Lekarze Dermatolog Warszawa

lekarz Grażyna Nieżurawska

Dermatolog dziecięcy

ul. Romera 4, Warszawa
Warszawa

Rewelacyjny lekarz, bardzo skuteczne leczenie, leki zadziałały szybko. Pani Doktor bardzo życzliwa, troskliwa, zainteresowana pacjentem. Już nie wiem, jak mam dziękować.
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       dr n. med. Paweł Rujna

dr n. med. Paweł Rujna

Dermatolog, Medycyna estetyczna

MURANO Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej
Pokorna 2 lok. 8
00-199 Warszawa

Najgorszy lekarz, wszystko co czytam o nim to kłamstwo. Idzie sami do niego na wizytę na NFZ to zobaczycie jaki jest grzeczny i jak tłumaczy choroby i jak wyprasza z gabinetu po krótkiej chwili wizyty. Nie zbada dobrze a już wyrzuca z gabinetu. Taki lekarz to wstyd dla całej służby zdrowia. Odradzam wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Janusz Kostrzewa

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Byłem u tego pana kilka lat temu przypisywał lek tetralizal przez 9 miesięcy i bez rezultatu wkoncu zrezygonwalem gdyż stwierdziłem ze to bez sensu .Dotkął skory chwile nie zapytał o nic i przypisał mi tylko ten lek a i masc Duac na noc .Wizyta zakończyła się po 5 minutach .
Opinia dodana przez: Daniel

dr Mateusz Koniarz

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Dr Koniarz usuwał mi trzy znamiona. Jeśli kiedyś będę musiała zwrócić się do dermatologa to tylko do dr Koniarza.

dr Lew Petkow

gdzies na Gocławiu
Warszawa

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Po 6 wizytach u innych lekarzy i trafianiu z diagnozą, dr Petkow rozpoznał w 1 minutę co mi dolega i wyleczył tak że nigdy już nie wróciło schorzenie. Oby więcej takich lekarzy jak Pan doktor! Polecam innym,bo wiedzę Pan doktor ma ogromną i wszystko z głowy nie jak nasi lekarze z Google szukają leków lub rozpoznają choroby 🙈
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Jakubiak

Dermatolog, Wenerolog

Warszawa

Lekarz przemiły, przesympatyczny na wszystkie pytania odpowiada ale niestety czerniaka nie rozpoznał. Ok. 10 dni po tej wizycie byłam u innego lekarza tym razem NFZ w przychodni na Koszykowej. Chcialam tylko ostatecznego potwierdzenia czy usunąć znamię czy nie. Lekarka na tej wizycie na widok mojego pieprzyka o mało z krzesła nie spadła. Była zaskoczona, że poprzedni lekarz niczego nie zauważył. Ja byłam wściekła, że tak mnie przestraszyla przecież byłam u ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog dziecięcy
                                       dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Dermatolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Warszawa

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Alicja Szczesna

LUX MED
ulica Taśmowa 7
02-677 Warszawa

super specjalistka POLECAM pomogła mnie i moim znajomym miła kompetentna zna się na swojej pracy.Masz problem ze skórą
Polecam Pana Profesora - bardzo wysoki profesjonalizm i kultura osobista, Konkretny Ścisły umysł . Poświęcił mi Pan Profesor tyle czasu ile było potrzebne , Mało jest Takich Lekarzy w Warszawie
Opinia dodana przez: Aldona Zalewska

lek. med. Katarzyna Towpik

PFESO
Nowogrodzka 62a
00-699 Warszawa

Godna polecenia. Skuteczna. Bardzo duża wiedza i bardzo duże doświadczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o znamiona.
Opinia dodana przez: kasia84
Wreszcie specjalista który wyleczył mnie z choroby pomimo wcześniejszych kilku wizyt u tzw. specjalistów. Bardzo dziękuję.

dr Aldona Polak-Kłosowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dermatologia, Medycyna Estetyczna - prywatny gabinet
Strusia 1
04-564 Warszawa

Bardzo doświadczony lekarz a przy tym bardzo cierpliwy.

lekarz Joanna Kolinek

Chełmońskiego 11/176
02-495 Warszawa

Pani doktor jest profesjonalistką. Ma duże doświadczenie. Trafnie ocenia schorzenie. Męczyłam się z ropiejącą piętą. Jedna wizyta i od razu diagnoza i trafione leczenie. Okazało się, że miałam łuszczycę na pięcie. Szczerze polecam. P.S. nie ma problemów z zapisem na wizytę.
Opinia dodana przez: Skibibibi

dr n. med. Roman Pronczuk

Dermatolog estetyczny

Ambulatorium 2 Regionalnej Bazy Logistycznej - Jednostki Wojskowej 4226
Marsa 110
04-470 Warszawa

