Lekarze Diabetolog

Prof Czupryniak oprócz tego ze jest bardzo dobrym specjalista to jest także normalnym człowiekiem kutry rozumie swoich pacjentów .

lekarz Ewa Janeczko-Sosnowska

ul. Nowy Świat 28/8
00-373 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Bardzo miła i uprzejma. Doskonale prowadzi pacjenta i leczy z powołaniem. Przekonałem się po kilku pobytach w szpitalu przy ul. Banacha. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam i dziękuję.

lekarz Małgorzata Kuberska-Kędzierska

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz, któremu zależy na pacjencie, z durzą cierpliwością wytłumaczy zawiłości medyczne związane z przypadkiem dotyczącym pacjenta.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Barbara Żmurowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogusława Olak-Białoń

Sienkiewicza 20
43-100 Tychy

Bardzo kompetentna, sympatyczna Pani Doktor. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy wszelki wątpliwości dotyczące choroby a nade wszystko stawia prawidłową diagnozę i aplikuje takie leki, które pomagają. Jestem pod dużym wrażeniem jej fachowości.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Jan Lubecki

ulica Moniuszki 7
48-300 Nysa

Świetny lekarz, godny polecenia. Moim zdaniem najlepszy diabetolog w Polsce. Pełny serca i ciepły człowiek.

lekarz Dorota Pakuła

Gabinet Urologiczny
Wielkopolska 2A
Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem

lekarz Halina Zarzecka

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Dla mnie najlepszą Pani doktor jaką znam. Bardzo miła, fachowe indywidualne podejście do pacjenta.

dr n. med. Małgorzata Wolny

NZOZ Górna
Kazimierska 4F/U
70-506 Szczecin

Świetna Pani doktor, profesjonalna, kompetentna, podchodzi do każdego pacjenta intywidualnie, dogłębnie szukając PRZYCZYN schorzenia. Przede wszystkim działa interdyscyplinarnie, łącząc swoją ogromną wiedzę z różnych dziedzin - diabetologii, endokrynologii, leczenia niepłodności, naprotechnologii itp. Dzięki mądrości pani doktor udało mi się zajść w ciążę i ją bezpiecznie utrzymać. W przeciągu zaledwie 3 miesięcy wyleczyła z niepłodności NATURALNYMI METODAMI, diagnozując PCOS, insulinooporność i w rezultacie wprowadzając odpowiednią dietę oraz suplementację, bez zbędnej terapii ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Joanna Maciejewska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAB SERWIS S.C. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Ryszki 57
41-500 Chorzów

Leczę się u p. Doktor od 8 lat wspaniały lekarz zawsze mi doradzi gdy coś potrzebuje zapytać odpowie na każde moje pytanie nigdy mi nie odmawia. Jako pacjent polecam p. Doktor i jak sobie i innym życzę dużo zdrowia i zapraszam na wizyty do pani doktor chodzę w Chorzowie na ryszki57

lekarz Gabriela, Gajer

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Daszyńskiego 126
43-300

Wspaniała Pani doktor! !! Miła, spokojna, uprzejma! Bardzo mile byłam zaskoczona jej podejściem do pacjenta!
Opinia dodana przez: ŻANETA

lekarz Krzysztof Marzec

Internista, Diabetolog

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
30-347 Kraków

Polecam Pana doktora pacjentom z cukrzycą, fachowa wiedza, uprzejmość, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga wizyta. Najbardziej cenię przyjazne i sympatyczne podejście. Wytłumaczone jest wszystko, jak brać leki, Pan doktor cierpliwie tłumaczy i nawet pisze na kartce ściąge. Polecam, jestem pewna że to najlepszy z diabetologów, których tak trudno teraz spotkać. Pozdrawiam Barbara Sykutowska
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Karol Skalski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Znakomity specjalista, pełen empatii i faktycznej chęci pomocy. W przypadku mojej mamy zrobił wszystko, co tylko było możliwe. Bardzo Panu doktorowi dziękuję.
Opinia dodana przez: Daniel Turkiewicz

lekarz Barbara Różańska-Balcerowska

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAR"
ulica Grota Roweckiego 2A
09-200 Sierpc

Leczę się u pani doktor kilka lat jest lekarzem wymagającym bardzo konkretnym .Bardzo dobry specjalista Diabetolog .Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Stanisława Szuber

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
42-300 Myszków

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Diabetolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa  Otto-Buczkowska

prof. dr hab. n. med. Ewa Otto-Buczkowska

Diabetolog, Pediatra

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczny lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pozdrawiam
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Diabetolog
                                       lek. med. Małgorzata Górska

lek. med. Małgorzata Górska

Diabetolog

Centrum medyczne Lea-Med
Juliusza Lea 22/2
30-052 Kraków

Serdecznie polecam Panią doktor. Byłam na wizycie i Pani doktor bardzo długo i dokładnie przeprowadziła wywiad. Dociekliwie wszystko posprawdzała, przebadała. Niezwykła empatia i wiedza! Jestem zachwycona Panią Doktor. Polecam!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Urszula Kleszczewska

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

lekarz Anna Frydryk

Internista, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - opieka stacjonarna
ulica Giserska 21
26-610 Radom