Lekarze Chirurg transplantolog Warszawa

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Stomatologia 24H Sobieskiego
ul. Sobieskiego 37
02-758 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor Golonki od około 10 lat. Przez ten czas leczyła mi wiele zębów. Jest bardzo dobrym stomatologiem polecilam już moim znajomym. Z dziećmi przychodzimy do gabinetu i po kolei siadamy do leczenia. Niesamowita miła atmosfera. Aż się chce przyjść na kolejną wizytę.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Warszawa

Świetna opieka i doskonały poziom obsługi. Kilka lat doprowadzałam swoje zęby do porządku- najpierw leczenie, potem aparat ortodontyczny i licówki. Najpierw ósemki stłoczyły zęby w krótkim czasie, potem ponad półtora roku aparatu, wizyty kontrolne, uzupełnienie braków licówkami. Nie miałam żadnych komplikacji. Trochę zachodu z tym jest, ale dzięki dok. Jonaszowi mam uśmiech od ucha do ucha :D
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

poradnia
Warszawa

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
                                       dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ambasada Urody Medical Spa Wilanów
ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 2
02-972 Warszawa

świetna specjalistka z misją - świetne tłumaczenie etapów zabiegów. pomogła mi i mojej mamie z żylakami Gorąco polecaam !!!
                                       dr n. med. Jarosław Bednarczyk

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Rogulski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Super lekarz. Trafiliśmy z przypadkiem nagłym na SOR. Pomimo ogromnego płaczu dzieci dookoła i chaosu, jaki panuje na SOR Pan doktor był bardzo cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Nie pomijał syna i do niego także kierował wyjaśnienia co robi. Warunki pracy były naprawdę trudne i jestem godna podziwu że udawało mu się wnieść tyle spokoju w wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Magdalena Belka

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Pani Doktor kompetentna,przemiła,bardzo zainteresowana pacjentem zarówno przed jak i po zabiegu,na dodatek miesiąc po zabiegu blizna prawie niewidoczna w bardzo widocznym miejscu.Dziekuję,podziwiam i polecam, wdzięczny pacjent Tomasz Burkacki
                                       dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław
                                       lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.