Lekarze Myszków

lekarz Krzysztof Pilarski

Pulmonolog, Internista

SP Zakład Opieki Zdrowotnej -Szpial Powiatowy w Myszkowie
42-311 Myszków

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako do pacjentki. Chęć pomocy medycznej i empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Piotr Bańka

Myszków

Kompetentny ,miły i spokojny lekarz. Tłumaczy co pacjentowi jest. Widać ,że zna się na swojej specjalizacji.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Kamila Ślęzak-Januszko

NZOZ MEDICOR Sp.j.
ul. Aleja Wolności 27''o"
42-300 Myszków

Lekarz anioł - kulturalna (przedstawia się na początku wizyty), uprzejma, spokojna, uśmiechnięta, dowcipna, a przy tym fachowa i traktująca pacjenta poważnie (tłumaczy, pokazuje problem na zdjęciu, wyjaśnia wątpliwości jasno i przystępnie). I to wszystko na NFZ😃 Można? Można.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Renata Idzik

Poradnia Stomatologiczna "DENTOR"
Pułaskiego 7
42-300 Myszków

jest to bardzo dobry lekarz który wytłumaczy chorobę i zabije ją do końca nie znam lepszego stomatologa niż moja mamusia.
Opinia dodana przez: Zosia Idzik

lekarz Sławomir Rychta

11-go listopada 5/41
42-300 Myszków

Kompetentny i dobry lekarz.Szczerze wszystkim polecam.Szybko zdiagnozował przyczynę bólu ,mojego barku.Skromny i dobry fachowiec.

lek. dent. Aleksandra Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEOELDENT
Graniczna 59
42-300 Myszków

Jak to mówią " nie chwal dnia przed zachodem słońca". Wspólnie z mężem myśleliśmy że córka nie mogła trafić na lepszego stomatologa, tymczasem Pani dr bardzo nas zawiodła. Córka miala ogromnego ropniaka, potworny ból zęba, opuchlizna policzka. Pani dr nie wyleczyla ropniaka przed usunięciem córce zęba, dwóch innych lekarzy uświadomiło nas ze znieczulenie dane w miejsce gdzie jest ropa poprostu nie działa, więc dziewczynka niespełna 4letnia miala usuwanego zęba praktycznie ...
Opinia dodana przez: Mama Nikoli

lekarz Łukasz Gęsikowski

42-300 Myszków

Z całego serca polecam lekarza każdej kobiecie. Prowadzi moją ciążę, jest kompetentny, fachowy i bardzo uprzejmy. Pomimo swojego młodego wieku jak na lekarza, ufam mu bezgranicznie. Odpowiada na każde pytanie rzeczowo i konkretnie. Będąc na wizycie czuję się komfortowo, bada bardzo delikatnie. Do tego zawsze podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie do każdego problemu, który się pojawia. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wojciech Picheta

Geriatra

42-300 Myszków

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista z czystym sumieniem polecam go kazdemu potrafi rozmawiac z pacjentem a przedewszystkim potrafi leczyc. to prawdziwylekarz powolaia z ogromna wiedza

Sławomir Rychta

Szpital Powiatowy - Poradnia chirurgii urazowo - ortopedycznej
42-300 Myszków

Bardzo polecam Pana Doktora. Pan doktor skrupulatnie i rzeczowo zajął się tematem moich dolegliwości. Odbyłam jedną konsultację, która została przeprowadzona w sposób profesjonalny. Pan doktor rzetelnie zebrał wywiad i ustalił termin operacji, która przyniosła najlepszy z możliwych efektów. Miałam spory problem z kolanem, wypadek podczas jazdy na desce. Pan Doktor przedstawił mi 2 metody rekonstrukcji kości i operację wykonał laparoskopowo. Po odbyciu rehabilitacji, bardzo szybko wróciłam do pełni sprawności.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jerzy Sobczyk

