej Knuth

ulica Mickiewicza 4/213-201
45-369 Opole

Pełen szacun dla duetu Macieja Knuth z małżonką Katarzyną. Po raz pierwszy spotkałam się z leczeniem na podstawie przeswietlenia. poprzedni dentysta leczył na pseudo wyczucie którego nie miał. Dwie wizyty I leczenie kanałowe zakończone. Po wielkiej traumie jaka mnie spotkała włącznie ze znieczuleniem które prawie wyslalo mnie na tamten świat, gdzieś musiałam się udać. I tu szok. Doktor Maciej po pierwsze zapewnia swoją osobą komfort psychiczny. Strach znika. Sympatyczny i ...
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany