Lekarze Dermatolog dziecięcy

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Maria Dorosz

Wenerolog, Dermatolog

Batalionów Chłopskich 2
Sucha Beskidzka

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Wcześniej leczyłem się u innych wiele lat, ale dopiero kuracja u tej Pani mi pomogła. Polecam ją innym.
Opinia dodana przez: barka56

lekarz Janina Kamińska

Kościuszki 4/6 lok. 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Najlepszy dermatolog u jakiego się leczyłam, a od prawie 16 lat leczę trądzik - a właściwie dzięki Pani Doktor - leczyłam. Panią Doktor polecam wszystkim.

prof. dr hab. n. med. Jolanta Kwaśniewska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

lekarz Barbara Potempa

Pogotowie Ratunkowe im. Siegfrieda Greinera w Skawinie
NIEPODLEGŁOŚCI 12
32-050 Skawina

Piszę w imieniu swojej babci, która jest bardzo zadowolona z wizyty u Pani lekarz dermatolog Barbary Potempy. Wizyta była w Ośrodku Zdrowia w Kalwarii Zebrzydowskiej. O wiele mniejszy ból, skóra o wiele lepiej wygląda, nogi babci nareszcie wracają do zdrowia. Poprawy naturalnie nie ma z dnia na dzień, bo gojenie się ran wymaga czasu, lecz poprawa jest bardzo duża i widoczna. Pani lekarz trafiła ze zleconymi badaniami oraz z diagnozą ...
Opinia dodana przez: Piotr Marasek

dr hab. n. med. Henryk Szarmach

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Po wizycie u Pana Doktora człowiek czuje się jak nowonarodzony! Z pesymisty stałem się optymistą, chce mi się żyć!...polecam wszystkim załamanym - pędźcie do tego lekarza, bo tylko On potrafi właściwie zdiagnozować przypadłość i ją skutecznie wyleczyć!!!

dr Beata Stopińska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Bio Studio
Słowicza 3
05-807 Podkowa Leśna

Od lat zmagałam się z trądzikiem. Wielu lekarzy, mnóstwo pieniędzy wydanych bezsensownie. W końcu ktoś polecił mi dr Stopińską. Fachowe podejście, fantastyczne efekty zabiegów i leczenia (początkowo zabiegi: kwasami, mikrodermabrazja), potem antybiotyk, a w końcu Izotek, który całkowicie mnie wyleczył. Nie spodziewałam się aż tak dobrych efektów. Polecam każdemu, kto raz na zawsze chce rozprawić się z trądzikiem.

dr n. med. Danuta Rosińska-Borkowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet dermatologiczny Danuta Rosińska-Borkowska
Lewartowskiego 12 lok. 55
Warszawa

lekarz z powolania /super podejscie do pacjentów.odpowie na wszystkie pytania,w miare mozliwosci stara sie pomoc jak tylko moze.godny polecenia
Opinia dodana przez: marzena

lekarz Bogumiła Brzesko

Choroby zakaźne, Dermatolog

32-800 Brzesko

W swoim dość długim życiu miałam do czynienia z wieloma lekarzami.I widać jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą bo o żadnym z nich nie mam negatywnej opini.Jednak na pierwszym miejscu stawiam dr B.Staszczyk .Pani Dr oprócz tego że jest kompetentną w swojej dziedzinie widzi pacjenta całościowo .Gdy trafiłam do Niej z odciskiem na palcu zwróciła uwagę że mam problemy z emocjami,skonsultowała się telefonicznie z zaprzyjażnionym lekarzem izaordynowała lek na uspokojenie.Gdybym leciała ...
Opinia dodana przez: aseret

dr n. med. Anna Wawrzycka-Kaflik

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Spokój opanowanie i konkrety. Dużo informacji na temat leczenia. Krótkie terminy i punktualność. Erecepta na telefon przy kontynuacji kuracji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Katarzyna Małecka

Dermatolog, Wenerolog

Medicers Centrum Medyczne
Tużycka 31
03-683 Warszawa

Odwiedziłam wielu dermatologów zarówno w Warszawie jak i w Małopolsce. Ale po wizycie u Pani Dermtolog jestem w pełni spokojna-jako pacjentka-o przebieg leczenia. Empatia, szczegółowe informacje dotyczące dolegliwości oraz przebiegu leczenia, czas poświęcony na wytłumaczenie wszystkich pytań i cierpliwość oraz szczere zainteresowanie i chęć pomocy sprawia, że z czystym sumieniem: polecam! Jestem daleka od "hura optymizmu" w kazdej dziedzinie życia ale w tym przypadku mogę stwierdzić jedno: "oby więcej takich ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Jaszkowicz

Ośrodek Dializ nr 6 w Kraśniku
aleja Niepodległości 25
23-210 Kraśnik

Bardzo dobry specjalista osiaga rewelacyjne efekty leczenia

lekarz Alicja Grodzińska

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .
Opinia dodana przez: Mirosława
dlugo zmagalam sie z bliznami potradzikowymi, a dzieki dr w krotkim czasie staly sie mniej widoczne- czekam na kolejna wizyte - dzieki pani odzyyskalam wiare w lekarz;)

lekarz Rafaela De Signio

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.
super lekarz pod każdym względem, szeroka wiedzy, świetne podejścia do człowieka, empatyczny, wszechstronny, ogromne doświadczenie i pewność, konkretny
Opinia dodana przez: Magdalena
Bradzo dobry i niezwykle uprzejmy doktor który ceni zdrowie pacjenta i nie eksperymentuje na nim. Zawsze miałem czasem dosadnie wytłumaczone jak postepowac przy swojej dlegliwosci. Porady skuteczne w działaniu.
Opinia dodana przez: Grzegorz Celitan

lekarz Czesława Fąfara-Mazur

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Pani Doktor bardzo miła, pomocna, w pełni kompetentna, znająca się na swoim fachu. Bez problemu wystawia skierowania do specjalistów. Polecam .
Opinia dodana przez: Ireneusz

Danuta Chrostowska-Plak

Gabinet lekarski
55-095

Panią Doktor cechuje bardzo wysoki profesjonalizm. Zabieg wykonany z wielką starannością i wysoką jakością. Przemiła, kulturalna, a zarazem zdecydowana. Bardzo polecam.

lekarz Joanna Zawadiak-Wac

ulica Piłsudskiego 11B
22-100 Chełm

Kulturalna, kompetentna, skuteczna. Dobrze dobiera leki i cierpliwie wszystko wyjaśnia. Jest lekarzem z powołania.