Lekarze Chirurg stomatolog Wodzisław Śląski

Iwona Krzyżak

Protetyk, Stomatolog

Średnia 4
Wodzisław Śląski

Do Pani drIwony Krzyżak chodzę od lat, wzbudza zaufanie jest super specjalistką.Polecam osobom które boją się stomatologa, ma świetne podejście do dzieci, moje dzieci (teraz to stare konie)uwielbiały do niech chodzić. Polecam w 100 a nawet w 300% warto

lekarz Paweł Loranc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

44-300 Wodzisław Śląski

Pan Paweł to godny polecenia specjalista - do którego nie trafiłam przypadkowo - a z polecenia innego lekarza (do którego mam pełne zaufanie ). Czułam się przez Pana Pawła ,, zaopiekowana „ a co istotne po zabiegu usunięcia żylaków - ZERO bólu . Serdecznie polecam !

lek. dent. Małgorzata Gliwa

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień AL-MED
Radlińska 16
44-300 Wodzisław Śląski

PEŁNA PROFESKA , naprawdę fachowiec godny polecenia jest świetna w tym co robi i oby było jak najwięcej takich FACHOWCÓW jak ona , a nie tylko takich którym zależy na kasie i leczeniu zdrowych zębów

lek. dent. Mateusz Kufieta

Praktyka prywatna Mat-dent
ul. Kubsza 30
Wodzisław Śląski

Dziękuję z całego serca lekarzowi i jego zespołowi za świetne podejście do pacjenta. Pan Mateusz to znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Ubytki usunięte szybko i bezboleśnie.Polecam!
Opinia dodana przez: Bernadeta Szewczyk

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

Niepubliczny Zakład Diagnostyki Schorzeń Sutka i Osteoporozy "ABE" S.c.
ulica Leszka 10
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Celina Cabała

Wałowa 43
44-300 Wodzisław Śląski

Polecam! Profesjonalnie i fachowo!!! Szybkie terminy i elastyczność godzin przejęć pacjentów...podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: AB

lekarz Ireneusz Biegalski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Pan dr Biegalski,to wspaniały człowiek i super chirurg,operował mnie i dzięki niemu nie mam stomii.Dziękuję Doktorowi za to,że mój syn nie jest kaleką.Jeśli potrzebujesz dobrego chirurga,to polecam dr I.Biegalskiego.

lek. dent. Piotr Parchański

Wodzisław Śląski

Bardzo polecam tego lekarza.Jest bardzo dobrym specjalistą w wykonywanym zawodzie,oraz godnym polecenia podejściu do pacjenta.Razem z żoną jesteśmy pacjentami i jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem i uprzejmością tego lekarza.
Opinia dodana przez: Henryk

Katarzyna Dzierżęga-Folwarczny

Radlińska 151
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo dobra dentystka z równie dobrym podejściem dla najmłodszych klientów

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

44-300 Wodzisław Śląski

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

Krzysztof Skowronek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

PPZOZ
ul.26-marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Świetny lekarz, kompetentny, bardzo dobre podejście do pacjenta,

lek. dent. Joanna Bober

NZOZ "ARS-DENT"
Pszowska 338 A
44-373 Wodzisław Śląski

Pierwsza wizyta, miła i sympatyczna atmosfera; profesjonalne potraktowanie z jasnym i precyzyjnym określeniem problemu i czasu leczenia. POLECAM.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Arkadiusz Kowalski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Przychodnia Wilchwy Osiedle 1 Maja
Armi Ludowej 1 , Wodzisław Śląski
44-300 Wodzisław Śląski

Rewelacyjne podejście, zaangażowanie. Diagnozy na podstawie przeprowadzonych badań a nie z góry oklepanych przyzwyczajeń.

lek. dent. Katarzyna Kolarczyk

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarka wyjątkowo przyjazna dla pacjentów wytłumaczy poleci najlepsze rozwiązanie niekoniecznie najdroższe ... a do tego mąż prowadzi laboratorium protetyczne więc protetyka na miejscy P O L E C E M - Jarosław W. - dziękuję

lekarz Krzysztof Wieczorek

c
Wodzisław Ślaski
44-300 Wodzisław Śląski

Jeśli szukasz chirurga o niesamowitej wiedzy i kompetencji a przy tym lekarza o duszy anioła to polecam z całego serca ❤️
Opinia dodana przez: Renata

Przemysław Durczok

Wodzisław Śląski

Wyrywałem wszystkie zęby i zero bólu. Pan doktor bardzo uprzejmy, świetnie znieczula, szybko i bezboleśnie wyrywa, dokładnie tłumaczy co i jak będzie robione i to wszystko na NFZ, a nie prywatnie. Pierwszy raz w życiu szedłem do dentysty z uśmiechem i się nie bałem :) Jedynie jego asystentka sprawia wrażenie spanikowanej przy wyrywaniu zębów, ale daje radę dotrwać do końca. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

Grzegorz Wojcierowski

Teligi 27a
44-304 Wodzisław Śląski

Właśnie zakończyłam ostatnią wizytę z osadzeniem dwóch implantów i trzech koron.Polecam wszystkim! co się boją czy mają obawy co do do bólu ,podejścia ,wytłumaczenia , jakości materiałów czy wykonania 👍Profesjonalizm na najwyższym poziomie ! Wszystko na miejscu, zdjęcia panoramiczne ,bardzo konkretna konsultacja ,miła obsługa wszyscy uśmiechnięci i konkretny,cierpliwy szef.doktor.Grzegorz Wojcierowski😊 jestem bardzo zadowolona,dziękuję😘
Opinia dodana przez: Marzena

Robert Kołodziejczyk

Protetyk, Stomatolog

26 Marca 110
44-300 Wodzisław Śląski

dobry stomatolog i dobry gabinet wrazie potrzeby jest na tak!!!

lek. dent. Aneta Bugiel

Kręta 5a
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo kompetentna dentystka.Znieczuliła mnie doskonale,nic nie bolało. Plomby i korony wykonane świetnie. Wygląda jakby nic nie było robione. Polecam.

lekarz Tomasz Więcek

44-300 Wodzisław Śląski

Po prostu MISTRZ w swoim fachu mogę z czystym sumieniem polecić,także Panie w recepcji bardzo uprzejme, uśmiechnięte poprostu SUPER Grzegorz Sobik