Lekarze Dietetyk

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Dietetyk
                                       mgr Wiktoria  Kreft

mgr Wiktoria Kreft

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Gdańsk

Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam ...
Opinia dodana przez: Roksana
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr Monika Hajduk

mgr Monika Hajduk

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Dietetyczne MonVita
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27
Warszawa

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 3682, 'name': u'Garwolin'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Pracownia Psychologiczna ,,GAYA"
ul. Wiejska 57 lok 9 (Klatka nr 1 na wprost parkingu )
08-400 Garwolin

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!
                                       mgr Milena Janus

mgr Milena Janus

Centrum Zdrowego Odżywiania
Wita Stwosz 28
50-149 Wrocław

Pełen profesjonalizm. Całym sercem polecam Panią Milenę. Bardzo mi pomogła. Dzięki Pani Milenie moge w końcu normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję za pomoc i Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Mirela
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

Witam chciałam gorąco polecić panią Ewę!! Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!! Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 17884, 'name': u'Puszczykowo'} Dietetyk
                                       mgr Angelika Korcz

mgr Angelika Korcz

Gabinet dietetyczny
Gajowa 2
Puszczykowo

Serdecznie polecam ! Pani Angelika jest osobą otwartą, sympatyczną i bardzo pozytywnie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób klarowny oraz fachowy. Już pierwsza wizyta uświadomiła mi ile błędów żywieniowych popełniam. Dieta, którą Pani Angelika ułożyła jest bardzo prosta, szybka, smaczna a zarazem różnorodna . Naprawdę gorąco polecam
Opinia dodana przez: Barbara
                                       mgr Magdalena Kołodziej

mgr Magdalena Kołodziej

EMKADIET Centrum Zdrowia i Urody
Objazdowa 6/23
54-513 Wrocław

Przychodząc w maju do pani Magdy nie wierzyłam, że w październiku będę już 14 kg lżejsza! Dostałam jadłospisy dostosowane do mojego trybu życia, proste, smaczne, szybkie w przygotowaniu, różnorodne. W punkt moich ulubionych smaków. Właściwie nie zdarzyło się abym była głodna a kilogramy systematycznie znikały. Cała reszta - wiadomo - więcej energii, lepsze wyniki badań, lepsza kondycja - a jak ktoś dawno mnie nie widział - efekt "ŁAŁ". Czego chcieć ...
Opinia dodana przez: AGS
{'id': 42663, 'name': u'Bielsk Podlaski'} Dietetyk
                                       mgr Julita Dudicz

mgr Julita Dudicz

Przychodnia Miejska Nr 3
Mickiewicza 20
17-100 Bielsk Podlaski

Profesjonalna obsługa i pełne zrozumienie potrzeb klienta! Dostałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania od przemiłej Pani dietetyk. Program żywieniowo-suplementacyjny jak dla mnie w pełni trafiony! Chudnę i czuję się świetnie! Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Dorota Tomera

mgr Dorota Tomera

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej? Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 7124, 'name': u'Radomsko'} Dietetyk
                                       mgr Agata Kasperczyk

mgr Agata Kasperczyk

AP Centrum Dietetyczne
Kościuszki 6 lok. 217
97-500 Radomsko

Do Pani Agaty trafiłam z cukrzycą i wysokim ciśnieniem. Również moja waga pozostawiała wiele do życzenia. Dieta bardzo pozytywnie wpłynęła na moje zdrowie, schudłam 15 kg, ciśnienie i cukier się unormowały. Pani Agata jest osobą niezwykle przenikliwą i układając dietę bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości z jakimi się do niej przychodzi. Sam jadłospis jest bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dietetyk
                                        Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3
02-707 Warszawa

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Sławomir Kula

mgr Sławomir Kula

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B/2
Poznań

Super Dietetyk polecam Pana Sławomira. Chodzę od maja i widać efekty współpracy co bardzo mnie cieszy i motywuje
Opinia dodana przez: Arleta
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Ewelina Kowalska

mgr Ewelina Kowalska

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dietetyk
                                       mgr Magdalena Kubik

mgr Magdalena Kubik

Fit & You Gabinet Dietetyczny
Łąkowa 3/5
Łódź

Polecam wszystkim p. Kubik. Trafiłam do jej gabinetu zupełnie przez przypadek w zeszłym roku. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, że w ogóle można coś jeszcze ze mną zrobić. W prawdzie moja nadwaga nie była bardzo dużo, ale mój wygląd przekładał się oczywiście na moją samoocenę. Wizyta u p. Magdy pozwoliła mi zrzucić kilogramy bez głodzenia się i stosowania cudownych tabletek. Nauczyłam się jeść zdrowo, czego skutkiem "ubocznym" była utrata wagi. ...
Opinia dodana przez: Joanna
                                       mgr Karolina Cudzich-Gunia

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Dermaderm
Ul. Jesionowa 35/1
Wrocław

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!
{'id': 31995, 'name': u'B\u0119dzin'} Dietetyk
                                       mgr Karolina Kurek

mgr Karolina Kurek

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piłsudskiego 4
42-500 Będzin

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

mgr Daria Kotek

Instytut Mikroekologii
Sielska 6
60-129 Poznań

Lekarz z niesamowitą wiedzą, odnajduje się w każdym przypadku. Bardzo zaangażowana w chorobę, świetny lekarz.
Chciałbym gorąco polecić Panią Natalię. Jest bardzo kompetentnym i skutecznym specjalistą. Jako pacjent dostałem indywidualnie przygotowany jadłospis uwzględniający upodobania, sytuację życiową i mój stan zdrowia. Kontakt i wizyty są bardzo przyjemne. Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz