Lekarze Chirurg transplantolog Warszawa

Jakub Włodarski

Chirurg naczyniowy

Warszawa

Byłem operowany w grudniu 2018 w WIM. Pan doktor bardzo profesjonalny z duzym doswiadczeniem. Do tego bardzo rzeczowy i przyjazny do pacjenta. Rozpoznał moj przypadek i dokonal trafnej diagnozy o embolizacji tet. Bardzo polecam fachowosc, podejscie i nastawienie p.doktora do pacjenta. Naprawde bardzo dobry chirurg naczyniowy. Sam oddzial w WIM jest rewelacyjny - poczawszy od skladu lekarskiego, pielegniarek i siostr na ddziale a skonczywszy na salach operacyjnych, SIN, salach chorych. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Paweł Skoneczny

Lipowa 5/20
00-316 Warszawa

Doktor Paweł Skoneczny, to wybitny lekarz, chirurg złotej ręki i profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy, dokonujący operacji chirurgicznych na poziomie mistrzowskim, lekarz, któremu można zaufać. Potrafi skutecznie ratować chorego, nawet w sytuacjach zaniedbań innych lekarzy-których wbrew pozorom nie jest mało. Jego praktyka chirurgiczna, wysoki poziom medycznej wiedzy i wielka troska o kondycję pacjenta-wszystko to czyni Jego praktykę chirurgiczną skuteczną i bezpieczną. Sama niedawno znajdując się w trudnej sytuacji zdrowotnej, na szczęście znalazłam ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Dorobek

Pontonierów 3/4
00-910 Warszawa

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Przemysław Szostek

NZOZ Uromedica
Omulewska 27
04-128 Warszawa

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lek. med. Anna Wiączek

Chirurg ogólny, Proktolog

Giełdowa 4 A/134
01-211 Warszawa

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Przemysław Szałański

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Specjalne podziękowania dla dr.n.med.Przemyslawa Szałańskiego, za uratowanie życia, profesjonalizm, życzliwość i ogromne serce. Z taka pasją i zaangażowaniem można "przenosić góry" i osiągać tylko sukcesy. Najlepszy kardiochirurg w Polsce a może i na świecie. Oddany pacjent Kazimierz G. z Warszawy
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Konrad Pasek

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Lekarz z powołania, sympatyczny, dokładny i konkretny. Wspaniały chirurg, dba o pacjenta. Opiekuńczy człowiek z sercem.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Biederman

Chirurg ogólny, Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Pan profresor jest cudotwórcą. Po czterech latach ciężkiej choroby nadciśnienia płucnego i zatorowości płucnej nareszcie oddycham i mogę chodzić. Nie używam aparatu tlenowego bez którego nie przeżyłbym jednego dnia. Z wielką wdzięcznością Józef ze ze Stargardu

lek. dent. Agnieszka Słota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

Doświadczenie i precyzja razem z uprzejmością i uśmiechem w jednej osobie. Usuwanie ósemki przebiega sprawnie i bez większego bólu. Leczenie kanałowe również. Na miejscu jest RTG więc można sprawdzić co się dzieje z bolacym zębem. Naprawdę pewna ręka p. Agnieszki, przywróci piękny uśmiech. Polecam :)
Opinia dodana przez: Irek

Wojciech Jaśkowiak

Przychodnia Specjalistyczna Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii
00-640 Warszawa

Wspaniały lekarz , pełen profesjonalizm , polecam z ręką na sercu :)Bardzo pomógł mojej mamie , stan był bardzo poważny , uwięźnięte jelita , pęknięte jelito i przepuklina.Jeszcze raz polecam i diękuję Panu Doktorowi .
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Marek Szczepkowski

Bonifacego 74/86
02-936 Warszawa

Do Pana doktora zgłosiłam się z nietypową i rzadko spotykaną dolegliwością, ciężką do rozpoznania nawet z badania rezonansu magnetycznego. Skonsultował moje badania z wybitnymi radiologami i lekarzami z innych oddziałów Szpitala Bielańskiego. Wykazał się w stosunku do mnie dużą empatią i pokierował na właściwą ścieżkę leczenia. Mimo, że było to leczenie na innym oddziale to bardzo interesował się moim niespotykanym przypadkiem. Wielu lekarzy z innych szpitali w Warszawie nie chciało ...
Opinia dodana przez: Anna Gruszewska

lek. dent. Artur Glausiuss

Chirurg stomatolog

Lecznica Stomatologiczna "MIŁY UŚMIECH"
aleja Jana Pawła II 65
01-038 Warszawa

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek

lek. dent. Elżbieta Kopczyńska

Płocka 15/57
01-231 Warszawa

Bardzo uprzejma Pani doktor, uratowała mi ząb, który inny lekarz proponował usunąć, poświęciła mi więcej czasu niż było zaplanowano, na pewno do niej przyjdę następnym razem, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: L

lek. dent. Iwona Ławicka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Club Dent
Ostródzka 89
03-289 Warszawa

Wspaniały człowiek. Wspaniała stomatolog. Wspaniały chirurg. Perfekcja na każdym kroku. Zawsze uśmiechnięta, nigdy mnie nie zawiodła. Nigdy nie było, żadnych powikłań. Polecam wszystkim.

lekarz Paweł Konrad

Toruńska 54/33
03-226 Warszawa

Pan doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczy i poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi. Chciałbym żeby wszyscy lekarze potrafili tak podejść do nierzadko różnych i trudnych przypadków. Bardzo dziękuję za opiekę i naprawę mojej skromnej osoby. Polecam wszystkim, którzy muszą żeby trafili pod opiekę pana doktora.

lek. dent. Jolanta Malejczyk

Dolna 14/16/18/37
00-774 Warszawa

Pani doktor zasługuje na najlepszą opinię. Zajęła się moimi problemami, których tak naprawdę dorobiłam się na własne życzenie, choć w większości z powodu utraconego przez lata zaufania do stomatologów. Zniwelowała we mnie paraliżujący strach przed zabiegami. Mam do niej 100% zaufania!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Alexandros Sidiropulos

Poznańska 21 lok. 29
00-685 Warszawa

Trafilam na tego lekarza w SOR Szpitala Bielańskiego. To co mnie zaskoczylo to cieplo, empatia, pochylenie sie nad czlowiekiem, podmiotowe traktowanie, zrozumienie, kultura, wszechstronne podejście. Jestem mega zaskoczona, bo to dzialo sie na SORze! Super!!!!! Polecam i szacunek dla niego jako lekarza, ale przede wszystkim czlowieka!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jerzy Szysz

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Same piątki dla Pana doktora Jerzego Szysza, chirurga plastycznego (i ogólnego), przyjmującego w piątki w MULTI-MED na ul. Waryńskiego w Warszawie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Piotrowski

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Pan doktor Piotrowski,to doskonały lekarz. Kontakt dostałem od mojego brata Pawła, który już się leczył u Pana doktora. Korzystałem z uprzejmości i ogromnej wiedzy Pana doktora Piotrowskiego, ale dowiedziałem się, że Pan doktor już nie przyjmuje przy ul. Szajnochy. Ktokolwiek wie gdzie obecnie można zapisać się do Pana doktora Piotrowskiego, bardzo proszę o info. 502355026. Dziękuję , będę bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: hubert