Lekarze Dermatolog dziecięcy Grudziądz

Slawomir Kowalik

al. 23-go Stycznia 18
86-300 Grudziądz

Polecam, przez kilka lat w przychodni na Strzemięcinie leczono mnie na AZS z żadnym skutkiem... Poza portfelem nadwyrężyło to również moje zdrowie psychiczne. Dopiero po rozpoznaniu choroby (okazało się, że to wcale nie AZS) i dobraniu odpowiedniej kuracji przez dr Kowalika problem w ekspresowym tempie ustąpił. Dodatkowo Pan ten jest bardzo sympatyczną osobą. Jedyne do czego można się przyczepić to długi czas oczekiwania pod drzwiami gabinetu, ale dla tego efektu ...

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

CENTRUM DERMATOLOGICZNO-KOSMETYCZNE
Chełmińska 74
Grudziądz

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO ...
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

lekarz Dariusz Nowacki

Śniadeckich 82/55
86-300 Grudziądz

Super lekarz, jestem bardzo zadowolona z wizyty, doktor pomógł mi wyleczyć problem z którym zmagałam się od dłuższego czasu. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jan Niedzin

Wenerolog, Dermatolog

marsz. Piłsudskiego 78a
86-300 Grudziądz

Stanowczo nie polecam. Przyszłam z problemem, którego doktor nie był w stanie rozwiązać, powątpiewam nawet w chęci. Nie otrzymałam żadnego skierowania, recepty. Usłyszałam: „nie pomogę, 200zł.” Nigdy nie spotkałam się z taka ignorancją podczas prywatnej wizyty. Bardzo mi przykro.

lekarz Kazimierz Bodnar

Konstytucji 3 Maja 26
Grudziądz

Kompletne rozczarowanie! Ten lekarz podważa wyniki badań, nawet nie przeprowadził wywiadu, faszeruje pacjentów antybiotykami, nie potrafi podać przyczyny choroby tylko wróży jak z kart! Nie polecam nikomu, lepiej znaleźć kompetentnego lekarza który będzie potrafił odczytać wyniki badań, bo to strata pieniędzy, czasu i zdrowia!
Opinia dodana przez: true story

lekarz Grażyna Niedźwiecka

Linarczyk 19 a
86-302 Grudziądz

lekarz Lidia Przekazińska

ulica Jaśminowa 22N

lekarz Małgorzata Drozd

Dermatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5