Lekarze Diabetolog

lekarz Danuta Juźwiak-Czapiewska

Poliklinika CSK MSWiA
Wołoska 127
02-916 Warszawa

Byłem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Lekarz kompetentny, rzeczowy. Odpowie na każde pytanie, nie popędza.

lekarz Ewa Szydłowska

Diabetolog, Pediatra

Miechów

Lekarz z prawdziwego powołania. Poświęciła dziecku bardzo dużo czasu i uwagi. Bezinteresowna. Polecam

lekarz Wojciech Siwicki

Legnica

Choruję na cukrzycę typu II od 6 lat.Dotychczas leczyli mnie tzw lekarze rodzinni - efekt opłakany! Doktor Siwicki zajął się mną, ustalił leki dodał insulinę i cukry mam wręcz piękne! Podziękowania dla dr i gorące polecenie dla innych cukrzyków!

lekarz Radosław Rumianowski

Przychodnia ul: Wyzwoleńców
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista. Nowoczesne podejscie do leczenia a nie te skostniale nieskuteczne metody.Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony.Dojezdzam na wizyty prawie 100km ale wart

lekarz Grażyna Majcher-Witczak

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Urszula Przybyła

Gabinet
64-500 Szamotuły

Pani Doktor Urszula Przybyła to doskonały diagnosta, pełen profesjonalizm, zrozumienie, otwartość, życzliwość. Uzyskałam dużą pomoc , jasne rzeczowe wyjaśnienie , mam poczucie bezpieczeństwa. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie. pozdrawiam Serdecznie
Opinia dodana przez: Jolanta K.

lekarz Małgorzata Łęczycka

NZOZ ZDROWIE-PLUS
ul. Warszawska 34
25-312 Kielce

Pani doktor zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Wybitnie kompetentna. Encyklopedia w małym palcu. Do tego intuicja i wiedza, która musi pochodzić z doświadczenia. Rozgryzła mnie od razu. Bardzo pomogła. Leki doskonale dobrane. Diagnoza trafiona. Dalsze leczenie ukierunkowane u specjalisty w innej specjalizacji. Bardzo, bardzo, bardzo świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Ola

Ewa Rzepka

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel
Gorlice

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Olga Pasternak

ul. Okólna 62
42-218 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśniła poświęciła na to wiele czasu. Miła i uprzejma Pani, polecam wszystkim wizytę u Pani doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Tadeusz Parpan

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Spokój połączony z dużą wiedzą fachową udziela się zaniepokojonym pacjentom Kompleksowe podejście do tematu zwiększa zaufanie .... generalnie po wizycie jesteśmy pewni ,że wszystko co powie "Pan Doktor" ma być bezwzględnie zrealizowane ..... i to jest znakomity początek leczenia . Dalej jest już tylko lepiej . Co niesłychanie ważne pacjent jest po kontakcie z dr.Parpanem pewien słuszności wybranej drogi leczenia a to dodatkowo polepsza efekty leczenia.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Renata Barańska-Jaros

447320740
Dmowskiego 30 b
Piotrków Trybunalski

Szanowna Pani Doktor:) Z ogromną radością pragnę Pani podziękować za serce, wnikliwość,niesienie pomocy, szacunek do pacjenta. Moja Mamusia, Marianna Badek, jest Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko, czego od Pani doświadcza :):):) Życzymy Pani wszystkiego dobrego! Iwona Szmigiel i Marianna Badek Lekarz godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Iwona Szmigiel

Magdalena Żółtobrocka

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego
91-347

Bardzo dobry lekarz, kompetentna, Świetne podejście do pacjenta.Bardzo miła Pani Doktor, podczas 4dniowej wizyty na oddziale wewn. wszystko mi wyjaśniła, podjęła dalsze skuteczne leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Bogusława Sarna-Biedak

SP ZLA Moja Przychodnia
ul. PCK 1
40-053 Katowice

Mila , uprzejma,dobry fachowiec i dobry czlowiek. Bardzo pomogla mnie po zabiegu w dniu wczorajszym i dzisiejszym w klinice jednego dnia w Katowicach ul.A. Mickiewicza9. Dziekuje. Sosnowiec 25 listopad 2017

lekarz Renata Jasonek-Zaryczańska

1 Maja 9/45A
45068 Opole

Bardzo kompetentna i zaangażowana. Szeroka wiedza, wyciaganie wnioskow bardzo dobra analiza. Wszystko to charakteryzuje Panią doktor. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Cezary

lekarz Irena Bąbol

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Od 26 lat nieprzerwanie leczę u Pani doktor cukrzycę i nie mam żadnych powikłań. Chyba nic nie trzeba dodawać bo to nie jest opinia po kilku wizytach.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Mirosław Sędek

Przychodnia Rejonowa Nr 2
Chrobrego 4
28-300 Jędrzejów

prawdziwa przyjemność leżeć u pana doktora na oddziale, wysłucha poradzi znajduje czas. jako lekarz człek znający się na swojej pracy - godny polecenia tak jak i wszyscy na oddziale
Opinia dodana przez: maniek

lekarz Marta Dziermańska

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POPULA
ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 4a
15-444 Białystok

Profesjonalne i wnikliwe podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Zawsze zleca dodatkowe badania w celu postawienia prawidłowej diagnozy.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Dariusz Karasek

Diabetolog, Internista

Med-Art
44-240 Żory

Fantastyczny, kompetentny, cierpliwy lekarz. Tylko on! Polecam! Ludzkie podejście do pacjenta. Od dłuższego czasu korzystam z porad pana doktora.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Janina Kokoszka-Paszkot

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.