Lekarze Chirurg urazowy Bydgoszcz

dr n. med. Andrzej Świątkiewicz

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Witam! Dziś mijają dokładnie 3 tygodnie od operacji plastycznej uszu. Uszka są bardzo przylegające, coraz mniej bolą. Póki co jestem jak najbardziej zadowolona i szczęśliwa!!! Mam nadzieję, że zbyt mocno nie odejdą i będą super! Dr Świątkiewicz jest bardzo miłym i pogodnym człowiekiem. Bardzo się cieszę, że to właśnie on mnie operował. Ma świetne podejście do pacjentów, podczas operacji rozmawia, żartuje. POLECAM!!!!!!!!

Adam Kotlarek

Chirurg stomatolog

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Panicznie boję się wizyt u dentysty, a u pana Adama nie.
Opinia dodana przez: BB

dr n. med. Witold Czechowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.

Przemysław Stężała

Gabinet lekarski
85-094 Bydgoszcz

Bardzo miły Pan Doktor.

lekarz Michał Jankowski

Centrum Onkologii Bydgoszcz
Bydgoszcz

Doktor Jankowski to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam styczność. Prawdziwy lekarz z idealnym podejściem do pacjenta. Pomógł mojej mamie w najgorszym okresie jej życia. Jestem mu bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i to, że jest po prostu wspaniałym fachowcem i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Włodzimierz Matuszczak

Dworcowa
85-009 Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Pana Doktora. Uprzejmość,szczegółowe wytłumaczenie choroby i leczenia. Doktor z powołania Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Nasser Darwish

nowy szpital w Nakle i Szubinie
czackiego21/15
85-138 Bydgoszcz

szczególne podejście do osób po 20 roku życia, ze względu na niedojrzałość emocjonalną. fachowiec godny polecenia. Jest impulsywny , to dla mnie ważne.
Opinia dodana przez: Dariusz
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Szopiński

dr n. med. Jacek Szopiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Bardzo dobry chirurg i człowiek. Udziela rzetelnej informacji. Wnikliwie przedstawił mi możliwości zoperowania przepukliny nawrotowej różnymi metodami,wskazując na zalety i zagrożenia. Jasno określił swoją opinię, ale wybór pozostawił mi. Jeden z niewielu chirurgów potrafiących leczyć przepukliny metodą laparoskopową. Chyba tylko jeszcze prof. Dąbrowiecki w Polsce tę metodę ma opanowaną. Piszę dzień po operacji, z dobrym samopoczuciem.

dr n. med. Jerzy Kochan

Chirurg szczękowo twarzowy

Remedium
Bydgoszcz

Moja mama ma 82 lata i od dłuższego czasu choruje na neuralgię nerwu trójdzielnego. Gdy dolegliwości bólowe powracają, Pan Doktor zawsze skutecznie zajmuje się problemem. Z odpowiednią dozą empatii i fachowością szybko uśmierza potworne cierpienie, przywracając mamie radość życia. Życzę każdemu lekarzowi takiego poziomu zaufania do kompetencji, jakim moja mama obdarza Pana Doktora. Najwyższej klasy specjalista. Dziękujemy Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Cezary Ostrowski

gen. Bortnowskiego 10a lok. 30
Bydgoszcz

Więcej takich lekarzy uzdrowiłoby naszą Służbę Zdrowia!

lek. med. Jarosław Kołakowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

23.03 .2021r. otrzymałem z rąk Pana dr. Jarosława Kołakowskiego drugie nowe życie . Szanowny Panie DOKTORZE składam Panu serdeczne podziękowania, że dzięki pańskiej ogromnej wiedzy, pracy oraz empatii i bezpośredniemu wielkiemu wsparciu i dodaniu otuchy przed operacją - dziś mogę cieszyć się kolejną wiosną . Tętniak aorty wstępującej śr. 50 do 70 mm (o którym dowiedziałem się przypadkowo przy innych badaniach ) był dla mnie wyrokiem . Dziś dzięki PANU ...
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF MATUSZAK

lekarz Wiesław Bieńkowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

miesiac temu doktor operowal mi nos. z krzywego,szerokiego,dlugiego nosa zrobil zgrabny i sliczny nosek:) POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!! bol, o ktorym niektorzy pisza jest mi kompletnie obcy!!!od wyjscia z kliniki nie wzielam nawet zwyklej tabletki przeciwbolwej... nieprzyjemne sa pierwsze 3 dni dni kiedy ma sie setony w nosie, ale bolu naprawde nie ma!!! przez pierwsze dni przy dotykaniu nosek byl obolaly, ale nie dotykajac go nie czuje sie bolu... wyciaganie ...

lek. dent. Jarosław Stępkowski

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Byłam na zabiegu usunięcia zęba. Nie otrzymałam paragonu. Gdy upomniałam się powiedziano mi, że wystawiają tylko rachunek ale właśnie skończył się bloczek.-). Poprosiłam o zostawienie go dla mnie w recepcji za 2 tyg. gdy będę u lekarza w sąsiednim gabinecie. Niestety do dzisiaj nie wiem czy lekarz przyjmuje legalnie i czy nie należałoby zgłosić sprawy do US. W razie komplikacji po wyrwaniu zęba nie miałabym żadnych praw. Radzę innym najpierw ...
Opinia dodana przez: Gabriela

dr Krzysztof Aniukiewicz

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Godny polecenia lekarz.Miły ,spokojny i bardzo uprzejmy.Fachowo tłumaczy proces leczenia.Jestem po zabiegu sklejania żylaków .Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Józef Wróblewski

Chirurg stomatolog

ulica Płocka 16
85-659 Bydgoszcz

Pan Doktor wspanialy specjalista uratowal mi kosc ktora inny stomatolog "rozbabral" a nie byl specjalista!!! zabieg trwal trzy godziny ale wykonany perfekcyjnie a kosc zrosnieta i jak nowa. Mam juz w tym miejscu implant. Serdeczne dzieki za poswiecony czas i opieke.Wspanialy personel zajol sie mna wzorowo Dziekuje
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Sokala

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Jeżeli ta opinia zostanie usunięta na wniosek lekarza to znaczy, że po prostu przyzna się do swojej niekompetencji. Miał mi usunąć hemoroidy, zrobił to w warunkach absolutnego bólu, w znieczuleniu miejscowym. Skończyło się na tym, że coś usunął, nastąpił nawrót. Wróciłem do niego właściwie z reklamacją. Odpowiedź: to, co mi pozostało powinienem sobie fizycznie wpychać do środka i... będzie dobrze. Nie polecam.

dr hab. n. med. Stanisław Molski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Piotr Rhone

Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek, lekarz, a przede wszystkim fachowiec. Profesjonalista. Niezwykle cierpliwy. Pełne zaufanie. Gosia G.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Maciej Thews

Chirurg naczyniowy

jurasz
85-650 Bydgoszcz

Dzięki Panu Doktorowi do dzisiaj chodzę.A niedługo minie 19 lat od operacji którą przeprowadził w szpitalu klinicznym im.Jurasza Bydgoszczy a później przez kilkanaście lat swoich wizyt kontrolnych dbał o to,bym mógł nadal cieszyć się zdrowymi nogami.Wizyta w jego gabinecie i rozmowa z nim zawsze pozytywnie wpływała na na mnie i innych pacjentów.. Jestem mu za to bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: Adam