Lekarze Diabetolog

nie dająca odczuć " zimna służby zdrowia" ,młoda ,otwarta ,wie o czym mówi ,jestem mile zaskoczony ,/nie wiem czy broń boże to już nie rutyna/, P. dr. tak trzymać -przywraca pani wiarę , nie tyko w służbę zdrowia, ale przede wszystkim odbudowuje pani wiarę w lekarza CZŁOWIEKA /to niestety zawsze brzmi dumnie/.
Opinia dodana przez: piotr cukrzyk
Wizyty odbywaja sie w sposob sympatyczny i konkretny, wytlumaczenia i porady konkretne, kompetetne dowodza szerokiej wiedzy lekarskiej. Zyczyc sobie mozna miec do czynienia z lekarzami w stylu i kompetencjach doctor Hotlos. Polecam...

Sławomir Badurek

Gabinet lekarski
87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Fronczyk

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Brak możliwości rejestracji na kolejną wizytę, zarówno bezpośrednio po wizycie u pani doktor, jak w ciągu następnych dni (podobno brak rozpiski od pani doktor ,na kiedy można rejestrować)Dodzwonienie się do rejestracji w ciągu następnych dni, można porównać z cudem.

lekarz Dariusz Lewandowicz

Diabetolog, Internista

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Ma bardzo dobre psychologiczne podejście do pacjenta. Wiele mu zawdzięczam. Szczerze polecam każdemu.

lekarz Zbigniew Paprocki

Endokrynolog dziecięcy, Pediatra

Limanowskiego 80 lok. 7
26-600 Radom

lekarz już zakończył praktykę lekarską, nie przyjmuje pacjentów.

lekarz Robert Witek

Diabetolog

Gabinet Lekarski Robert Witek
ul. Chyszowska 45
33-100 Tarnów

Czy jest dobrym diabetologwiem proszę o odp Nie jestem z Tarnowa a wybieram się do niego I nie wiem czy mi pomoże??????????? Bardzo proszę o odp

mgr Jj Doradztwo Żywieniowe

Diabetolog, Dietetyk dziecięcy

Andrychów

Panie dietetyczki działają w Bielsku i okolicach a w Andrychowie mają gabinet. Robią świetne diety przez internet. Trochę się bałam tej formy kontaktu ale okazało się, że jest równie skuteczna a nie trzeba nigdzie jechać. Dostałam dietę odchudzającą, widać, że ktoś nad nią siedział, bo ujęto wszystkie moje uwagi i preferencje a posiłki opisano dokładnie wg mojego rozkładu dnia. Kiedyś byłą już u dietetyczki ale na siłę chciała mi sprzedać ...

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz
Bardzo wymagająca diabetolog ale w cukrzycy właśnie oto chodzi!

lekarz Iwona Hanula

Internista, Diabetolog

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Mam przyjemność wydać ocenę pracy jako szpitalny pacjent Pani dr.Hanuli . Jest osobowo bardzo profesjonalna . Jest doskonale zorientowana w hematologii. Choruje i los dał mi medycznego opiekuna . Dostałem dar od losu ,ze to właśnie Pani dr ma piecze nad moim stanem zdrowia . Wielki szacun dla prezentowanej wiedzy i szacun dla merytorycznej opieki . Dużo zdrowia Pani życzę ! JS
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Artur Kruk

ulica Graniczna 5/3
20-010 Lublin

Profesjonalne podejście do pacjenta pan doktor cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczył jak trzeba polecam.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Wiesława Mathea-Dobrzyńska

Diabetolog, Internista

SANITAS
ul. Dworcowa 110 Bydgoszcz
Bydgoszcz

Pani bardzo kompetentna, sympatyczna, z detalami i bez pośpiechu objaśnia wszystko i bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolony z wizyt, leczenie daje rezultaty, polecam.

lekarz Jadwiga Pacura

ul. Mokra 6
32-800 Brzesko

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Szadkowska

Diabetolog, Pediatra

ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Polecam Panią Profesor Agnieszkę. Niesamowita WIEDZA, profesjonalność i podejście do pacjenta. Podziwiam za to że pamięta mimo wielu pacjentów wyniki i historię leczenie.
Opinia dodana przez: Gustaw

mgr Karina Piwowarczyk

Diabetolog, Dietetyk

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Świetny specjalista. Dostałam dokładne instrukcje czego unikać i co wybierać, jak oprzeć się pokusie słodyczy, a przy okazji jak ćwiczyć. Pani Karina jest tez trenerką kobiet, super że połączyła dwie specjalizacje, dzięki temu można kompleksowo podejść do swojego stylu życia przy pomocy dietetyko-trenera. Bardzo polecam i na pewno jeszcze odwiedzę Panią Karine i chętnie zaczne z nią kolejne treningi.
Opinia dodana przez: Marta S.

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Chrząszcz

Alergolog dziecięcy, Diabetolog

PRYWATNY GABINET MEDYCZNY
81-109 Mikołów

Bardzo miły, sympatyczny, młody lekarz. Moja córeczka mimo powarznej choroby jaką jest cukrzyca typu 1 odwiedza pana doktora z uśmiechem.

dr hab. n. med. Tomasz Miazgowski

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Prof. Miazgowski to solidny i godny polecenia fachowiec. Dobrze traktuje pacjentów, mimo pozorów bycia szorstkim. Polecam wizytę u niego. Jednej rzeczy można po niej spodziewać się na pewno- profesjonalizmu.

lekarz Piotr Jankowski

ulica Tuwima 18
62-600 Koło

Specjalista na najwyższym poziomie . polecam .

mgr Dominika Sikora

Diabetolog, Dietetyk

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Pani Dominika to osoba, którą na prawde mogę polecić. Świetnie wytłumaczyła mi co robię źle, czego jem za dużo, co pomijam w jadłospisie. Najbardziej cenie przyjazne podejście- zdarzało mi się, że miałam wrażenie, że dietetyk patrze na mnie jak na grubasa, który tylko je, je i tyje. Pani Dominika zdała sprawdzian uprzejmości na 6! Cenie to, że przez cały czas od wizyty, otrzymania diety do kontroli miałam mailowy i telefoniczny ...
Opinia dodana przez: Marta S.