Lekarze Diabetolog Warszawa

lekarz Bożena Zapęcka-Dubno

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Fantastyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, patrzy na cały organizm. Uratowała mi życie gdy przyszłam po udarze, kazała mi iść do super lekarza, który mnie wyleczył
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Danuta Juźwiak-Czapiewska

Poliklinika CSK MSWiA
Wołoska 127
02-916 Warszawa

Byłem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Lekarz kompetentny, rzeczowy. Odpowie na każde pytanie, nie popędza.

lekarz Małgorzata Śliwińska-Wlazło

BELL-MED
Szeligowska 25
01-319 Warszawa

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

lekarz Ewa Gączarek-Belczyk

Wolfego 8/68
01-494 Warszawa

Pani Doktor nie spieszy się, bardzo dokładnie wysłucha pacjenta, rozmowa prowadzona w bardzo kulturalny sposób. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Odpowiednia diagnoza i zalecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krysia_84

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Ewa Janeczko-Sosnowska

ul. Nowy Świat 28/8
00-373 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Bardzo miła i uprzejma. Doskonale prowadzi pacjenta i leczy z powołaniem. Przekonałem się po kilku pobytach w szpitalu przy ul. Banacha. Bardzo mi pomogła. Pozdrawiam i dziękuję.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Internista, Gastrolog

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak
Warszawa

Korzystamy od kilku tygodni. Lekarz bardzo kompetentny. Skutecznie prowadzi leczenia, doradza też w kwestii diety. Ogólnie jestem zadowolony z leczenia.
Opinia dodana przez: tomasz
Co tu dużo mówić - A1C w okolicach 6,5. Jak dla mnie, warto jeździć przez całe miasto, a tak się składa że to trasa z Ursynowa na Żerań. ;)
Opinia dodana przez: AleksanderP

lekarz Zuzanna Skłodowska

SZPZLO, poradnia diabetologiczna
Szczęśliwicka 36
Warszawa

Każdemu życzę tak troskliwego i kompetentnego lekarza. Ponad to Pani doktor odpiera prywatny telefon w razie potrzeby. Badania, diagnostyka jak jest potrzebna nie ma z tym problemu. Nieważne czy jesteś pierwszy raz, czy setny. Zawsze jest na najwyższym poziomie. Faktem jest długi czas oczekiwania i godziny przyjęć. Ale to już wybór pacjenta. Albo szybko i lekarz wypisze tylko leki, lub ktoś kto się dobrze tobą zaopiekuje. Jeżeli każdemu pacjentowi poświęca ...
Opinia dodana przez: Marcin

prof. dr hab. n. med. Ewa Pańkowska

Centrum Perynatologii
Kasprzaka 17 A
01-211 Warszawa

Szanowni diabetycy! Każdy, kto choć raz miał okazję spotkać tego diabetologa, na pewno powie to samo: "Właściwy człowiek na właściwym miejscu!" Inaczej nie można określić Pani Profesor! Ja na wizycie byłem raz, jak do tej pory. Zamierzam kontynuować leczenie u tego Specjalisty. Powiem szczerze, poszedłem nie do końca przekonany, za namową moich bliskich. Powodem najprawdopodobniej było to, że w ciągu piętnastoletniego stażu mojej choroby miałem wielu diabetologów. Żaden z nich ...
Opinia dodana przez: Waldemar

dr Michał Mularczyk

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Rewelacja. Już mijają dwa lata a ja nie tyję. Schudłem 16 kg. Polecam zasady dr Michała Mularczyka. Marek Rogiński
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marta Wysocka-Mincewicz

Diabetolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Waryńskiego 9 lok. 23
00-655 Warszawa

Bardzo kompetentna lekarka, do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. Współpracuje z chorym, dostosowuje leczenie do trybu życia i nie narzuca określonych terapii, a ostateczny wybór daje pacjentowi. Bardzo życzliwa i gotowa do pomocy o każdej porze dnia i nocy. Chętnie dzieli się swoją wiedzą w różnych zagadnieniach medycznych.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Izabela Raźna

