lekarz Danuta Sawicka

Pediatra, Wizyty domowe

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Danuta Sawicka prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską na terenie Piaseczna, Konstancina Jeziornej, okolic oraz Warszawy (południowa część Mokotowa, Ursynów).

Jestem lekarzem pediatrą z ponad 20-letnim stażem pracy. Pracowałam w szpitalu św. Zofii w Warszawie, Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego i CZD. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach każdego roku.

Oferuję opiekę lekarską nad dziećmi zdrowymi, jak i chorymi. Swoje usługi świadczę w Przychodni Zdrowie Piaseczna oraz w NZOZ Malmed. Realizuję także wizyty domowe z dojazdem do Pacjenta – w dni powszednie w godzinach 12–20 oraz w soboty, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Każdego z moich małych Pacjentów traktuję indywidualnie, staram się nawiązać z nim kontakt, a uśmiech dziecka jest dla mnie bardzo ważny.

Opieka lekarska nad dziećmi zdrowymi:

Jako pediatra w ramach opieki lekarskiej nad dzieckiem zdrowym dokonuję oceny noworodka w pierwszych dniach jego życia. Ponadto, jako pediatra organizuję kalendarz spotkań z lekarzem oraz przeprowadzam konsultacje w zakresie szczepień. Odwiedzając mój gabinet mogą Państwo liczyć również na pomoc w zakresie ustalenia zasad żywienia noworodków i niemowląt, a także dzieci starszych czy też zasad prawidłowej pielęgnacji (kąpiele, ubiór, temperatura otoczenia).
Wykonuję bilansy zdrowia u dzieci zdrowych w wieku 2, 4, 6, 9 i 14 lat.

Opieka lekarska nad dziećmi chorymi:

Opieka lekarska nad dzieckiem chorym jest konieczna. Jako pediatra prowadząca indywidualną praktykę lekarską oferuję dojazd do Pacjenta, co jest wygodnym rozwiązaniem dla rodziców i nie powoduje stresów u dziecka. W ramach opieki lekarskiej nad dzieckiem chorym zajmę się leczeniem infekcji układu oddechowego, pokarmowego, moczowego bądź też bólów brzucha. Zapraszam również na wizytę w przypadku podejrzenia chorób zakaźnych wieku dziecięcego czy też chorób pasożytniczych.