Lekarze Dermatolog

Dermatolog, Mykolog

Wielospecjalistyczne Centrum Kliniczne NZOZ Twoje Zdrowie
E.Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg

od dłuzszego czasu mam problemy z łuszczyca.poszedłem na wizyte prywatną,lekarz wypisał mi maść która zaczęła przynosic efekty.chodziłem na wizyty do róznych przychodni w elblagu i kazano mio zażywac rutinoscorbin i pić wapno,hehehehe.dobre co?ten lekarz jest naprawde świetnym specjalistą,tylko czemu wziął aż 100zł za wizytę?czy to mzalezy od rodzaju choroby? alex

lekarz Małgorzata Opalińska

Warszawska 818
05-083 Borzęcin Duży

Dzisiaj byłam z moim 14-letnim synem na konsultacji i usuwaniu wystających pieprzyków, Pani doktor obejrzała i zdecydowała, który jest do usunięcia przez nią, a który powinien być skonsultowany z chirurgiem - wypisała skierowanie, bardzo rzeczowa i konkretna, jesteśmy zadowolenie bardzo z wizyty.
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog dziecięcy
                                       lekarz Anna Bronikowska - Kolasa

lekarz Anna Bronikowska - Kolasa

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Mam mieszne uczucia co do Pani Doktor. Oczywiście jest bardzo sympatyczna i miła ale jeśli chodzi o leczenie to jest już trochę słabiej. Pojawiłam się u niej z powodu rozprzestrzeniających się dziwnych, twardych i co najgorsze trwałych grudek na twarzy. Pani Doktor na wejściu bez wahania stwierdziła, że to trądzik i przypisała mi kilka maści. Po kilku tygodniach obejrzała i stwierdziła poprawę (choć ja żyję z tą twarzą na tyle ...
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Dermatolog
                                       dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia
                                       dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44
00-672 Warszawa

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja

dr n. med. Ryszard Sieczkowski

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Jestem pod opieką dr Ryszarda Sieczkowskiego od wielu lat. W mojej ocenie, jest on doskonałym dermatologiem. Wykazuje się ogromną wiedzą medyczną i ma empatyczne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam dr Ryszarda Sieczkowskiego jako wysokiej klasy specjalistę dermatologa.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Dermatolog
                                       lekarz Dorota Tyrka

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatna Praktyka Dermatologiczna "CENTRUM MEDYCZNE"
ul. Wspólna 1 ( I piętro )
25-553 Kielce

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Olga
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog
                                       dr n. med. Małgorzata Misterska

dr n. med. Małgorzata Misterska

Dermatolog, Wenerolog

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Polecam, leczenie zakończyło się po drugiej wizycie skutecznie, jestem zadowolony z leczenia Pani doktor polecam Edward .
Opinia dodana przez: Edward Mazur
{'id': 27598, 'name': u'\u0141owicz'} Dermatolog
                                       dr Zbigniew Wroniecki

dr Zbigniew Wroniecki

Gabinet Dermatologiczny Łowicz, Os.Noakowskiego bl.1/39
Os. Noakowskiego 1, m 39
Łowicz

Bardzo doswiadczony lekarz,dobrze wyiasnil chorobe i wyleczyl mnie. Polecam. Bardzo dobry dermatolog.
Opinia dodana przez: Wiktor
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Dermatolog dziecięcy
                                       lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dermatolog
                                       lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kraków

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył ...
Opinia dodana przez: jolanta p
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104
Warszawa

W moim przypadku całkowity brak porozumienia i pomyłka. Miałam poczucie, że zapłaciłam za nic. Musiałam skorzystać z pomocy innego lekarza.
{'id': 1860, 'name': u'\u0141omianki'} Wenerolog
                                       lekarz Monika Rogala

lekarz Monika Rogala

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia "ROYALMED"
ulica Wiślana 36
05-092 Łomianki

Skontaktowałam się z Panią dr Moniką Rogalą w czasie pandemii z problemem skórnym -reakcję zapalenia-alergii na twarzy, szyj i dekolcie. Sobota po południu i nigdzie nie było możliwości szukać porady. Pani doktor oddzwoniła szybciutko i pomogła mi miło, konkretnie i fachowo. Traktowała to jako jedną "wizytę", a tak na prawdę śledziła sytuację przez cztery dni. Cały czas czuwała nad sytuacją, aby dodać leki lub odstawić. Jestem ogromnie wdzięczna za to, ...
Opinia dodana przez: carmen
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57
02-001 Warszawa

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dermatolog
                                       lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

CORIUM-JULIANÓW-porady 150zł
ŁÓDŹ, Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .

dr n. med. Maria Siwicka

Oddział Arkadia - Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna
00-175 Warszawa

Very good doctor. I was suprised because after visiting various of doctors only she helped me. Thank you!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Dermatolog
                                       dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Na medycynie estetycznej ta Pani może i się zna ale na leczeniu chorób pasożytniczych skóry nie zna się. Nie znała podstawowych leków na świerzb, powiedziała, że maść siarkową może przepisać zwykły lekarz, tylko, że ja właśnie poszłam do niej po maść siarkową. Zapłaciłam 220 zł i wyszłam z zapisanymi dermokosmetykami zamiast maści siarkowej. Szkoda moich pieniędzy.
Opinia dodana przez: Alina
                                       dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20
00-851 Warszawa

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

dr Lidia Kozub

Dermatolog, Wenerolog

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Bardzo miła Pani doktor. Pomogła w trudnej sprawie, z którą dwóch lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Polecam
Opinia dodana przez: ParowkaM

lekarz Magdalena Sporek-Osołkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Krótko mówiąc - polecam. Pani dr. była bardzo uprzejma, nie sprawiała wrażenia, że przyjmuje "na akord", słuchała co mówię i odpowiadała sensownie. Leczenie - jak dotąd - z dużo lepszym skutkiem niż u poprzedniego dermatologa. Jest OK.
Opinia dodana przez: M