Lekarze Toruń

lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Szeroka 25
Toruń

Lekarz z powołania, świetne podejście do pacjenta ,bardzo miła i wyrozumiała . Byliśmy z problemem stulejki u 5 latka zabieg zrobiony w trybie ekspresowym , syn tylko zdążył powiedzieć ała i było już po wszystkim. Polecam Panią Doktor i dziekuje .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Masztalerz

Psychiatra

Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej Cogito
Świętopełka 26
Toruń

Nie polecam. Nietrafiona diagnoza, źle dobrane leki. Najważniejszy moment podczas wizyty dla Pana doktora była płatność za wizytę. Na widok terminala płatniczego aż mu się oczy świeciły, a przecież w roli lekarza najważniejsze powinno być chęć pomocy pacjentowi, a nie pieniądze.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marek Przybył

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Chcę bardzo przeprosić pana doktora za poprzednią opinię . Nie znam lekarzy, nie wiedziałem, ze podpisany na wypisie rakarz prowadzący to inna osoba , która mnie operowała . Opinia dotyczyła dr Tomasza Staniuka

Janina Szampan

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

nie polecam, krzywdzi dzieci niekompetencją, nie przestrzeganiem zaleceń lekarzy specjalistów, uważa się za boga, podważa autorytety specjalizacji, nie leczy dzieci, nie bada dzieci, nie potrafi ani czytać dokumentacji medycznej, ani jej poprawnie prowadzić, wypisuje fałszywe zaświadczenia, dzieci ciągle chorują pod jej opieką, nie polecam, unikajcie tego lekarza jak kochacie własne dzieci i zależy wam na zdrowiu dzieci i życiu. OMIJAĆ DALEKIM ŁUKIEM !!!!
Opinia dodana przez: Piotr

dr Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Marcin Rymko

Hematolog

Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika
Batorego 17-19
87-100 Toruń

Tata trafił pod opiekę pana doktora w czasie miesięcznego pobytu w toruńskim szpitalu. Niestety, przypadek był niezwykle trudny i niemożliwy do wyleczenia. Mimo tego, chciałabym zaznaczyć jak ogromną wiedzą z zakresu hematologii wykazał się pan doktor Rymko. Bardzo szczegółowo informował o wszystkich decyzjach, o każdej zachodzącej w organizmie zmianie, wyjaśniał osobom nieposiadającym wiedzy medycznej wszystkie zagadnienia w niezwykle przystępny sposób, umożliwiał zrozumienie sytuacji, a nie jedynie bezkrytyczne spoglądanie na swoje ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewa Trawińska

Pulmonolog

Łazienna 32/2
87-100 Toruń

Przemiła Pani doktor, uśmiechnięta, wszystko dokładnie tłumaczy, pocieszy, cierpliwa i empatyczna. Oby każdy lekarz był taki, cudowna kobieta.

dr n. med. Agnieszka Garstecka

Laryngolog

Żwirki i Wigury 81e lok. 70
87-100 Toruń

Pani Dr Garstecka jest świetnym specjalistom z ludzkim podejściem do człowieka. Jest osobą niezwykle przyjemną i kompetentną. Przeprowadziła operację wycięcia migdałka gardłowego mojego niespełna 5-letniego synka. Zabieg w Citomedzie trwał ok.30 min. Po nim mój syn nie miał żadnego krwawienia, bólu ani powikłań. Opieka rewelacyjna . Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie. Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego ...

lek. dent. Bogusław Dąbrowski

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz! Pan doktor uratował mi ząb który źle wyleczył poprzedni stomatolog!!! Na szczęście udało się go uratować:) Bardzo dobry lekarz i człowiek. A wizyta nie wiąże się z tak dużym bólem:)
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Małgorzata Bartczak-Łysek

Alergolog

ulica Moniuszki 12
87-100 Toruń

Polecam z czystym sercem wszystkim moim kooleżankom które maja male dzieci. ja również jestem zadowolona z Pani Łysek. nie raz postawiła mi dzieci na nogi.

