Lekarze Dietetyk dziecięcy

mgr Anna Kołder-Figołuszka

Skoczów
43-435 Skoczów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Moja córka ma problemy z wagą i Pani Ania super trafiła w gusta małej.Po mc córka schudła 4 kg i ma motywację do dalszych działań.Wizyta szczegółowa,bardzo miły kontakt.Polecam.

mgr Małgorzata Mańko

Poradnia Dietetyczna FRESH LINE na zdrowie Małgorzata Mańko
Legionowo, ul. Małachowskiego 16
05-120 Legionowo

Daje Pani Małgorzacie 6+. Dieta rewelacyjna. Bez głodu i wysiłku schudłem 22 kg w ciągu 3 miesięcy. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Adam

Anna Wojtak

Poradnia Dietetyczna
Bielsko-Biała

Prawdziwy lekarz. Po prostu rewelka. Niezwykła szczerość i anominowość. Mam poważne wstydliwe problemy. Nie raz zostałem wyśmiany a tu powaga i rzetelność. I jeszcze jednak rzecz, jak sie okazuje - nie trzeba glodować aby stosować diete.
Opinia dodana przez: Daniel

dr Agata Gaździńska

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Afrotena-Poradnia psychodietetyczna
Wiejska 54A
05-123 Olszewnica Stara

Polecam Panią Doktor. Jest bardzo miłą osobą, w prosty sposób wytłumaczy każdy problem i możliwości jego rozwiązania. Jestem pod opieką Pani doktor kilka miesięcy i efekty są bardzo zadowalające. Spotkania w gabinecie bardzo mnie motywują do walki z moimi słabościami. Dzięki Pani doktor staram się w końcu racjonalnie odżywiać, tracę na wadzę i nie jestem głodna:))) Polecam, samemu naprawdę jest trudno walczyć ze zbędnymi kilogramami! Pod okiem specjalisty wszystko jest ...
                                       lek. med. Edyta Sekuła

lek. med. Edyta Sekuła

Internista, Diabetolog

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika

mgr Alicja Sokołowska

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Polecam wszystkim, pełen profesjonalizm. Ja znalazłam poradnię Pani Alicji poprzez stronę poradydieteyczne.pl.

mgr Setpoint Doradztwo Żywieniowe

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
02-582 Warszawa

Dla nich najważniejszy jest klient i robią wszystko, by go zadowolić i, co najważniejsze – dać mu to, po co przyszedł. Odchudzałam się z Set Point rok, przez ten cały czas poświęcono mi mnóstwo uwagi i energii, nie byłam łatwym klientem przyznam… Otrzymałam wsparcie podczas tego trudnego procesu, jakim jest zmiana nawyków żywieniowych. Efekt jest niesamowity – można powiedzieć, że zmieniasz swoje całe życie na lepsze. Stwierdzenie „jesteś tym, co ...

mgr Marta Gołąb

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Pani Marta jest wspaniała. Doskonale układa dietę, słucha i rozmawia. Naprawdę polecam :)

mgr Dominika Bzymek

Centrum Dietetyczne Pro Vitao
ul. Arctowskiego 3
43-100 Tychy

Jestem bardzo zadowolny z diety od Pani Dominiki (a nie jest to moja pierwsza próba odchudzania - natomiast pierwsza u Pani Dominki). Po 4 miesiącach schudłem 18 kilogramów. Odkąd skończyłem dietę, minęło już ponad pół roku i brak efektu JOJO. Pani Dominika jest bardzo profesjonalna i sympatyczna. Omawia wszystko bardzo precyzyjne a samo wyprowadzenie z diety również zasługuje na ogromną pochwałę.
Opinia dodana przez: Mateusz

mgr Anna Englisz

Mokotowskie Centrum Medyczne Wiktorska
ul. Wiktorska 67 lok 2
02-582 Warszawa

Do Pani Ani trafiłem z polecenia. Mając dość sporą nadwagę (117 kg przy 183 cm wzrostu) szukałem sposobu na stracenie, stałe stracenie wagi. Za mną było już wiele prób, wiele podejść i efekt zawsze był ten sam. Do czasu do kiedy trzymałem się diety - często drakońskiej - było super. Później wracałem do "swojej" wagi. Znajomi polecili mi setpoint jako miejsce gdzie się nie odchudzasz, a zmieniasz swoją filozofię odżywiania ...
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. Kaczyniec 10/2
44-100 Gliwice

