Lekarze Diabetolog

Diabetolog, Internista

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Byłam kilka razy na wizycie u Pani doktor i niestety za każdym razem byłam nie zadowolona. Brak porozumienia z pacjentem.

prof. dr hab. n. med. Artur Czyżyk

Amedis Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Marszałkowska 19 lok. 6
Warszawa

Leciwy lekarz, malo komunikatywny ze wzgledu na chorobe (Alzheimer)

lekarz Anna Kudaj-Kurowska

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Szpitalna 2
95-200 Pabianice

Odradzam wizyty u tej lekarki. Traktuje pacjenta jak śmiecia, wydziera się w trakcie rozmowy telefonicznej. Komentarze "wszystko w porządku, tylko z głową nie tak" są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Osobie chorującej od 60 lat na cukrzycę nakazuje jeść 3 razy dziennie. Taka osoba nie powinna leczyć i mieć kontaktu z pacjentami.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Kramarczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Przychodnia Stomatologiczna
Orzeszkowej 28
22-400 Zamość

Nie polecam. Wizyta mojej mamy, chorej na cukrzyce od 30lat, przebiegała bez szacunku i zainteresowania p doktor. 1. Na zapytanie o sensor wyśmiała, ze mama za stara, 2. Żadnych dokumentów mamy p doktor znaleźć nie mogła ( pacjentka od kilkunastu lat) , jeszcze nakrzyczała, ze nie ma jej dokumentów medycznych. W tym momencie mama jest po 3 śpiączkach. Na szczęście Pani Doktor Dorota Poprawa Boniek uratowała zdrowie mojej mamy i ...
Nie wiem czy można tą kobietę nazwać lekarzem. Totalnie nie ogarnięta, niekompetentna. Człowiek idzie pierwszy raz a ona nie chce przyjąć bo nie masz badań. Po badania właśnie tam poszłam. Nie polecam! Nie miła i opryskliwa.

lekarz Grzegorz Betlej

na NFZ
Sobieskiego
Kęty

Nieuprzejmy, niegrzeczny, traktujący pacjenta z góry, obrażony na wszystko i wszystkich. Byle by jak najszybciej odfajkować wizytę i pozbyć się klienta. Umie tylko wypisywać recepty, niczym Duda podpisujący nowe ustawy. Mam nadzieje, że to było moje ostatnie spotkanie z tym " lekarzem " .

dr n. med. Tomasz Dziewit

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Pierwsze wrażenie straszne, człowiek skała!!Nie polecam ,dziwny typ!!
Nie liczy się z pacjentem. Nie polecam.
Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, kompletny brak wiedzy i umiejętności, ma problem z interpretacją wyników badań, poglądy z czasów PRL, nie zna najnowszych zaleceń, nieuprzejme podejście do pacjenta, wywyższa się a nic konkretnego nie potrafi powiedzieć, po wizycie u innego lekarza od razu trafna diagnoza, a Pani doktor nie potrafiła poradzić sobie z problemem kilkakrotnie, NIE POLECAM!
Opinia dodana przez: Weronika

dr Beata Szperkowska- Pordąb

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Przyznam że ciężko być zadowolonym z wizyty. Szacunek i uprzejmość do pacjenta - graniczy moim zdaniem już trochę z kpiną albo powątpiewaniem. Domyślam się powodu - ale tak nie powinno to wyglądać. Nie wiem czy to pech, ale na pewno nie było tutaj kompleksowego podejścia - pewnie najlepiej potraktowane są książkowe przykłady (otyłość -> proszę schudnąć, cukier 600 na oddziale -> cukrzyca 1 typu, proszę insulinę brać). Brzmi trochę jak ...
Opinia dodana przez: K

lekarz Hanna Sąsiadek

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Radzę zmienić szanowna pani zawód , bo wygląda pani jakby pracowała za karę. Nie miła, opryskliwa, zamiast normalnie odpowiedzieć na zadane pytania przewraca oczami .Po dwóch minutach rozmowy wyrobiona opinia .. nie polecam !
Opinia dodana przez: xyz

