Lekarze Chirurg stomatolog Racibórz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Wierczek
Łąkowa 1/1
47-400 Racibórz

Jest świetna. Dzięki niej przestałam bać się dentystów. Ma bardzo dobre podejście, jeśli ktoś nie czuję się komfortowo, często pyta czy wszystko ok, czy nie boli. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ DENTICA 24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Kochanowskiego 3
47-400 Racibórz

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz

Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się ...
Opinia dodana przez: kulkaa

dr Wojciech Morawiec

47-400 Racibórz

Wspaniały lekarz, znam go od 2010 roku ze szpitala leczył syna ,w tym roku wycinał mi znamię -cudowny lekarz polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa G

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Dramat nie lekarz. Pokaleczyl moja żonę mimo że od 3 tygodniu przygotowywał się do zabiegu. Miał zdjęcie z rentgena chodziliśmy kilka razy na konsultacje i na koniec zmasakrował jej szczękę tempym wiertłem przez co musieliśmy szybko reagować na pogotowiu bo po nie udanym zabiegu stwierdził że musi przyjść za 2 tygodnie to może się uda. Nie polecam!!!! Unikać go jak ognia zanim komuś stanie się tragedia!!!
Opinia dodana przez: Janusz

Zbigniew Paluch

Ortodonta, Stomatolog

ulica Podwale 14/4
47-400 Racibórz

Jestem w trakcie leczenia i musze powiedziec ze wszystko przebiega bez zarzutow, do konca zostalo jeszcze troche czasu a juz widac efekty! co jest naprawde super, atmosfera tez jest mila w gabinecie, asystentki sa bardzo uprzejme, a doktor poswieca pacjentowi naprawde duzo czasu, a ceny sa naprawde przystepne, takze same plusy i polecam wszystkim! :)
Opinia dodana przez: Anka
Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ...
Opinia dodana przez: Anna

Stanisław Gamrot

Grzonki 1
Racibórz

Najlepszy specjalista w mieście takiemu człowiekowi można zaufać. Doktor z sercem interesujący się dobrem pacjenta. Wykonanie zabiegu profesjonalnie, bezbolesnie i bardzo estetycznie. Polecam
Opinia dodana przez: Bozena L-M

dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Poradnia Ortopedyczna
Ocicka 58a
47-400 Racibórz

Ciężko stwierdzić czy kompetentny, w miarę uprzejmy. Jednak sugerowanie komuś, że zarabia więcej niż w rzeczywistości i że ma skorzystać z jego zabiegów, ale prywatnie pozostawia wielki niesmak (bez wspomnienia, że może jest możliwość opcji na NFZ). Człowiek przychodzi z bólem, a dostaje takie rekomendacje. O ile wiadomo jak wygląda publiczna służba zdrowia to sugerowanie, że ktoś z pewnością ma pieniądze na prywatne wizyty i zabiegi to wielkie nie porozumienie. ...
Opinia dodana przez: Janusz

Anna Stuchly

ul.Mickiewicza
47-400 Racibórz

Gdybym nie trafiła kilkanaście lat temu do Pani Ani moje zęby mogły by nie być w takim stanie w jakim je mam, jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Stanisław Płonka

Chodkiewicza 23
Racibórz

Lekarz, moim zdaniem, bardzo w porządku, chociaż może rzeczywiście nastawiony nieco do przesady na zarobek. I o ile nie zadziwia mnie opłata za wizytę konsultacyjną, opłata za wyceniony zabieg / w końcu to leczenie prywatne /, uważam że ok. 200 zł za wizytę kontrolną i usunięcie szwów to już lekka przesada / przy wcześniejszej opłacie prawie 3000 zł/. Podejście p. dr profesjonalne i rzeczowe, niestety pozostała " obsługa " moim ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Leszek Oleś

Kombatantów 5
47-400 Racibórz

Lekarz z polecenia! Fachowo i konkretnie obchodzi się z pacjentem, wszystko wyjaśni i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Irena Negacz

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Będzie krótko i konkretnie. Absolutnie jedyny lekarz z powołania ! Bez wypalenia zawodowego. Genialna osoba, lekarz! Jak dla mnie Święty Graal. Jak ktoś musi sprawdzić co to znaczy Święty Graal... niech lepiej szuka innego lekarza.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Józef Domagała

Chirurg ogólny, Urolog

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz,kompetentny i uśmiechnięty Pomimo strachu jaki miałam przed zabiegiem,wszystko "poszło gładko"dzięki jego podejścia do pajenta:)))

lek. dent. Tomasz Meca

Chirurg stomatolog

Gamowska 1
47400 Racibórz

byłam raz i nigdy więcej. podejćie mało profesjonalne, zerknięcie na zęba, bez zdjęcia rtg i decyzja: rwiemy. pytam: a może jednak leczenie? w odpowiedzi zobaczyłam strzkawkę ze znieczuleniem w jego ręce. zamiast leczyć to od razu rwać -nawet pod ropą. nie polecam.

lekarz Andrzej Kocjan

Chirurg urazowy, Ortopeda

Racibórz

To skandal zeby "Pan"dr nawet nie spojrzał na zdjęcie kontrolne(zrobione z laską i na prośbę).o miejscu urazu nie wspomnę.Pamietajcie Państwo idąc na RTG(uwijajcie się),bo "Pan"dr nie będzie czekał!-"ile można czekać,chciałem już iść do domu bo jesteście ostatni".(3 godz.przed końcem dyżuru).Po co My płacimy te składki!Porażka!!!!(szukam specjalisty bo noga sina,spuchnięta,boli itp.)
porażka, kilka razy chodziłem z córką - wstawiała fajne kolorowe plomby ale na tym bym zakończył. Rozgrzebała ząbka a jak zaczęły się problemy to stwierdziła że nie ma wolnych terminów i trzeba się zapisać - oczywiście za miesiąc. W trybie pilnym pojechaliśmy do Wodzisławia do polecanego stomatologa - i jeździmy tam do dziś... jeśli ktoś chce przetestować panią "doktor" na swojej skórze (a raczej na ząbkach swojego dziecka) to "polecam". ...

lek. dent. Agata Foryś

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Brak kompetencji i profesjonalizmu.dla tej pani tylko kasa się liczy. Spóźnia się i ma za nic czas pacjenta. Kategorycznie odradzam wizyty

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.