Lekarze Chirurg urazowy

lekarz Maciej Maniak

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Tatiana Boryczko

Chirurg ogólny, Ginekolog

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Polecam Panią doktor z całego serca. Miałam wielki problem z mieśniakami i polipami. Dwóch lekarzy wypisali mi skierowanie na usunięcie macicy. Dzień przed wykonaniem zabiegu miałam jeszcze w szpitalu konsultacje z Panią doktor, która mi doradziła metodę leczenia o której żaden wcześniejszy lekarz nie wspomniał. Dzięki Pani doktor mam teraz synka ;)
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 43970, 'name': u'Ca\u0142a Polska'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Sławomir Pietuszko

dr n. med. Sławomir Pietuszko

Medical Hair
Cała Polska

Bardzo dobry specjalista. Przeszczepione włosy rosną i wyglądają naturalnie. Doktor idealnie pokrył moją łysinę. Wyglądam przez to teraz młodziej. Polecam!
Opinia dodana przez: Wacław
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Zbigniew Surowiec

lek. med. Zbigniew Surowiec

Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Wspaniały lekarz. w pazdzierniku 2010 roku operował moją córkę która urodziła sie z rozszczepem podniebienia. Doktor Surowiec to lekarz pełną gębą, miły, kontaktowy, zawsze pomocny w tak trudnych chwilach. W tej chwili Podniebienie mojej córki nie rózni sie niczym od innych dzieci, nie ma zadnych problemów z wymową. Wraz z zona jestesmy mu bardzo wdzięczni.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna

lek. med. Witold Zwolski

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Polecam badania USG. Można zapisać się telefonicznie. Telefon: 817234210 Wykonywane są badania USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, moszny, prostaty
Opinia dodana przez: Aur

lekarz Marta Matejak-Górska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor przeprowadziła u mnie dość skomplikowaną operację trzustki jest osobą o ogromnej wiedzy medycznej ,przesympatycznym ,empatycznym i konkretnym człowiekiem .Czy jeszcze raz poddałbym się zabiegowi tak fachowemu lekarzowi mówię TAK.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Fabian Urban

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

dr n. med. Paweł Mieszczański

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Bardzo dobry Chirurg ogólny.Wspaniałe podejście do pacjenta i wiedza jaką posiada jest naprawdę obszerna...Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a
02-672 Warszawa

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Chirurg ortopeda
                                       dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia

lekarz Marek Hara

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Doskonały, godny polecenia specjalista chirurg. Ponadto niezwykłe uprzejmy lekarz z prawdziwym powołaniem.

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Harpula

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: mszyman

lekarz Tomasz Kacperski

ulica Chmielewskiego 18E/25
70-028 Szczecin

Lekarz kompetentny, rzetelny z szacunkiem i troska wobec pacjentow. Pomogl mi, wykonujac zabieg dokladnie. Dziękuję, ze jeszcze tacy lekarze.