Dentis
kondratowicza 18 lok 423
Warszawa

Bardzo kompetentna, rzeczowa i wymagająca lekarka. Ogromny zakres wiedzy na temat cukrzycy. Prowadzi mnie już od 5 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego diabetologa. Bardzo konkretna i po prostu szczera. Nigdy nie miała problemu, aby poświecić mi więcej dodatkowego czasu, pomóc i fachowo doradzić. Wspaniały specjalista, który nie "głaszcze" pacjenta po głowie, ale stara się mu konkretnie pomóc. Mam do niej ogromne zaufanie i uważam, że jest godna ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Krystyna Wiśniewska

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

ponieważ jestem pacjentem p. doktor, wolę pozostać osobą bezimienną. Dr. Wisniewska jest lekarzem, który nie nawiązuje miłych relacji z pacjentem, raczej burkliwa i wyniosła , kompetencji nie oceniam, wychodząc z założenia, że każdy lekarz powinien mieć dobre. Z wizyty wyniosłam wiedze jak przyjmować leki i tyle. Natomiast pytania dotyczące samej choroby pozostały bez odpowiedzi. Chyba czas i pora zmienić lekarza

lekarz Agnieszka Szpanowska-Wohn

SZPZLO Poradnia Rodzinna
ulica Dąbrowszczaków 5/7
03-719 Warszawa

Bardzo przykre doświadczenie po wizycie u Pani doktor. Posiadam cukrzycę typu2. Pani doktor w żaden sposób nie powiedziała mi jak przeliczać węglowodany i podawać insuline. Nie chciała słuchać że nie mogę przyjmować tabletek. Wzięła do ręki telefon z odczytami cukrów zobaczyła może ostatni tydzień. Miała gdzieś co mam do powiedzenia twierdząc że w chodzę jej w każde słowo. Bardzo źle wyrażała się o szpitalu w którym byłem leczony przez innych ...
Opinia dodana przez: Arkadiisz

Krystyna Matuszewska

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła
Warszawa

Pani lekarz jest bardzo nieprzyjemna. Pozwala sobie rozmawiać z pacjentami w taki okropny sposób ze ta rozmowa mnie zestresowała. Odradzam rozmowy z panią iż nie sprawdza dane pacjenta przed rozmową i podzas konsultacji (co jest niewiarygodne, gdy Pani doktor twierdziła ze mój poziom glukozy jest w porządku, a nie sprawdziła ze to są badania z 2018 roku!!!!!! I musiałam tracić czas i prosic Panią zeby sprawdziła jeszcze raz moje dane!), ...
Opinia dodana przez: Niezadowolony pacjent

lekarz Monika Damm-Rupocińska

Pabianicka 53/1
04-219 Warszawa

Pani doktor prowadzi działalność polegającą na wizytach domowych. Jednak kontakt z nią (SMS) i próba umówienia wizyty jest koszmarem. Pani doktor jest nieuprzejma, na pytanie „gdzie przyjmuje” odpisuje, że „ona jest zajęta i nie ma czasu na wysyłanie wiadomości z adresami” używa do tego mnóstwa wykrzykników i ogólnie robi wrażenie chamskiej. Odechciało mi się umawiać wizytę u tej pani gdziekolwiek.

dr n. med. Maria Chciuk-Górnicka

Diabetolog, Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Lekarz popełnił rażący błąd w badaniu do prawa jazdy. Mimo, że wszystko wydawało się w porządku, w dniu egzaminu dowiedziałem się, że nie mogę do niego przystąpić Nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

prof. dr hab. n. med. Artur Czyżyk

Amedis Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Marszałkowska 19 lok. 6
Warszawa

Leciwy lekarz, malo komunikatywny ze wzgledu na chorobe (Alzheimer)
Nie liczy się z pacjentem. Nie polecam.