Lekarze Dermatolog Poznań

dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Gabinet Dermatologiczny Aleksander Karpisiewicz
Święty Marcin 43, Parter
Poznań

Do doktora zgłosiłam się po tzw. drugą opinię dot.guzka umiejscowionego na nosie. Pierwsza diagnoza: rak kolczysto- komórkowy. Taki wyrok oznaczał mocne okaleczenie mojej twarzy( wycięcie dużego fragmentu skóry wraz z chrząstką).Pan doktor spokojnie obejrzał guzka i bardzo szybko zawyrokował, że jest to rogowiak (to nie rak).Wszystko dokładnie wyjaśnił i pokazał zdjęcia obrazujące rogowiaka na nosie . Podczas całej wizyty miałam do czynienia z bardzo wysoką kulturą osobistą Pana doktora. Gorąco ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Paweł Silny

Art Clinic
ul. Nad Seganką 5
Poznań

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka W

lekarz Anna Sobańska

NZOZ Centrum Zdrowia
Włodkowica 28
60-334 Poznań

Leczyłem u niej poważne zapalenie skóry (praktycznie cała twarz czerwona :/) z dobrymi wynikami. Teraz mam cerę bez żadnych zmian chorobowych, a co najważniejsze bez blizn.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Anna Sadowska-Przytocka

ul. Marcelińska 98 B/109
60-324 Poznań

Doktor Sadowska to dobry i przemiły dermatolog dziecięcy. Moja córka ma probemy ze skórą o podłożu alergicznym i po poszukiwaniach dobrego specjalisty w Poznaniu w końcu znalazłyśmy własciwego lekarza. Pani doktor wytłumaczyła dokładnia jak w sytuacji tego schorzenia, dbać o higienę skóry i czefo w tym kontekście unikać. Zawsze, jak mam jakąś wątpliwość mogę się łatwo z nią skontaktować. Przepisuje skuteczne leki. Polecam.

dr n. med. Bogumiła Olszewska-Jachimska

Prześwit 4
60-655 Poznań

Dziwi mnie komentarz, że Pani Doktor poświęca pacjentowi mało czasu, chyba się komuś pomyliło, bo tego akurat na pewno noe można jej zarzucić!!

dr Magdalena Łuczkowska

Gajowa 3
Poznań

Ze świeczką takich lekarzy szukać. Oddania swojej pracy. Leczę się już u Pani doktor blisko 6 lat. Zawsze zajmuje się pacjentem, z należytym szacunkiem, nie zerka na zegarek jak to inni lekarze czynią.
Opinia dodana przez: Maksymilian

dr n. med. Małgorzata Alexiewicz-Słowińska

Gabinet Prywatny
Rogalińskiego6
60-267 Poznań

Serdecznie polecam. Godny zaufania lekarz, który ma doświadczenie i wie co robi, mówi, zapisuje:) Ciepły człowiek

lekarz Danuta Leśniewska-Borucka

Mołdawska 61
61-614 Poznań

Pani Doktor pomogła mi w bardzo skomplikowanym przypadku, który leczyłam od lat odwiedzając kolejnych lekarzy.Świetnie zdiagnozowała chorobę i dobrała leki.Poprawa nastąpiła w ciągu kilku dni. Polecam Panią Doktor jako wyjątkowo kompetentnego, doświadczonego i sympatycznego lekarza!!!Wdzięczna Pacjentka Ula.

dr n. med. Mirosława Otulakowska

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

30 lat leczyłem bardzo nieprzyjemne zmiany na nosie u różnych dermatologów w Polsce i w Italii. Dr Otulakowska popatrzyła dosłownie kilka sekund. Usiadła pewna siebie, wypisała receptę. Po ok. 6 miesiącach leczenia zmiany zapalne ustąpiły. Niemożliwe stało się możliwe!!! Przygotowała nos do zabiegu na Onkologii w Poznaniu. Już jestem 2,5 miesięca po zabiegu z normalnym nosem. POLECEM, POLECAM, POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

dr Przemysław Trzeciak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Do tego Pana jeździłem z córką na kasę chorych. Zapisywane leki nie poprawiały jakości skóry. Leczenie trwało ok 3 miesiące bez rezultatów. Przy okazji lekarz zasugerował abym się u tego Pana również podleczył (blizny po trądziku) pewnie chodziło o to aby przy jednym przyjeździe kasował za 2 osoby miałem wrażenie, że chodzi tylko o biznes i pewnie tak jest. Nie wykupiłem nawet lekarstw a pan lekarz co wizytę stawiał nowe ...
Opinia dodana przez: Zoja