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!
Opinia dodana przez: Ana

mgr Natalia Klapińska

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona. Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka. Zrobiła na mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Karol Mulczyński

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński
Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119
64-100 Leszno

Ja byłam u pana dietetyka i nie zgadzam się z opinią pana Romka. Pan Karol zawsze pyta o wszystko, o upodobania w jedzeniu, na co jest się uczulonym, badania również woła,układa dietę indywidualnie, a te kartki co daje daje przykład diety i naprawdę bardzo dużo informacji, i ta kwota którą bierze nie jest dużą kwotą. Więc nie wiem co przedmówca oczekuje od pana Karola? Bo ja byłam u wielu dietetyków ...
Opinia dodana przez: Ania

mgr Patrycja Mazur

Poradnia Dietetyczna Kaloria s.c. Patrycja Mazur, Joanna Tomczewska
Żnin

Cuż mogę powiedzieć ,Fantastico 🤝🚴🚴🚴😊 .Gorąco polecam kompetencje i profesjonalizm usług dietetycznych pani Patrycji . Osobiście od kilku lat stosuje się do zaleceń i jadłospisów skomponowanych dla mnie przez panią Patrycję .Oczywiście jedną ze składowych mojej recepty na sukces jest dieta i jej przestrzeganie według zaleceń fachowca najwyższych lotów w tej dziedzinie . Serdecznie dziękuję pani Patrycji i serdecznie polecam specjalistę najwyższych lotów w dziedzinie dietetyki .

lekarz Monika Dworakowska

Studio Sport APOLLO
ul.Paderewskiego 2-6
63-400 Ostrów Wielkopolski

chodze do Pani moniki juz prawie 3 miesiace i schudlam juz 17 kg! choc to nie koniec mojego odchudzania sadze ze ma cos takiego co pozwala wytrwac na diecie i nie myslec o niej jak o karze. zdecydowanie polecam.

mgr Lidia Fojt

Naturhouse
62-800 Wojciechówka

Jestem już po kilku wizytach, -8kg. Polecam - pełen profesjonalizm, miła dietetyczka i jej asystentka. Na każdej wizycie pomiar zawartości wody i tkanki tłuszczowej, więc wiem, że spadek mojej wagi, to nie odwodnienie. Schudłam naprawdę!!!!

Małgorzta Leszka

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

zdecydowanie polecam. podstawowy plan jest przewidziany na 4 tygodnie, zrzuciłam zakładane dla tego czasu kilogramy!!

mgr Aurelia Radłowska-Cholewa

Caloria Gabinet Dietetyczny
Uścikowo 66F ; ul. Kowalska 1
64-600 Oborniki

Dietetyczka z powołania. Wytłumaczy, doradzi i ułoży indywidualną dietę a nie jak inne wydrukują Ci z internetu. Jeśli chcesz się zdrowo odżywiać i przy tym dobrze się czuć, to zgłoś się do Pani Aurelii a ona Ci pomoże jak mi pomogła schudnąć i wyjść z choroby. W stu procentach polecam.
Opinia dodana przez: Franek

Anna Kaczmrek

Centrum Kształcenia Wellness
Dworcowa 3
62-051 Łęczyca

Pani Ania mam wrażenie że podeszła wyjątkowo indywidualnie, to mnie w niej bardzo pozytywnie zaskoczyło i spowodowało że miałam takie anioła stróża, o każdej godzinie odbierała telefon i przekazywała informacje, Nie ma takich lekarzy wiele i za to bardzo jej dziekuje.

Michał Kwiatek

CM Med-Lux
62-031

Ma podejście do pacjenta, sympatyczny i rzeczowy. Przygotowany przez niego jadłospis jest dostosowany do potrzeb indywidualnych, przy małym wysiłku osiąga się duże efekty ja straciłam 10kg dzięki jego pomocy. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Karolina