Lekarze Toruń

lekarz Maciej Kozieł

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Miły, życzliwy, kompetentny. Miałam przyjemność być pacjentką na izbie przyjęć w Szpitalu na Rydygiera. KAŻDEMU CHOREMU ŻYCZĘ, ŻEBY SPOTKAŁ NA SWOJEJ DRODZE TAK KOPETENTNEGO I ŻYCZLIWEGO LEKARZA I NFZ. PAN KOZIEŁ, POINFORMUJĘ CO JEST, JAK PRZEBIEGA LECZENIE I GDZIE SIĘ UDAĆ.. POLECAM WDZIĘCZNA PACJENTKA DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ..
Opinia dodana przez: Danka

mgr Łukasz Warmbier

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!
Opinia dodana przez: Jan Frelich

dr hab. n. med. Artur Kiełpiński

Przychodnia Nr 2 - POZ
Tuwima 9
87-100 Toruń

Pan doktor to lekarz zdecydowanie godny polecenia. Leczę się prywatnie, więc to normalne, że wizyta kosztuje. Ale lekarz zawsze poświęca mi czas, raz więcej, raz mniej- zależy od mojego stanu psychicznego. Jest niezwykle życzliwy, ale nie "niańczy" niepotrzebne pacjenta. Nie podejmuje decyzji za pacjenta, zachęca, zaleca- nie przymusza. Myślę, że neagatywne opinie niektórych wynikaja tylko z nieadekwatnych oczekiwań.

lekarz Małgorzata Kuzimska

Citomed
Skłodowskiej Curie
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście. Pani jest bardzo sympatyczna, rozmowna potrafi wysłuchać i doradzić. Doskonały kontakt telefoniczny. Wizyta jest umawiana na konkretny dzień i godzinę. Leki dobrane właściwie. Bardzo serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Żołnierz

dr Maria Ornas-Bendyk

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Prawdziwy lekarz z powołania, bardzo dokładnie zbadała córka. Dawno nie byłam z córką u tak wspaniałej pani doktor.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Edward Kustra

Ginekolog, Ginekolog położnik

Mickiewicza 55c/26
87-100 Toruń

Doktor prowadził mi 2 ciąże z czego jedną miałam zagrożoną wytłumaczył mi w jaki sposób mam dbać o siebie i przepisał leki urodziłam zdrowego chłopca i nadal chodzę do tego lekarza jest świetny chociaż na swój wiek polecam😊
Opinia dodana przez: elżbieta 25 lat
Miły, delikatny, bardzo inteligentny, sympatyczny, ale poważny. Bardzo pomógł, już chcę dalej żyć bo mam ważny cel i wiedzie mi się dobrze, wierzę w siebie od nowa. Leki czasem biorę a czasem już nie, wiadomo życie jest brutalne, ale radzę sobie. Wspominam dzień pierwszej wizyty, kiedy moje życie moglo sie zakończyć samobójstwem, ale dzięki niemu tak sie nie stalo. Każdemu go polecam.

lekarz Halina Burchacińska

ul. Ignacego Łyskowskiego 29/35
87-100 Toruń

Mam bardzo złożoną wadę wzroku. Od wielu lat chodzę do różnych lekarzy. Kilka razy byłem u Pani Dr. Podsumuję to tak - jeśli chodzi o dokładność, diagnozę i leczenie nie spotkałem lepszego okulisty. Po prostu wie od razu to co innym zajmuje masę czasu lub do czego nigdy nie dojdą - nie wiem czy to wiedza i doświadczenie czy może intuicja, trudno mi to oceniać jako laikowi w tej dziedzinie ...

dr n. med. Jacek Paluszyński

Astrowa 21
87-100 Toruń

Pan doktor to Najlepszy lekarz pod słońcem :)kulturalny, miły, inteligentny, szarmancki, ogrom wiedzy i doświadczenia, wzbudza zaufanie i posiada duże poczucie humoru :) miałam gestozę, ciąża i poród cesarką w 34 tyg zagrożone rzucawką.. 70 dni w szpitalu. Dzięki Panu jest z nami wszystko super, a dziś moja mała diablica ma już dwa latka i jest wszystko ok:) Dziękujemy i pozdrawiamy gorąco Magdalena Śliwińska i Igunia❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marzena Janiak

Optomedyk 1 - Grupowa Praktyka Lekarska Lekarzy Okulistów
Suleckiego 2e
87-100 Toruń

