Lekarze Dermatolog

lekarz Anna Serema-Parol

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, godna polecenia. Wielka szkoda, że odeszła na emeryturę bo trudno będzie znależć równie dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Teresa
Najlepsze dermatolog z jaką się do tej pory spotkałam. Godna polecenia osoba, a przede wszystkim lekarz
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Bogusława Kurpiel

Prywatny Gabinet Dermatologiczny Medea Bogusława Kurpiel
Józefa Szujskiego 6
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor badała mi znamiona i jedno z nich skierowała do wycięcia. na oddziale onkologii powiedzieli, że uratowała mi życie, bo gdybym dłużej czekała z czerniakiem, źle by się skończyło. Dodam, że byłam już wcześniej badana przez innego dermatologa, który znamię zignorował. Dziękuję pani doktor!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Małgorzata Noll-Kaczyńska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

DERMA DESIGN Poradnia Dermatologiczna
07-410 Zabrodzie

Witam. Ta Pani wyleczyła mnie z łuszczycy maścią cygnolinową. Wielu moich znajomych do niej chodzi i również są zadowoleni. Zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Marzena Kasińska

ul. gen. Leona Berbeckiego 2/3
44-100 Gliwice

Pani Doktor wyprowadziła mnie na prostą z koszmarnej pokrzywki, którą nie potrafiłam wyleczyć od 2 lat z pomocą innych lekarzy. Wnikliwie wysłuchuje pacjenta, pomimo że w przychodni roi się od pacjentów. Jej dyspozycje są jasne i klarowne, wszystko tłumaczy, ma cierpliwość. Jest kompetentna, stosuje nowoczesne terapie i metody leczenia. Pamięta historię pacjenta, pomimo, że walą do niej tłumy. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją że lekarz przychodzi pół godziny przed ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Teresa Kusiba-Wodniak

Dermatolog

JARMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ- NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM MEDYCZNE TOP-MED
ul. Józefa Piłsudskiego 12
32-200 Miechów

Polecam! Pani Doktor bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Rozumie, że problem jest nie tylko estetyczny. Przepisała leczenie, poprosiła o kontakt za parę tygodni i wyznaczyła termin wizyty kontrolnej. Chętnie edukuje pacjentów. Nie mam zastrzeżeń.
Pani doktor skutecznie wyleczyła mój wieloletni problem z cerą, wspaniała kobieta i dobra specjalistka. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Małgorzata Fiedorowicz

Dermatolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Mimo że przyszedłem z błahostką, pani doktor wyraziła zainteresowanie problemem, pomogła i wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości.Bardzo gorąco polecam :)

lekarz Teresa Pudelska-Piątkiewicz

Topolowa 7
32-600 Babice

Uratowała moją skórę, a tym samym psychikę. Kompetentna, trafione rozpoznanie i zastosowane leczenie. Wystarczyły tylko trzy dni, bym odzyskała wiarę w człowieka. Tylko Ona potrafiła mnie zdiagnozować. Dziękuję Pani Doktor, z całym szacunkiem i ukłonem pozdrawiam. Iga
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Małgorzata, Damiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka Cywilna
ulica Bielska 61
43-520 Chybie

Nie jestem skóry do wypisywania jakiś ocen w Internecie, ale tym razem nie mogłem nie napisać kilka słów na temat mojej wizyty u Pani doktor w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Zwykle idąc do lekarza że skierowaniem, lekarz zajmuje się diagnozą i leczeniem tylko wypisanej na skierowaniu choroby, a tu niespodzianka... Dość, że dokładnie przebadała i wyjaśniła mi wszystko, to także nie robiła żadnych problemów, kiedy zapytałem, czy mogła by przyjrzeć ...

lekarz Krystyna Stanek

NZOZ Centrum Medyczne św. Pawła
ulica św. Pawła 11a
41-500 Chorzów

Świetny lekarz, bardzo skuteczny miły i zna się na rzeczy. Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Irena Sobolewska

Indywidualna specj. praktyka lekarska Gabinet Laryngologiczny
Dąbrowskiego 4 lok. 102
72-600 Świnoujście

Miła, uprzejma i bardzo kontaktowa, przy czym - skutecznie leczy. Dla mnie, inni fachowcy w tej branży nie istnieją. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor. Aleksander
Opinia dodana przez: Aleksander

dr Paweł Traczewski

Dermatolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Dr Paweł Traczewski jest doskonałym fachowcem, a przy tym bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem, ma doskonałe podejście zarówno do leciwych pacjentów jak i młodych. Godny polecenia specjalista!
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Rita Kaczorowska-Stawarz

Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Dobrej
545
34-642 Dobra

Pani doktor bardzo uważnie słucha, poświeca tyle czasu ile potrzeba nie ma pospiechu , dokładnie tłumaczy istotę choroby. lekarz godny polecenia. Stanisław
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Dermatolog
                                       lek. med. Anna Matuszewska

lek. med. Anna Matuszewska

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Dziękuję p. Annie Matuszewskiej za szybkie zdiagnozowanie mojej choroby. uprzejmość i jasne tłumaczenie choroby. Zgłosiłam się do szpitala i mam wyznaczony termin na zabieg. Podziwiam pani umiejętności . Zofia P.
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Janina Zimnoch

Wenerolog, Dermatolog

GABINET PEDIATRYCZNY
Ciepła 17
15-472 Białystok

Bylem 3 razy w ciagu 5 lat jestem bardzo zadowolony.Moge polecic kazdemu.

dr n. med. Hanna Krysiak

Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego się leczyłem. Wybitny specjalista a do tego przesympatyczna kobieta. Niestety teraz chyba już nie przyjmuje, jest na emeryturze. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma.
Opinia dodana przez: Jan Marek

lekarz Henryk Spoz

Ogrodowa 8
64-120 Krzemieniewo

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Gorąco polecam.

lekarz Agnieszka Plusak-Grzywocz

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Robiłam u pani doktor botox i wypełniacze i jestem bardzo zadowolona. "Ostrzykuje" bardzo delikatnie a efekty są widoczne już następnego dnia. Gorąco polecam
świetna lekarka, miła , kompetentna, poświęca tyle czasu ile potrzeba, wyleczyła mnie z choroby z którą inni lekarze nie poradzili.Polecam, przyjmuje w przychodni dermatologicznej na Leszno 17.