lekarz Tomasz Traczyk

Mohna 67A/17
87-100 Toruń

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wysłucha pacjenta ,przejrzy dokumentację, osłucha i wytłumaczy co dalej. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Byłam dzisiaj umówiona do doktora Gronowskiego na usunięcie górnej ósemki. Niestety po wejściu do gabinetu, lekarz obejrzał miejsce po czym stwierdził, ze skoro zęba nie widać (nie przebił się przez dziąsło) to zęba w ogóle nie ma. Na wiadomość, ze mam ze sobą płytę ze zdjęciem gdzie widać wszystko, lekarz odpowiedział, ze nie chce niczego oglądać. Zapytałam wiec to może udałoby się usunąć dolna ósemkę, która nachodzi na siódemkę i ...
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Lech Hejka

Laryngolog

Ptasia 6
87-100 Toruń

Pan doktor wykonał operację syna "załatwiając" trzy nurtujące nas problemy za jednym zamachem - korekcję przegrody, koagulację naczyń i prostowanie nosa. Na efekt całkowity musimy jeszcze trochę zaczekać, jednak ten wizualny już jest widoczny. Pan doktor cały czas służył pomocą i radą. Odbierał telefony nawet w godzinach wieczornych i dniach wolnych od pracy, był żywo zainteresowany losem pacjenta. W kontakcie bardzo miły i konkretny. Podsumowując, życzyłabym sobie więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Cudowna osoba, kompetentna i bardzo przyjazna. Prowadzi już moją drugą ciążę, rzadko spotyka się takie podejście u lekarzy. Służy pomocą i pomaga nawet w swoim wolnym czasie. Jestem osobą lubiącą panikować, a w ciąży dodatkowo to wzrasta, Pani Doktor potrafi uspokoić i wyjaśnić każdą niejasność. Polecam zarówno w cukrzycy ciążowej jak i ze zwykłą cukrzycą.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Przybył

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

NIE POLECAM!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH. KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO. BÓL NIEWYOBRAŻALNY!! ZA KWOTĘ 500 ZL KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO!!
Opinia dodana przez: Mateusz Gostkowski

lekarz Radosław Brukiewa

Lekarz rodzinny

Łazienna 30
Toruń

Po pierwszej I ostatniej wizycie u tego pana doktora.Poszlam na wizyte w celu wypisania skierowania na badania.To jak mnie potraktowal ten doktorek to wstyd.Stwierdzil ze nie moze mi wystawic skierowania ok zrozumialabym gdyby powiedzial to w normalny sposob a nie uniesionym tonem.Stwierdzil ze obrazam jego zawod,ze nie przychodzi sie bo ja chce I koniec !chociaz poprosilam o wystawienie a nie ze chce trzy razy uslyszalam ze obrazam jego zawod mimo ...
Wszystkim polecam, przywróciła mi chęć do życia. Zbyt długa historia by opisywać ale po krótce mówiąc miałam depresje w wieku 19 lat. I dzięki Niej wyszłam z tego. O każdej porze mogłam dzwonić i zawsze mi pomogła. Dziękuje :))

dr Lidia Lubińska-Wiśniewska

Żwirki i Wigury 81e lok. 70
87-100 Toruń

Jestem od wielu lat zadowoloną pacjentką.Cenię P.doktor za kompetencje,uprzejmość i skutyczne leczenie.

dr n. med. Piotr Woźniak

Hipertensjolog

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza. Dokładnie mnie zbadał i rozwiał wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie dotyczące mojego stanu zdrowia i wyników badan. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Daria

Sławomir Koch

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami jestem bardzo trudnym przypadkiem... mam 3 wspaniałych dzieci .... wszystkie ciąże prowadzone przez doktora .... gdy nie jest czegoś pewien wysyła do Łodzi lub Gdańska
Opinia dodana przez: Aldona