Niestety nie polecam. Mam za sobą kilka wizyt w gabinecie i nic dobrego poza uprzejmością i w miarę dobrymi terminami powiedzieć nie mogę. Lekarka nie wiele mówi, nie opowiada o chorobie, nie zna metod leczenia ani ich nie poleca...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Iwona Skonieczna-Zielak

Hematolog

Szpital Rydygiera
ul. Św. Józefa,
87-100 Toruń

Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna Pani doktor. Wytłumaczyła wszystko jak należy. Wdrożyła nowe leki i jest znaczna poprawa.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marzena Maryniak-Wiśniewska

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

Pani Doktor profesjonalnie podchodzi do pacjęta. Dobrze tłumaczy przebieg choroby . Dobre podejście do pacjeta i bliskich Leczyła moją mamę, ale byłam na każdej wizycie. Jestem bardzo zadowolona ,szkoda tylko że trafiliśmy do Pani doktor jak mama miała już bardzo zaawansowaną chorobę.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Dariusz Marcinkowski

EKG, Internista

Szeroka 25
Toruń

Profesjonalny z dużym doświadczeniem,bardzo dociekliwy, zdaje dużo dodatkowych pytań. Ma kompleksowe podejście do pacjenta. Spokojne i jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Barbara Brzuskiewicz

Neurolog

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

pani doktor bardzo mi pomogla, bardzo uprzejma, poswiecila wystarczajaca ilosc czasu i omawiala zrozumialem moj przypadek. polecam.

Abu Sitta Al drawi

Neurochirurg

Szpital Rydygiera
ul. Św. Józefa,
87-100 Toruń

Cześć, znalazłem na forum maila do Ciebie i mam pytanie, ale może kilka słów co mnie sprowadza. Od kilku lat mam niedosłuch w lewym uchu. Wiązałem to z moim upadkiem na rowerze 4-5 lat temu. Pani laryngolog zleciła mi badanie MR i w badaniu wyszło mi, że mam bardzo dużego guza - nerwiaka nerwu słuchowego ( 4,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm ). Pytanie moje jest związane z ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Paweł Wudarski

Pulmonolog, Internista

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem! Raz że nie przyjemny, nie mówi nic konkretnego! traktuje pacjenta z góry.. niestety wylądowałem u niego drugi raz.. czyli znaczy że za pierwszym razem mi nie pomógł. Stwierdził mi astmę oskrzelową na tle alergicznym, ale jak już zapytałem na co jestem uczulony to już mi nie potrafił odpowiedzieć i w stanie "dobrym" wypuścił mnie do domu.. tak więc jetem drugi raz, ale moim lekarzem prowadzącym jest ...
Opinia dodana przez: Wojtiii

lekarz Tomasz Buczkowski

Ortopeda, Traumatolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Z synem byłam u kilku specjalistów ortopedów, po tym jak jeden z takowych specjalistów doprowadził syna niemalże na wózek inwalidzki... To Pan doktor poświęcił nam prawie 2h swojego cennego prywatnego czasu już po pracy, aby zbadać mi syna, na spokojnie i rzetelnie poinformował nas o toku leczenia jaki widzi, aby nas uspokoić i zapewnić, że trafiłam w odpowiednie ręce! Bie wziął za to ani grosza, a zajął się nami naprawdę ...
Opinia dodana przez: Emilia
Najlepsza pani doktor z jaką się w życiu spotkałam.Bardzo rzeczowo i żetelnie odpowiada na pytania .Sympatyczna ,przecudowna.Polecam każdemu
Opinia dodana przez: Beata juraszewska

lekarz Aleksander Skop

Ginekolog położnik, USG

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, na wizyty chodzę od 13 lat. Poprowadzone w sposób doskonały 2 ciąże z pełnym poświęceniem uwagi i troski. Doskonałe pełne delikatności podejście po poronieniu z ciąży pozamacicznej. Lepszego lekarza nie można wymarzyć. Z serca z Mężem dziękujemy Doktorze!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Tykwiński

Neurochirurg

im. batorego
ul Batorego
Toruń

Lekarz który jest z powołania szczegółowo bada tłumaczy i bardzo dokładnie omawia schorzenie pomógł mi po blokadzie nie mam ostrych dolegliwości dziękuję i życzę osiągnięć w dalszej pracy