Lekarze Chirurg stomatolog Świdnica

lek. dent. Zbigniew Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Miły, wydaje się, że zna się na swoim fachu, gadatliwie uprzejmy, drogi.

lekarz Mariusz Dyda

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Zero profesjonalizmu, lekarz chamski, przyjął nas z pretensjami, a to przeciez jego praca. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anita

lek. dent. Katarzyna Wąsowska

I.P.L. Lek. Stom. Katarzyna Wąsowska
Sikorskiego 31
58-100 Świdnica

Witam, byłem kilka razy miła atmosfera i super podejście Pani Katarzyny. Niestety po kilku wizytach, niestety zmiana na Pana Wojciecha Wąsowskiego poskutkowała kiepskim podejściem, umówiona wizyta dużo wcześniej na 2 godziny, okazała się wizytą godzinną, jak stwierdził na miejscu stomatolog nic mu o tym nie wiadomo. Kolejną wizytę mimo że uzgadnialiśmy wspólnie nie zanotował, co poskutkowało brakiem miejsca w podanym wcześniej dniu, kolejny termin za ponad miesiąc. Nie polecam, chyba ...

dr Anna Lula

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Nieprofesjonalna, spieszy sie, byleby upchac wiecej pacjentow, stary pozolkly sprzet w "gabinecie" z lat komunizmu, a przy tym droga.
Opinia dodana przez: kami

lekarz Krzysztof Świokło

ul. Karola Marcinkowskiego 12
Świdnica

Konkretny ,miły słucha uważnie pacjenta,

Przemysław Karaszewski

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji i Implantologii PROXIMA Spólka Partnerska Lekarze Dentyści Oleksy i Karaszewski
Jarzębinowa 24C
58-100 Świdnica

Córka już kończy leczenie...nareszcie. Każda wizyta 150 zł, tylko za zmianę gumek na aparacie stałym !!!! Koszmar, ale to nie wszystko. Po zakończeniu leczenia, należy zakupić aparat korygujacy za jedyne 600 zł. Tutaj tylko ceny są europejskie, pacjent jest traktowany jak w państwowej służbie zdrowia. Za każdym razem 15-20 minut w kolejce. W czasie leczenia zdarzyły się trzy wizyty, na które, zostaliśmy zaproszeni na wcześniejszą godzinę i w tym przypadku ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Grabowska

Wróblewskiego 22
58-100 Świdnica

Wspaniala, kompetentna,profesjonalna i empatyczna.....wiecej nie oczekuje!!! Polecam wszystkim, ktorzy maja ochote na wizyte w dobrym stylu:) Dziekuje serdecznie za wszystko....a przede wszystkim za ladny usmiech;)

lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Miły, empatyczny człowiek. Moja dolegliwość została wyleczona.
Opinia dodana przez: Karina

Irena Murakowska-Brzezicka

Ortodonta, Stomatolog

Ułańska 6
58-100 Świdnica

Bylem, widzialem, skorzystalem i uwarzam, ze to najlepszy ortodonta w wojewodztwie.

lekarz Lesław Krata

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Armii Krajowej
58-100 Świdnica

27 września jechałam do szpitala w Wałbrzychu po wynik hist pat. W Świdnicy na skrzyżowaniu w tył samochodu (byłam pasażerką) uderzył dostawczy bus. Krótko po incydencie przyjechała karetka. Zaopiekował się mną Pan dr Lesław Krata. Profesjonalista , fantastyczny człowiek. Jestem trudną pacjentką. upartą .30 sierpnia przebyłam zabieg kraniotomii czołowej prawostronnej. Bardzo dokładnie i super fachowo pan Doktor zajął się nadpobudliwym poturbowańcem. Dziękuję również przemiłej pani Ratowniczce Medycznej .Ogromne buziaki dla ...
Opinia dodana przez: Dana1974/

lek. dent. Małgorzata Boguszewska

Waryńskiego 41
58-105 Świdnica

Przyszedłem z chorym zębem, ale mimo moich tłumaczeń że coś jest nie tak, a do panikarzy nie należę, usłyszałem że wszystko jest ok. Magicznie uzdrowiony, następny..
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Dariusz Konopczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-VITA" Usługi Medyczne
ulica Kliczkowska 30
58-100 Świdnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

lek. dent. Łukasz Dittmer

Jarzębinowa 24C
58-100 Świdnica

Nie polecam , leczenie kanałowe przeprowadzone przez pana doktora to prawdziwy koszmar . Delikatnie mówiąc nie delikatny, naderwana warga. Pomijając magiczny koszt leczenia.Efekt po miesiącu kolejny dentysta tym razem rzetelny. Nie Polecam
Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Marian Sienkiewicz

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Nie wiem dlaczego takie srogie opinie. Lekarz jest naprawdę w porządku. Pomimo kolejek sporych lekarz był wyrozumiały, potrafił pomógł, doradzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowy

lek. dent. Zdzisław Dudek

Wyszyńskiego 7/21
58-105 Świdnica

Odradzam, chyba że komuś nie zależy na swoich zębach i chce cofnąć się do czasów z poprzedniej epoki.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Wiesława Bautrel

Jasińskiego 13
58-105 Świdnica

Przykro mi ale zdecydowanie odradzam. Przez wizytę u tej "stomatolog" mam duże problemy z zębem który wcześniej w ogóle nie sprawiał problemów. Pani dokotor doprowadziła do bolesnego leczenia kanałowego- na szczęście już u kompetentnego lekarza.

lekarz Adam Biernacki

lek. dent. Jan Ganowski

Mennicka 1 lok. 2

lekarz Artur Raiter

Chirurg ogólny, Gastrolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29