lekarz Dagmara Górewicz-Lis

Internista, Diabetolog

Potwierdzam poprzednia opinię, nie polecam tej lekarz , zero empatii dla pacjenta , arogancka dla osoby towarzyszącej pacjentowi .

Lekarka bardzo arogancka, traktująca pacjenta jako zło konieczne. Podczas wizyty trwającej około 10 minut - 8 minut poświęciła na pogaduszki telefoniczne z koleżankami , a pozostałe 2 minuty pacjentowi. Nie można o nic zapytać bo pani doktor się irytuje i fuka na pacjenta - po wizycie pacjent wychodzi totalnie zastraszony. W moim przypadku p. doktor usiłuje leczyć cukrzycę przede wszystkim zalecając głodowe porcje jedzenie, nie chce słuchać pytań i wątpliwości pacjenta i nie udziela żadnych wyjaśnień dot. choroby. Jestem osobą starszą, ale do tej pory nie spotkałam się z tak aroganckim i nieprzychylnym dla pacjenta lekarzem. Stanowczo odradzam wizyty u tej lekarki.