Lekarze Chirurg transplantolog Warszawa

dr Elżbieta Zawadzka

Chirurg dziecięcy

szpital Bielański
Warszawa

Do Pani Doktor Zawadzkiej trafiłem ze swoim synkiem, którego czekała operacja. Już wcześniej, w trakcie wizyt kontrolnych (zanim jeszcze decyzja o operacji była podjęta) byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor i jej kompleksowego podejścia do pacjenta. Bardzo spodobała mi się też jej bezpośredniość: Pani Doktor ma świetny sposób bycia, nie owija niczego w bawełnę i wali prosto z mostu w bardzo sympatyczny sposób (choć jeśli ktoś jest roztrzęsioną mimozą, niech ...

lek. med. Alberto Puerto Cardozo

Chirurg onkolog, Proktolog

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska
Warszawa

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, sympatyczny kompetentny przy tym i bardzo skromny. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Oleg Ertuganow

Chirurg ogólny, Proktolog

Warszawa

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełen empatii i życzliwości do pacjenta. Byłam z bólem kolana, dostałam już na pierwszej wizycie dużo cennych wskazówek i dodatkowych badań. Doktor ma czas wysłuchać pacjenta i wyjaśnić mu istotę schorzenia. Poczułam się "zaopiekowana" i znowu mam nadzieję, że bóle i kłopoty z chodzeniem miną. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Tomasz Brzeziński

Jana III Sobieskiego 18
Warszawa

LEKARZ GODNY POLECENIA/znam Pana Doktora już ponad 40 lat/. PROFESJONALISTA, POŚWIĘCA NAWET SWÓJ WOLNY CZAS DLA PACJENTÓW, DOSKONALE TŁUMACZY CHOROBY I ICH LECZENIE, KOMPETENTNY, UPRZEJMY I GODNY ZAUFANIA. POLECAM GORĄCO.

Paweł Wasiluk

LUX MED Onkologia – Szpital Fieldorfa
gen. A.E. Fieldorfa „Nila” 40
04-125 Warszawa

Dr. Wasiluk uratował mi życie. Wg informacji od innych lekarzy tej operacji w szpitalu miejskim bym nie przeżyła. Ponadto lekarz bardzo kompetentny, cierpliwy, bardzo kontaktowy. Pochylony nad pacjentem, jego problemem i jego wątpliwościami. Polecam każdemu. Prawdziwy fachowiec o gołębim sercu
Opinia dodana przez: Mirosława
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Chirurg ogólny, Proktolog

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Traumatolog, Ortopeda

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej

Tomasz Szafrański

Szpital Bielański
01-809 Warszawa

Pan Doktor w 5 min. potrafił zdjagnozować zapalenie stawu biodrowego naszego dziecka, podczas gdy 2 innych lekarzy kompletnie nie wiedziało co mu dolega. Lekarz ten jest bardzo miły, ciepły i uprzejmy, a przy tym sprawia wrażenie bardzo doświadczonego i kompetentnego. Tłumaczy tyle ile trzeba i poświęca odpowiednią ilość czasu. Polecamy zdecydowanie!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Lewczuk

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Nikamed Centrum Zdrowia
Nowowiejska 6 lok. 9
Warszawa

Niedawno byłem pacjentem Doktora Andrzeja Lewczuka, który usunął mi przepuklinę brzuszną(że względu na inne schorzenia operacja była trudna)..

lekarz Stanisław Fabisiewicz

Przyłęcka 15 lok. 1
Warszawa

Wspaniały człowiek i chirurg . Obiektywny, szczery i bezinteresowny. Wzór do naśladowania w medycynie.