Witam wszystkich, Miałam wykonanych 5 zabiegów laserem typ fraxel w klinice dermatologii i medycyny estetycznej MediDerm w Rembertowie u dr R. Prończuka. Pierwsze trzy zabiegi miałam robione na cała twarz- chciałam uzyskać optymalny efekt na całej buzi- kolejne dwa zabiegi miałam robione na same policzki- tutaj miałam bardzo głębokie blizny potrądzikowe. Pierwszy zabieg miałam robiony w grudniu 2009 r.- już po nim zobaczyłam zmianę na lepsze no i po miesiącu ...

dr n. med. Zygmunt Dajek

Wenerolog, Dermatolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22
00-132 Warszawa

Z całą odpowiedzialnością polecam tego LEKARZA! 3 miesiące szukałem kogoś takiego od wstydliwych chorób. Panowie to człowiek z 30 letnią praktyką w temacie, pracował w Klinice na Koszykowej. Bada wymaz z cewki moczowej na miejscu wiec oszczędza wam stresu podczas oczekiwania na wynik badania. Nie wiem czemu ktoś dał Mu 4 w ocenach. gdyby były 6 tki dał bym 7. Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest ...
Opinia dodana przez: Piotrek

dr n. med. Marcin Ambroziak

Dermatolog, Wenerolog

Klinika Ambroziak
Al.Gen.Sikorskiego 13/U1
Warszawa

Trafiłam do Marcina kilkanaście lat temu (przyjmował wtedy w Szpitalu Dzieciątka Jezus przy ul.Lindleya w W-wie). Jego pomoc okazała się nieoceniona bo mimo tego, że nie dokończyłam kuracji lekiem na bazie prowitaminy A - moja cera odzyskała pożądany wygląd. Wcześniejsze metody nie były wystarczająco skuteczne. Biorąc pod uwagę postęp medycyny, farmakologiczny oraz rozwój lekarza-do dziś polecam tego wspaniałego lekarza wszystkim znajomym bo mi niesamowicie pomógł (każdemu z nich również). Moim ...

dr Ewa Saniewska

AVI
Bobrowiecka 1
01-022 Warszawa

Polecam, zabieg dr Cyj na wypadające włosy, po 2 tygodniach przestały wypadać, i zmieniły strukturę, z pustych, suchych, nie do rozczesania na normalne.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Małgorzata Niemojewska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

EPI - CENTRUM -Laser Cl Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Płatowcowa 19/1
02-635 Warszawa

Od dziecka borykam się z Atopowym zapaleniem skóry. Przez wiele lat próbowano mnie leczyć sterydami co dawało krótko trwałą poprawę. Pani Doktor Malgorzata Niemojewska zajęła się mną z wielką dbałością i zaangażowaniem lecząc, a nie zaleczając objawy. Jest Lekarzem z niesamowitą wiedzą co potwierdziła przy każdych kolejnych wizytach. Jeśli miałbym polecić jakiegokolwiek lekarza to z czystym sumieniem i z przyjemnością. Chciałbym więcej takich lekarzy!!!!!!
Opinia dodana przez: Jakub
Byłem u doktor Iwony Pniewskiej z czymś co mi napuchło pod skórą, po przebadaniu, dostalem listę do wykupienia w aptece: maść i płyn przeciwbakteryjny, po zastosowaniu ich napuchnięcie sie wydatnie zmniejszyło. Także diagnoza i przepisane medykamenty wydały się trafne do mojego problemu. Wybieram się ponownie, ale już w innej sprawie.

lekarz Ryszard Pomykała

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Pan nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę ani tytuł lekarza. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Mam zwiększone ryzyko nowotworów, przyszłam na kontrolę znamion barwnikowych. A pan chciał, żeby pokazac, które znamię niepokoi. Sama jestem lekarzem i wiem, że na takiej wizycie ogląda się całego człowieka, każde znamię dokładnie. Doktor nawet niedojrzal wszystkich po prośbie obejrzenia wszystkich, nie wiedział jaka mam chorobę, musiałam tłumaczyć o co chodzi. Używa potocznego słownictwa w ...
Opinia dodana przez: Agnieszka