Lekarze Diabetolog

lekarz Anna Berak-Mosiej

ulica Plutonowa 3A/4
11-700 Mrągowo

polecam Panią doktor, bardzo dobry lekarz i zna nowoczesne leki a to najważniejsze przy cukrzycy przy tym bardzo otwarta kobieta na nowości z dziedziny diabetologi
Opinia dodana przez: Urszula Żmichowska

lekarz Ewa Struk-Józefczuk

Ks. Łagockiego 5
39-460 Nowa Dęba

pani doktor jest bardzo dobrym specjalista jest mila kompetetna znajaca swoj fach umie sluchac pacjetow stawia bardzo dobre diagnozy aby tak dalej pani doktor
Pan Profesor to świetny fachowiec, świetny lekarz. Specjalista od najtrudniejszych przypadków cukrzycy. Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr hab. n. med. Małgorzata Szelachowska

Mickiewicza 48 lok. 103
15-232 Białystok

Nikomu nie polecam tej pani. Jeżeli chodzi o postawienie jakiej kolwiek diagnozy lub podpowiedzi o sposobie leczenia to tragedia. Wzruszenie ramionami w geście niewiedzy A na koniec wizyty? Niestety ale poproszę ××× zł.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Joanna Kędzierska

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry diabetolog polecam, chce leczyć, i wyleczyć , choć cukrzycy nie da się wyleczyć , tylko zahamować rozwój choroby
Bardzo dobry specjalista diabetolog leczę się u tego doktora już 10 lat i nigdy się nie zawiodłem,bardzo miły i życzliwy oraz bardzo punktualny co rzadko zdarza się u innych lekarzy człowiek o wielkim sercu i kulturze osobistej

lekarz Mariola Minkina-Pędras

Diabetolog, Pediatra

śląska Akademia Medyczna w Katowicach
Katowice

Na pierwszą wizytę szliśmy z dzieckiem lekko poddenerwowani bo p. doktor wyglądała na trudno dostępną. Teraz bez niej nie wyobrażam sobie przechodzenia przez chorobę syna. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, wizyta nie przebiega w pośpiechu. Jeśli ktoś inaczej, nieprzychylnie ocenia panią doktor to niech sam oceni swoje zachowanie, może w tym jest problem.

lekarz Aneta Oleksy

Diabetolog, Internista

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani Doktor jest kompetentnym specjalistą, który potrafi z sympatią i zrozumieniem wysłuchać pacjenta. Oprócz prowadzenia mojego leczenia ze strony medycznej, Pani Doktor zaleciła odpowiednie zmiany w życiu codziennym biorąc pod uwagę moją indywidualną sytuację. Wizyty są przeprowadzane w naprawdę pozytywnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Włodarczyk

Diabetolog, Internista

Słupca

Lekarz z powołania.Leczyła babcie,mamę i teraz mnie.Zawsze gotowa do pomocy.Wspaniały człowiek i lekarz

lekarz Urszula Kanik

Diabetolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Ta Pani doktor to istny anioł. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przy tym dająca człowiekowi choremu serce na dłoni. To prawdziwy wzór do naśladowania dla innych. Z gabinetu Pani doktor można wyjść naprawdę zdrowszym i patrzeć z optymizmem na życie. Dziękuję za wszystko. Piotr Gurowiec
Opinia dodana przez: piotrg73
Cudowna osoba, kompetentna i bardzo przyjazna. Prowadzi już moją drugą ciążę, rzadko spotyka się takie podejście u lekarzy. Służy pomocą i pomaga nawet w swoim wolnym czasie. Jestem osobą lubiącą panikować, a w ciąży dodatkowo to wzrasta, Pani Doktor potrafi uspokoić i wyjaśnić każdą niejasność. Polecam zarówno w cukrzycy ciążowej jak i ze zwykłą cukrzycą.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Stelmach