lekarz Marek Fmlak

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

LEKARZ BEZ SERCA ZRESZTA WIEKSZOSC W ZARACH JAK MA SIE RAKA TO JUZ KRZYZYK STAWIAJA I NIE LECZA SZKODA TYLKO DO NICH CHODZIC

lekarz Jadwiga Karczewicz-Janowska

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Umówiłam teleporadę, aby otrzymać skierowanie na powtórne badania, które robię regularnie w przychodni. Lekarka odmówiła powołując się na zalecenia komisji lekarskiej. Nie potrafiła doprecyzować dlaczego. Była opryskliwa i bezczelna. Dopytywałam dlaczego, prosiłam o wyjaśnienie na co Pani doktor powiedziała, że nie bedzie mi tego tłumaczyć i jeśli chce się dowiedzieć to mam iść na studia. Taka osoba nie powinna pracować jako lekarz. Cały czas powtarzała jak robot o zaleceniach komisji, ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Anna Szymków-Śpiewak

Polarna 2
55-020 Żórawina

Nie polecam!!!! brak zainteresowania pacjentem, obojętność, nie diagnozuje choroby dokładnie, stosuje doraźne krótkie działanie , taki lekarz nie powinien kierować zespołem lekarzy, bo pokazuje im złe wzorce. Obym nigdy nie spotkała się z panią doktor!

lekarz Dagmara Górewicz-Lis

Mieszka I 13 lok. 94
26-600 Radom

Lekarka bardzo arogancka, traktująca pacjenta jako zło konieczne. Podczas wizyty trwającej około 10 minut - 8 minut poświęciła na pogaduszki telefoniczne z koleżankami , a pozostałe 2 minuty pacjentowi. Nie można o nic zapytać bo pani doktor się irytuje i fuka na pacjenta - po wizycie pacjent wychodzi totalnie zastraszony. W moim przypadku p. doktor usiłuje leczyć cukrzycę przede wszystkim zalecając głodowe porcje jedzenie, nie chce słuchać pytań i wątpliwości ...

Aneta Senyk

Internista, Diabetolog

Nie polecam. Całkowity brak inteligencji. Obcesowe podejście . Pacjent traktowany jak kolejny bochenek chleba w piekarni

Ewa Habrowska

Diabetolog dziecięcy

Pani dr zachowuje się żenująco. Ja w swoim życiu z powodu wieku i wielu chorób odbyłem już b.wiele wizyt u różnych lekarzy. Nigdy nie pozwalałem sobie na utarczki słowne z lekarzem. Pani dr Habrowska nie traktuje pacjentów podmiotowo i lubi im fundować połajanki. Podnosi głos i zachowuje się obraźliwie. Powiedziała do mnie, że jestem chamski, chociaż ja nie użyłem wobec niej żadnych inwektyw. Potrafi opóźnić wizytę nawet o godzinę, czy ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Teresa Śliwińska

Szpital Zachodni im.Jana Pawła II
05-825 Grodzisk Mazowiecki

nie polecam Tej doktor... nie potrafi nawet rozpoznać stopy cukrzycowej... może za kasę bardziej się przykłada do swojej pracy, bo na NFZ zapomnijcie o niej :(

lekarz Elżbieta Szymańska

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Jest bardzo nie zadowolona z podejścia Pani doktor do pacjentki , zamiast informacji otrzymałam insuline bez jakiego kolwiek tłumaczenia. Wizyta przebiegała w pośpiechu nie wspominając o czasie oczekiwania na wizytę (4-5 h)czekania na korytarzu . Pani doktor nie dala mi dojść do słowa ani nic wytłumaczyć. Bardzo nie polecam tej Pani .
Opinia dodana przez: Xxxx

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

Gabinet Lekarza Rodzinnego "ESCULAP" s.c.
ul. Zefirka 6a
33-370 Muszyna

Niekompetentna, niesympatyczna, brak podstawowej wiedzy. Skupia się na przepisywaniu leków, na których może w danej chwili zarobić. Brak umiejętności i chęci pomocy pacjentowi. Lepszą pomoc znajdzie się w broszurach z lekami niż u tej kobiety. Nie tylko nie polecam, kategorycznie odradzam i polecam unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Damian