Tomasz Kędziorek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lecznica Stomatologiczna Małgorzata i Tomasz Kędziorek
Pasaż Ursynowski 11 lok.14
02-784 Warszawa

Najlepszy dentysta jakiego spotkałem. Jeśli stać Cię, zdecydowanie polecam. Oczywiście kogoś może wkurzyć, że wizyta kontrolna (10 minut pracy) kosztuje 50 złotych i wszystko inne jest naprawdę drogie (nawet w wawie można mieć 30%-40% taniej), ale za to mamy niesamowity profesjonalizm, absolutny brak bólu - można zasnąć na fotelu. Wadą są też dość odległe terminy, ale to raczej świadczy o tym, że pan Tomasz ma po prostu dużo klientów :).

dr n. med. Grzegorz Benke

Chirurg ogólny, Ortopeda

medicover
Warszawa

Pod każdym względem polecam. Przy pierwszej wizycie konsultacja, badanie USG oraz konieczny zabieg, dały ogromny efekt i natychmiastową ulgę w poruszaniu się. Miałam do czynienia z wieloma ortopedami, ale na takiego profesjonalistę zaangażowanego w pacjenta trafiłam pierwszy raz.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Radosław Samsel

Żenczykowskiego 5/12
00-707 Warszawa

Bardzo kompetentny, uprzejmy lekarz, cierpliwy mimo zadawania może niestosownych pytań co wynikało ze stresu związanego z chorobą. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Konrad Jamiołkowski

Urolog, Chirurg ogólny

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

dr n. med. Marcin Osęka

Warszawa

Pana Doktora wyróżnia wysoki poziom kultury osobistej, życzliwość i profesjonalizm. W najtrudniejszych sytuacjach potrafi być przy pacjencie, dba o udzielenie wsparcia i dobre samopoczucie nie stroniąc od sięgania po dobry humor. Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena Pułtorak

prof. dr hab. n. hum. Jacek Szmidt

Chirurg naczyniowy

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Najwyższej klasy specjalista, ranga międzynarodowa, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii ogólnej, ordynator kliniki chirurgii ogólnej i naczyniowej w szpit. na ul. Banacha w W-wie, do tego - i to robi największe wrażenie podczas spotkania z Profesorem - jeden z najbardziej skromnych i uroczych ludzi jakich spotkałem. A wielu spotkałem w życiu. Kontakt - ja odnalazłem profesora przez Przychodnię na ul.. Uniwersyteckiej 5 w W-wie, k. Pl. Narutowicza
Opinia dodana przez: maciej

lekarz Stanisław Strómiłło

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Jest on śwetnym lekarzem, lepszego dotąd nie widziałem. człowiek skromny i wielkiego serca.
Opinia dodana przez: Maciej70

dr n. med. Roman Derdzikowski

Szpital Praski
Widok 10
03-401 Warszawa

zdecydowanie polecam wielka osobowość-Zygmunt Kosiorkiewicz mieszkaniec Tarczyna

dr n. med. Jan Sarzyński

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Po ciężkiej 3 miesięcznej walce wygrałem nowe życie jedynie dzięki Panu doktorowi Sarzyńskiemu. Do tej pory każdy lekarz u którego odbywam wizytę i poznaje moją historię choroby dziwi się, że przeżyłem. Wiem, że lekarze dawali mi 15% szans na przeżycie ale dzięki doświadczeniu i umiejętnościom Pana doktora żyję. Życzę samych sukcesów w pracy i w życiu prywatnym dużo zdrowia i jak najmniej takich trudnych przypadków jak ja. Pozdrawiam M. Szerszeń
Opinia dodana przez: M. Szerszeń

lek. med. Przemysław Sroczyński

Wojskowy Instytut Medyczny
Szaserów
Warszawa

Byłam operowana przez Pana doktora. Baaardzo dziękuję. Jestem zadowolona z operacji, Pan doktor uspokoił mnie, wyciszył i zoperował tak, że pomimo dużego cięcia nie brałam środków przeciwbólowych po zabiegu - tylko te podawane w szpitalu. Uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Pan doktor jest bardzo dobrym chirurgiem i bardzo dobrym człowiekiem. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem. Życzę panu doktorowi zadowolenia z pracy i oczywiście duuuużo zdrowia. Gdybym mogła wpisałabym Panu doktorowi po ...
Opinia dodana przez: Małgosia