Diabetolog, Pediatra

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Lekarz Stelmach leczyła mnie, kiedy byłam dzieckiem. Trafiłam na oddział z cukrzycą t1. Już wtedy czułam, że próbuje mi wykryć dodatkowe choroby. Dziś tylko bardziej tak podejrzewam, ponieważ z tego co pamietam lekarz Stelmach miała prowadzić jakieś badania czy robić doktorat, czy gdzieś coś udowadniać naukowo i wszystko wskazuje na to, że moim przypadkiem chciała poprzeć swoje tezy dotyczące częstości współistnienia chorób cukrzycy, celiakii oraz hashimoto. Nieuprzejma, arogancka i zarozumiała, ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Ewa Koch

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Po latach chorowania na cukrzycę, doceniłam Panią Doktor Koch. Bardzo żałuję, że zajmuje się tylko pacjentami przed ukończeniem osiemnastego roku życia. Nie mogę znaleźć diabetologa z takim zaangażowaniem i z taką wiedzą jak pani doktor. ;)
Opinia dodana przez: Anita.

dr Witold Draber

posum pogotowie ratunkowe
Poznań

Dziś byłem na wizycie u Pana doktora. (NFZ). Jestem pod wrażeniem kompetencji zawodowych i umiejętności w nawiązywaniu właściwej relacji z pacjentem. Mam nadwagę i "obawiałem się", że w końcu diabetolog potraktuje mnie z góry, nakrzyczy, sprowadzi do poziomu istoty nierozumnej i nieodpowiedzialnej. Tymczasem Pan dr wykazał zrozumienie, klarownie przedstawił i ocenił mój stan, bez natarczywości wywołał u mnie potrzebę dążenia do właściwych zachowań żywieniowych. Co będzie z moją dietą, czy ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Krystyna Pychyńska-Jasińska

NZOZ "STOMADENT"
Kościuszki 32
46-320 Praszka

Poprzednio leczyłem się w innym województwie. Mimo to miałem wysoki cukier. Pani doktor odpowiednio dobrała mi leki, skierowała do odpowiednich specjalistów /okulista, chirurg naczyniowy, zleciła regularne kontrole poziomu glukozy/. Obecnie mój poziom insuliny jest zadawalający. Polecam panią doktor!

dr n. med. Jacek Borawski

Mickiewicza 48 lok. 103
15-232 Białystok

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

dr n. med. Małgorzata Wilczyńska

Endokrynolog, Diabetolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Udałam się z mamą w celu wydania skierowania na sensor Libre. Lekarka odmówiła wypadania jak również odmówiła udzielenia informacji jak możemy to załatwić bez refundacji tłumacząc że to skomplikowane i że nie ma wiedzy na ten temat. Dramat. Aparat jest regulowany od stycznia tego roku a lekarz nie ma wiedzy i odmawia udzielnie informacji. Nie polecam. Pieniądze zmarnowane. Lekarka nie kompetentna.
Opinia dodana przez: DEH

lekarz Dariusz Sowiński

Bielany Wrocławskie Dębowa 6
Kobierzyce

Bardzo dobry lekarz. Idzie z duchem czasu, zna wszystkie nowinki, leczy mnie na tyle skutecznie i motywuje do działania, że w hemoglobiny glikowanej ponad 9 zeszłam do 7. Zawsze dobrze doradzi i wysłucha.
Opinia dodana przez: Kateryna

lekarz Małgorzata Brzozowska

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Leczę się w poradni u dr. Brzozowskiej od paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz! Miła, ciepła osoba, a do tego z ogromną wiedzą. Inny lekarz, u którego byłam wcześniej twierdził, że wszystko jest ze mną ok, a ja czułam się bardzo źle. Dopiero dr. Brzozowska zdiagnozowała co mi dolega i podjęła się leczenia. Od tego czasu czuje się o niebo lepiej. Także polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Lekarka z wielkim sercem i kompetencją. Jest przykładem specjalistów szkoły która jest dziś w środowisku medycznym rzadkością, gdzie zdrowie i dobro pacjenta stanowi cel najwyższy. Takie stanowisko poparte ogromną wiedzą to skarb dla nas pacjentów. Jestem pod opieką Pani doktor od 36 lat i nigdy nie wyszedłem z gabinetu bez pomocy. Pozdrawiam Panią doktor i życzę zdrowia które nam Pani daje swoją pracą od wielu lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof