Lekarze Diabetolog

dr n. med. Zbigniew Niziński

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Specjalista na wysokim poziomie,profesjonalizm pod każdym względem!Leczę się w Instytucie Zdrowia Centrum w Sosnowcu u pana doktora od miesiąca, ale już czuję się świetnie, a nie jak wrak, leki dobrane rewelacyjnie, jak się dowiedziałam z innego źródła to rzeczywiście najlepsze leki najnowszej generacji na moją chorobę, nie szkodzące, pozwalające normalnie zyć.Widać,że doktor ma dużą wiedzę i potrafi ją zastosować, odpowiedzieć na każde pytanie w sympatyczny sposób.Tak to profesjonalnie zorganizowane,że w ...
Dr Piotra Molędę oceniam na lekarza bardzo słabego i wg mojej oceny i doświadczenia z tym lekarzem niekompetentnego. Zaczęło się od stwierdzenia u mnie nadczynności tarczycy (TSH=0.007) przez lekarza rodzinnego. Dostałam lek żeby szybko zacząć leczenie bo czułam się bardzo źle. W tym czasie poszłam ze skierowaniem do szpitala i umówiłam się na wizytę do dr. Lekarz oburzył się, że biorę już lek, kazał zmniejszyć dawkę i zlecił badania FT3, ...

lekarz Anna Foltyn

Zielona 14a
42-311

Jestem bardzo zadowolona z porad Pani Doktor Foltyn. Leczenie skuteczne, a na dodatek bardzo wiele dowiedziałam się o moim schorzeniu, stosuje się do poleconej diety i czuję się o wiele lepiej.

lekarz Ryszard Ryś

Gabinet Laryngologiczny
Staszica 8A pok 5
75-449 Koszalin

Najlepszy lekarz, jakiego znam, a znam doktora Rysia od 28 lat, czyli tyle ile mam cukrzycę typu I. Teraz dodatkowo mój lekarz rodzinny - dla mnie fantastyczna sytuacja. Ogromna wiedza i zaangażowanie. Do problemu podchodzi kompleksowo. Zachęca pacjenta do rozwoju i poprawy wyników. Niestety nie potrafi odmówić pomocy, dlatego ciągłe kolejki. Ale dla takiej opieki warto czekać na swoją kolej.
Opinia dodana przez: Sylwia

Katarzyna Cypryk

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Witam pierwszy raz szukałam lekarza który posłucha pacjenta...I tak trafiłam na w/w Panią i moja opinia jest....luksusowa!! Nie spodkalam lepszego Lekarza z takim podejściem może nie pierwsze 2 wizyty ale Pani przejmuje się pacjentem czuwa nad nim szczerze brak mi słów jestem bardzo zadowolona jej leczenie bynajmniej słucha i trafność 200/100 jestem mega wdzięczna tej Pani Lekarz z powołania polecę każdemu zresztą tak jest !! Pani Kasiu dziękuję jest Pani ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Arciszewska

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

profesjonalnie, uprzejmie i miło. Cukrzyca jako choroba przewlekła stanowi podstawę do bliższej znajmości z lekarzem prowadzącym-( raczej znajomości na całe życie chorobowe pacjenta) i konieczności pełnego zaufania do lekarza który kieruje ruchem. Fajnie, że pani Doktor jest komunikatywna i bardzo sympatyczna, a pozatym oczywiście kompetentna

lekarz Przemysław Koryciński

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Pełne zaufanie do kompetencji i fachowości diagnoz i leczenia. Lekarz godny polecenia. Pełne i zrozumiałe wytłumaczenie choroby i leczenia, tylko należy potem stosować się do zaleceń a efekt gwarantowany.
Opinia dodana przez: Marian

prof. dr hab. n. med. Lilianna Majkowska

Endokrynolog, Diabetolog

Gabinet lekarski ultarsonograficzny i cytologiczny Wacław Żyłka
Klonowica 34/1
71-248 Szczecin

Doskonała wiedza medyczna, podejście do pacjenta doskonałe, trafne w 100% leczenie. Wysoka kultura osobista oraz podejście do studentów i młodych lekarzy. Byłem kilkakrotnie badany w obecności studentów oraz lekarzy na stażu , niesamowita cierpliwość w tłumaczeniu. Polecam nie na 100% lecz na 1000%!!!!! Pozdrawiam Mirosław.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Izabela Andrecka

ulica Opolska 36B
47-100 Strzelce Opolskie

Pani Doktor jest kompetentna, skuteczna, wyrozumiała, jasno i zrozumiale tłumaczy zalecenia i sposób leczenia. Świetny kontakt telefoniczny z rodziną, cierpliwa i uprzejma. Trafiłem do szpitala w ciężkim stanie. Dzięki Pani Doktor cieszę się życiem i jestem na drodze do całkowitego powrotu do zdrowia. Każdemu pacjentowi życzę tak fachowej opieki. Za wszystko serdecznie Pani dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej Jasiński

lekarz Anna Siegel

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Pani Dr prowadziła mnie w czasie ciąży. Miałam cukrzyce ciążową dzięki Pani Dr dzidzius urodził sie zdrowy i w odpowiedniej wadze.

lekarz Elżbieta Bala

SPZZOZ w Radzyminie
ulica Konstytucji 3-go Maja 17
05-250 Radzymin

Profesjonalizm i rzetelnosc to wiodace cechy w podejsciu do pacjenta. Szczerze polecam Pania Doktor.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Agnieszka Halska-Kaczmarek

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Od wielu lat korzystam z porad Pani Doktor Agnieszki Halskiej. Pani Doktor jest znakomitym lekarzem,z wieloletnią praktyką, pełna zaangażowania,zawsze znajdująca czas dla pacjenta,była przy mnie w najtrudniejszym chwilach bezinteresownie poświęcając także swój prywatny czas. Dzięki Pani Doktor moje zdrowie polepszyło się ,wróciłem do sił. Jestem wdzięczny za leczenie, polecam, to profesjonalistka, pełna pasji, godna zaufania. Marek
Odwiedziłam Pana doktora Jacka Kasznickiego w poradni Nowa na ul. Struga 25. Prosiłam o dopisek na skierowaniu na badania krwi - wizyta domowa. Mama ma złamany kręgosłup, leży, wymaga całodobowej opieki. Prosiłam Pana doktora o mozliwość wykanania badań w domu, wiem, ze jest taka mozliwość, zeby pielęgniarka przyjechała do pacjenta w szczególnych przypadkach. Pan doktor kategorycznie odmówił, wyprosił mnie z gabinetu. Mama jest emerytka, nie stać nas na wykonanie badań ...

lekarz Iwona Pestrowicz

Diabetolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jakim prawem tacy lekarze wykonują zawód. Z takim podejściem do pacjenta. Ul.dworcowa Gorzów Wlkp. wizyta u diabetologa na 15.15 . Właśnie jest godzina 16.53. I w momencie pisania komentarza właśnie przyszła Pani sobie do pracy. Karygodne. Żona w ciąży od 13.00 nie je , bo takie są zalecenia , w kolejce 10 ciężarnych ...pewnie niektóre wejdą o 19 na wizytę. Męczenie ciężarnych kobiet dosłownie. Gdybym to ja miał wizytę u ...
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Adam Sienkiewicz

ulica Łopuskiego 31/25
78-100 Kołobrzeg

W mojej opinii bardzo dobry lekarz rodzinny!!!! Godny zaufania i polecenia!!! Leczy skutecznie i wie do jakiego specjalisty skierować w razie poszerzenia diagnozy czy specjalistycznego leczenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Joanna Andrysiak-Powiłańska

ulica Terebelska
21-500 Biała Podlaska

Polecam super podejście wszystkie wątpliwości od razu wyjasniane.oby wszyscy tak podchodzili do pacjenta

lekarz Beata Stąporek

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Bardzo polecam Panią Stąporek. Ze wszystkich lekarzy jakich spotkałam to właśnie ona rozmawia z pacjentem jak z równym sobie, wyjaśnia każde medyczne zagadnienie a co najważniejsze nie przekonuje na siłe do brania leków. Pozwala pacjentowi samemu pod jej czujnym okiem w miare możliwości uporać się z dolegliwościa, a dopiero później podejmuje temat leków.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Mirosława Jastrzębska-Pasierb

Diabetolog, Pediatra

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Polecam z całego serca, pani doktor leczy mojego syna od 3 lat i to na NFZ. Nigdy nie czułam się zbywania, wytracona z równowagi, nie słuchana,czy urażona w jakikolwiek inny sposób. Rzeczywiście pani doktor może sprawiać wrażenie niedostępnej , ale wydaje mi się, że jest to raczej cechą charakteru niż niechęć do rodzica. Po za tym jeśli chodzi d lekarza to do jednego , a nie skacze co wizytą do ...
Opinia dodana przez: Katazna
Jest to bardzo dobry diabetolog, godny zaufania. Moja mama leczyła się u niego i problemy cukrzycowe zostały opanowane. Mieszka ona w Rychnowie koło Barlinka. Ma problemy z poruszaniem się. Cały czas prosi, by zawieść ją do prof. med. Jarosława Ogonowskiego. Chcę wyrazić swe uznanie Jego kultury osobistej i profesjonalności. ks. Wiesław Dyk - Szczecin, ul. Papieża Pawła VI nr 2
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Janina Grzywacz

Słowacka 27
65-001 Zielona Góra

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!
Opinia dodana przez: Bożena