Anestezjolog, Neonatolog

3 Maja 14
42-300 Myszków

Pan doktor ze swojego gabinetu zrobił bardzo dochodowy taśmociąg. Podejście do rodziców pacjenta jest nacechowane niecierpliwością. Atmosfera panująca w gabinecie nie sprzyja zadawaniu pytań, ani nawet zdaniu relacji o objawach przejawianych przez dziecko. Jeśli ktoś twierdzi, że zadałby nasuwające się pytania bez względu na wszystko, to polecam poświęcić pieniądze na jedną wizytę i sprawdzić samemu, bo presja powodowana poirytowanym i zniecierpliwionym wzrokiem Pana doktora oraz jednoczesną histerią dziecka daje niezapomniane ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Sosnowski

Myszków

Wspaniały człowiek i lekarz. Pod jego opieką lekarska czulam się naprawdę bezpiecznie. Polecam serdecznie każdej przyszłej Mamie
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Damian Polak

42-300 Myszków

Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru . Bardzo mi pomógł gdy tego potrzebowałam.Mam nadzieję,, że to nie ostatni raz gdyż gdy będzie taka potrzeba chętnie skorzystam jeszcze raz z jego pomocy. Bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Ciesielska

Neurolog

Kościuszki 140e
42-300 Myszków

super babka super lekarz przyjazna dla pacjenta

lekarz Ewa Gajos

Pulmonolog

Jedwabna 34
42-300 Myszków

Pani doktor bardzo opryskliwa, po wizycie się popłakałam, jechałam do niej 50km i liczyłam na pomoc w przewlekłym kaszlu. Pani doktor nawet nie spojrzała w wyniki badań które do tej pory zebrałam, nie chciała słuchać o obawach z tym zwiazach. Kiedy zakaszlałam (odruch bezwarunkowy) usłyszałam, że mam się uspokoić... Diagnoza? Dziury w gardle... przepisane tabletki na gardło i płyn do jego płukania, oraz zakaz jedzenia cukru. Po tej wizycie pojechałam ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Mariusz Kleszczewski

Ortopeda, Traumatolog

Myszków

Kompetentny, spokojny, uprzejmy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Jestem zaopiekowana bardzo dobrze
Opinia dodana przez: Anna
Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Jestem pacjentka od wielu lat i za kazda raza jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Sławomir Cichoń

42-300 Myszków

Brak zainteresowania stanem pacjenta. Niekompetentny, myśli że złapał pana boga za nogi. Nie posiada wystarczającej wiedzy ze swojej specjalizacji. Wszystko robi „po łebkach”. Najlepiej wypisać leki przeciwbólowe i wysłać pacjenta do domu. Nikomu nie życzę aby do niego trafił. Nie polecam.

lekarz Paweł Dubik

Anestezjolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca XV Oddział Kardiologii
Aleja Wolności 29
42-300 Myszków

Chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność Ordynatorowi i Personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala MSWiA w Katowicach i podziękować Ludziom, którzy w czasie mojego pobytu spowodowanego ciężkim przebiegiem COVID 19 otaczali mnie fachową pomocą połączoną z troską, życzliwością i wsparciem. Szczególne podziękowania kieruję do doktora Pawła Dubika za Jego profesjonalizm, zaangażowanie i głęboką wrażliwość na drugiego człowieka. Marek Doktorowicz
Opinia dodana przez: Marek Doktorowicz

lekarz Małgorzata Marcisz-Fik

Dermatolog

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
42-300 Myszków

Pełny profesjonalizm, uprzejmość, zaangażowanie, ogromna wiedza. Polecam wszystkim osobom z problemami dermatologicznymi.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Magdalena Bereszko-Smaczny

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Sadowa 4
Myszków

jestem zadowolona z pani doktor, teraz jestem w trzeciej ciaży i też chodze do pani doktor do przychodni.numer telefonu daje, skierowania wypisuje bez problemu, miałam torbiela odrazu sobie z nim poradziła. a w 6 tyg jeszcze nie widac jak bije serce wiec to nie jej wina. pani doktor jest ok
Opinia dodana przez: anonimka