Lekarze Chirurg stomatolog Radom

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Świetny fachowiec, dobry człowiek! Udany zabieg operacyjny łokcia u córki! Szybki powrót do zdrowia! Bardzo dziękujemy za pomoc! Rodzice Mai!

lek. dent. Konrad Pośpieszyński

Struga 54 lok./3
26-600 Radom

Doskonały lekarz, pełny profesjonalizm, opanowanie, precyzja.leczę żeby od wielu lat, nowoczesny sprzęt, leczenie kanałowe pod mikroskopem - pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Jola

Małgorzata Dulska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Łąkowa 48
Radom

Pani doktor jest super-delikatna i świetny stomatolog. Mam jej 20-letnie plomby i nadal są bez zarzutu. Pozdrawiam serdecznie:)
Opinia dodana przez: 1polly

dr n. med. Andrzej Wypyski

Chirurg dziecięcy, Traumatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Radom

Polecamy wszystkim Pana dr Wypyskiego - wykonywał zabieg wycięcia torbieli około pępkowej wraz z pępkiem u naszej 6-letniej córki w szpitalu na Józefowie (córka miała przewlekły, nawracający wyciek wydzieliny z pępka). Nie sądziliśmy, że w Radomiu spotkamy jeszcze takiego zaangażowanego, profesjonalnego lekarza, a jednocześnie serdecznego człowieka! Z Panem dr Wypyskim mieliśmy kontakt przez ok. 5 m-cy - zawsze poświęcał nam tyle czasu, ile potrzebowaliśmy, odpowiadał na nasze pytania, wątpliwości w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mmmmm Stachnio

Krasickiego
Radom

wspaniała, młoda kobieta, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, terminy dostosowuje do pacjenta

lek. dent. Justyna Bocheńska

ulica Struga 54
26-600 Radom

Najlepszy dentysta w Radomiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Katarzyna Wiśniewska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Beata Deryńska
Ks. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Specjalista w kazdym calu. Lekarz z powołania. Podchodzi z sercem i empatią do kazdego swojego pacjenta
Jestem bardzo zadowolona z leczenia, bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog. Polecam wszystkim. Justyna Ptasinska
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Grzegorz Szczęśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Doktor Grzegorz Szczęśniak to dobry fachowiec, miły człowiek. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Urszula Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Hallera 2 lok. 5
26-605 Radom

polecam wszystkim mila atmosfera wielki kunszt

lek. dent. Wioletta Sowińska-Abramczyk

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Polecam Panią Wiolettę Sowińską-Abramczyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wyleczała moją ciężką wadę zgryzu. Chodziłem w aparacie prawie 2 lata ale było warto.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Jerzy Studziński

ul. Andrzeja Struga 6/4
26-600 Radom

Profesjonalizm w 100%. Lekarz znakomity ze swietna wiedza, cały czas sie dokształca i otwarty na nowe rozwiazania w leczeniu. Razem z fachowym personelem tworza zgrany team. Tu kazdy pacjent poczuje sie wyjatkowo. Polecam jak najbardziej:)
Opinia dodana przez: Gosia

Edyta Jaworska

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Dzięki Pani doktor już nie cierpię.Wizyta w gabinecie Unident -bez bólu,kompetentnie i profesjonalnie.Polecam
Opinia dodana przez: Maja

lek. dent. Tadeusz Szczerbiński

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radental"
Daszyńskiego 3
26-600 Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!
Opinia dodana przez: Hubert
najlepszy lekarz stomatolog u ktorego bylam. profesjonalne podejscie. leczenie bez bolu i stresu. wspaniala opieka pani z recepcji. serdecznie polecam gabinet pana Huberta. do zobaczenia . Iwona Fowzul Ameer
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jacek Sobaszek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Polecam pana doktora z calego serca.Uprzejmy wszystko dokladnie i szczegółowo wyjasnia.Oby wiecej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Edyta Frysiak

Protetyk, RTG

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Wspaniała dentystka, z dobrym podejściem do pacjenta i rozwiąże każdy zębowy problem.Leczę się u niej ja i cała moja rodzina i dotychczas sie nie zawiedliśmy

lekarz Robert Rojewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.
Opinia dodana przez: Marek M

lek. dent. Piotr Łasiński

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Pora
ulica Wodna 26
26-600 Radom

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.