dr n. med. Marek Kaźmierowski

ul. Podgórna 16
61-650 Poznań

Polecam, Pan doktor jest dobrze nastawiony do pacjenta, skupia na nim całą uwagę, skrupulatnie wyjaśnia na czym polega leczenie i jaki jest rodzaj choreoby

lekarz Livia Duszkiewicz

Dermatolog estetyczny, Wenerolog

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Pełen profesjonalizm,co więcej...dużo cierpliwości i zrozumienia dla dzieci,pomimo że córka darła się wniebogłosy,nawet nie zauważyłam ani nie usłyszałam komentarza z ust lekarza,naprawdę polecam.Potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i przekonać do siebie pacjenta .Od początku do końca poświęca czas pacjentowi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Grzegorz Grzybowski

NZOZ Centrum Diagnostyki Okulistycznej
Czwartaków 17
61-495 Poznań

Polecam lekarza, z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą, śledzi na bieżąco najnowsze badania i skuteczne terapie w dziedzinie dermatologii. Pomógł mi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Maurycy Piotrowski

Alergolog, Dermatolog

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

Od 17 lat walczę z trądzikiem i ropnymi zmianami na plecach i twarzy. Zmiany te pozostawiły liczne blizny. Przez ten okras leczyłem się u wielu "specjalistów" najróżniejszymi specyfikami. Nawet w desperacji domięśniowo przyjmowałem autoszczepionkę-kosztowna nieskuteczna terapia. Stosowałem także zioła, diety, herbaty, kuracje oczyszczjące itd.itp. Mój organizm był b. osłabiony. Miałem także inne infekcje w tym grzybice i gronkowca po tych wszystkich zabiegach. Pan doktor powiedział na wstępie, że wie jak ...

lekarz Danuta Liburska-Lugowska

Sławskiego 19
60-682 Poznań

Mało jest takich lekarzy. Po prostu wspaniała kobieta. Polecam! Każda wizyta przebiega miło i sympatycznie a leczenie bardzo skuteczne. To lekarz z duszą i z nutką której wielu lekarzom brakuje - bo leczenie to sztuka.

dr hab. n. med. Ryszard Żaba

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Synek z łuszczyca został 3 lata temu potraktowany "receptą" z maściami, sterydami, szamponami i innym farmaceutycznym "śmieciem" - po czym od razu zajęliśmy się naturoterapią NIE KORZYSTAJĄC Z TYCH "RAD" - poszliśmy prawdziwą drogą leczenia łusczycy - bez uzależnienia się od aptek i UWAGA - po 3 mies. syn był zdrowy! Zdrowy jest do dziś! Bo dieta to 100% sukcesu! Działo się to w 2019 r. Teraz mamy 2021 r. ...
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Beata Piątkowska-Kamieńska

Poradnia Genetyczna
Słowackiego 8/10
60-823 Poznań

Sprawnie i szybko. Miałam włókniaka na lewej stronie nosa. Nie dodawał mi urody. Pani doktor obejrzała dokładnie nos i powiedziała że to drobnostka. Zabieg wymrażania trwał kilka sekund. Dziś mija dwunasty dzień po zabiegu. W lustrze po włókniaku nie widzę śladu. Polecam.

dr n. med. Elżbieta Gołębka

Rumcajsa 2a (gab. 6)
Poznań

hm, zaskakują mnie tutejsze opinie... powiem, jak to wygląda u mnie. pani dr jest uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba, tłumaczy co i dlaczego dzieje się z moją skórą, objaśnia jak działają leki i robi rysunki z instrukcją, z którą wychodzę od niej, także później w domu nie muszę sobie przypominać jak to mi zalecała korzystać z leków (a wiadomo, że czasem instrukcje są skomplikowane). dodam, że nie korzystam z ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Elżbieta Melerowicz-Rembiałkowska

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Lekarz sympatyczny, dbający o pacjenta. Tłumaczący wszystko i dbający o zrozumienie przez pacjenta procesu leczenia. Lekarz empatyczny.

dr hab. Monika Bowszyc-Dmochowska

Dermatolog

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Pokierowana dobrymi opiniami w internecie, strasznie się zawiodłam. Pani dr notorycznie nie dawała mi dojść do głosu, albo przerywała w połowie zdania, albo wcale nie słuchała co mówiłę. 3 krotnie musiałam powiedzieć to samo zdanie, żeby Pani dr zrozumiała, z czym do niej przyszłam. A na samym wejściu, jeszcze zanim zdążyłam usiąść, usłyszałam, że i tak mnie nie wyleczy bo azs to choroba wrodzona, bo przecież nie istnieje coś takiego ...
Opinia dodana przez: M