Lekarze Diabetolog

dr n. med. Piotr Trelewicz

SZPITAL WOJEWóDZKI
43-300 Bielsko-Biała

Polecam to naprawdę dobry lekarz, godny zaufania, kompetentny. posiada duże doświadczenie, kompleksowe podejście. Zawsze znajduje czas.

lekarz Małgorzata Strzałka-Majka

ul. Staropogońska 69
41-200 Sosnowiec

Profesjonalne i merytoryczne podejście do problemu cukrzycy. Sposób odżywiania, leczenia podawanie leków, badanie poziomu cukru, teraz już wszystko o tym wiem dzięki Pani Doktor. Jestem zdrowszy dzięki takiemu leczeniu
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Wiesława Fischer

Kaliska 24/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zgłosiłem się do tego Zgłosiłem się do tego lekarza z zaczerwienionym paluchem u stopy z czarnym strukiem na nim. Została mi przepisana maść którą miałem używać i opatrywać paluch. Po uzyskanej poprawie kazano mi nadal opatrywać palec opatrunkiem z dodatkiem srebra. Powiedziano mi, że gdyby przez dłuższy czas nie było poprawy mam się udać do podologa i dano mi jego reklamę na której był adres i nr telefonu. Ponieważ palec ...
Opinia dodana przez: wojak12

dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

Jelenia 23
87-100 Toruń

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

lekarz Jolanta Anek

Przychodnia Specjalistyczna MEDYK
ulica Piłsudskiego 8
98-300 Wieluń

Wizyty u pani doktor są zawsze miłe i pełne zaangażowania z jej strony. Kompetentna pani doktor promieniuje empatią i chęcią zaspokojenia mojej wiedzy w temacie cukrzycy. Atmosfera w gabinecie pozytywnie wpływa na taką pacjentkę jak ja. M.

Waldemar Chęciński

Internista, Diabetolog

Diabetologiczny Prywatny Gabinet Lekarski. Możliwość diabetologicznej wizyty domowej.
52-122 Wrocław

Lekarz z ogromną wiedzą, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Spokojnie tłumaczy wdrażane leczenie na każdym jego etapie. Wzbudza zaufanie i poczucie dobrego zaopiekowania. Polecam w ramach leczenia insulinooporności i związanej z tym otyłości.
Opinia dodana przez: Marcin

prof. dr hab. n. med. Anna Noczyńska

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Doskonały lekarz, najlepszy jakiego znam.Uratowała moją córkę.Zawsze na Panią doktor można było liczyć.Wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.
Opinia dodana przez: Bogdan

dr Ireneusz Pijanowski

gabinet prywatny
strońska 24a
52-010 Wrocław

Moim zdaniem super lekarz ma podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć, duże doświadczenie, leki trafnie.

lekarz Agnieszka Mykietyn

Al. Róż 23
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Czuję się bezpieczny w podejmowaniu decyzji co do leczenia i zaangażowania pani doktor. Można odczuć że chce pomóc człowiekowi ,a nie tylko przepisywać tabletki. Robi to co lubi i na pewno się w tym spełnia. Dziękuję pani doktor.
Opinia dodana przez: Lech Domalewski

dr n. med. Jadwiga Peczyńska

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

Bardzo krótka wizyta. Postawiona diagnoza, ale brak wytłumaczenia czym jest choroba, co mam teraz robić. Ustawiona wizyta za pół roku bez czekania, czy jestem dyspozycyjna w tym czasie. Wyszłam bez świadomości czym jest choroba, jak mam teraz postępować przez następne pół roku?

dr n. med. Irena Szykowna

Diabetolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.

lekarz Grażyna Czekalska

Pielęgniarska Opieka M.Rubaszewska Spółka Jawna Oddział Sulęcin
Wiejska 4
69-200 Sulęcin

Najlepszy lekarz na świecie. We wszystkich problemach otrzymuję maksymalną pomoc i wsparcie. Najlepszy Diabetolog. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Pause

lekarz Jolanta Grzesiak

POL - MED
Zapleczna 9C/9
78-100 Kołobrzeg

Jedyny lekarz rodzinny który nie tylko przepisuje tabletki, ale docieka co jest tego przyczyną. Dzieki pani doktor została zdiagnozowana u mnie Astma Oskrzelowa i jej przyczyna alergia. Jestem po odczulaniu i wiem, że żyje ! Leków nie biorę prawie wogole, a wynikiem kilku lat zarzywania różnych śmisznych tabletek i antybiotyków na suchy uporczywy sezonowy kaszel były zniszczone migdałki i 2 pobyty w szpitalu ! Polecam panią doktor !

lekarz Dorota Pisarczyk-Wiza

Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Zwierzyniecka 41 lok. 12
60-814 Poznań

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr Dorota Pisarczyk-Wiza jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejmą. Z anielską cierpliwością wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla wszystkich pacjentów, z którymi rozmawiam w oczekiwaniu na swoją kolejkę, jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Ryszard

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Aleksandra Buchajczyk

Diabetolog, Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
Choszczno

Gorąco polecam tę Panią doktor! Bardzo dobre podejście do pacjenta, jasne tłumaczenie, poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania. Wszystko jak należy.

dr Michał Mularczyk

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Rewelacja. Już mijają dwa lata a ja nie tyję. Schudłem 16 kg. Polecam zasady dr Michała Mularczyka. Marek Rogiński
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Martina Żadan

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam