Lekarze Toruń

lekarz Dariusz Łukasiewicz

Ginekolog położnik, USG

Rabiańska 17 lok. 4
87-100 Toruń

Lekarz bardzo kompetentny, jeden z najlepszych specjalistów w regionie. Dowiedziałam się o nim swego czasu od koleżanki i od tamtego czasu nie zmieniłam lekarza. Doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale również bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Tłumaczy wszystko w sposób przystępny dla pacjentki, zawsze dostepny pod telefonem, w każdej chwili można zadzwonić się, doradzić i uzyskać szczegółowe informacje. Spełnił oczekiwanie moje, także mojej mamy i siostry ( również zaczęły ...

dr n. med. Janusz Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

bardzo dobry lekarz ja sie u niego leczylem i muj syn tez nie widziałem takiego drugiego lekarza pozdrawiam grączewski
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Wojewódzka Poradnia Ortopedyczna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu
ul. Św.Józefa 53-50
Toruń

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Agnieszka Łątkowska

Dermatolog

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

pani doktor bardzo miła ale mi po pierwszej wizycie nie pomogło zanieczyszczeń na twarzy trochę przybyło a pryszcze po tych maściach które mi pani doktor poleciła zginęły ale po bardzo długim czasie zarejestruje się na następna wizytę i mam nadzieję że będzie lepiej dam wam znać czy pomogło. Ale na dzień dzisiejszy można tej pani zaufać u mnie widać poprawę:)
Bardzo dobry ortopeda, wie co robi. Wyleczył mi ścięgno, gdzie inni nie kompetentni lekarze tylko pogarszali sprawę, a od razu stwierdził co jest grane, zrobił zabieg i uratował mi tym samym rękę.
Bardzo polecam Pana doktora, wszystko wyjaśnił tak jak należało. Dowiedziałam się bardzo dużo. Pan doktor bardzo profesjonalny i zna się na swoim fachu, Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam z całego serduszka. Przemiły i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Natalia

Anna Zielińska

ul. Tuwima 14/6
87-100 Toruń

Pani Doktor jest profesjonalistką w swoim fachu. Leczę się u dr Zielińskiej już kilka lat. Bardzo miła, sympatyczna i opanowana p.doktor. Wszelkie wątpliwości dokładnie omawia pacjentowi. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka K.

lekarz Dorota Wiśniewska

Lekarz rodzinny

Łazienna 32/2
87-100 Toruń

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały lekarz,zawsze mogę liczyć na pomoc,posiada bardzo dużą wiedzę,
Bardzo znany lekarz ,pomógł mi i mojemu synowi . Lekarz godny polecenia iw dodatku bardzo wyrozumiały.

lek. dent. Allan Kobierzycki

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
ZBOŻOWA 47A/9
87-100 Toruń

Pan doktor uratował mi plany na ważny wyjazd, był delikatny, ostrożny i profesjonalny. Czułam się bardzo bezpiecznie i jestem zachwycona wykonanym zabiegiem.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Jadwiga Mejster

Gabinet Stomatologiczny
87-100 Toruń

Jestem stałą pacjentką od 20 lat. Nie poszłabym nigdzie indziej. Raz się wybrałam i żałuję, bo takiej obsługi i doświadczenia ze świecą szukać. Ceny są bardzo rozsądne a Pani doktor bardzo ludzka i potrafi uspokoić nerwową osobę.

lekarz Aleksandra Jarzębińska-Ciborska

Psychiatra

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

Bardzo, bardzo dobry lekarz, miła, wysłucha problemy pacjenta, dobry wybór leków, miła atmosfera w gabinecie. Osobiście bardzo pomocna mojemu synowi i polecam.

dr n. med. Anna Golińska-Zbucka

Pediatra, Diabetolog

Jelenia 23
87-100 Toruń

Jest to bardzo oddany lekarz. Posiada super wiedzę , którą mało kto ma :)Przy tym uśmiechnięta i ciepła osoba .

lekarz Marek Borkiewicz

Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz, Borkiewicz
ul. Kołątaja 10a
87-100 Toruń

Chciałbym polecić Pana doktora każdemu kto chciałby się na prawdę dowiedzieć na co się choruję, Po raz pierwszy spotkałem się z tak fachowym lekarzem. Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojej wizyty wytłumaczył mi wszystko co mi dolega. Nie naciągał na jakieś drogie zabiegi tylko zasugerował na początku standardowe leczeni. Chciałbym żeby każdy lekarz tak właśnie traktował swoich pacjentów. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: pacjent

dr Jan Krupinski

Dermatolog

Dermed
Raczkowicza 4
87-100 Toruń

Po kilkunastu latach znów trafiłem do gabinetu pana doktora - i nic się nie zmienił! Kompetentny, profesjonalny i skuteczny. I bardzo obrazowo wyjaśnia problem, z którym przychodzi pacjent - z tego już słynie :) Myślę, że kolejki na wizytę potwierdzają tylko skuteczność, jaką przez wieeeele lat wyrobił sobie pan doktor. Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez:

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mgr Andrzej Olczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

ulica Piskorskiej 1G/74
87-100 Toruń

Profesjonalne,ale i ludzkie podejście do pacjenta.Zaangażowany w swoją pracę na wielu płaszczyznach.

lek. dent. Piotr Legan

Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarsko-Dentystyczny
87-100 Toruń

Świetny lekarz, teraz chodzę do niego nie tylko ja ale również mój mąż i kilkoro znajomych. Koszt wizyty uzależniony od rodzaju "usługi". Przemiły i kompetentny specjalista. Polecam.

lek. dent. Katarzyna Wajkert

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Po leczeniu u Pani doktor mam na dłuższy czas spokój z zębami (nie bolą, plomby ok, ani śladu po zapaleniu dziąseł) jestem zadowolona i polecam

Maciej Drosd

klinika stomatologii estetycznej
konstytucji 3 go maja 13
Toruń

Po zaprojektowaniu uśmiechu od razu podjąłem decyzję, żeby iść w temat :) Białe zęby to ważna inwestycja. Jak coś się stanie to zrobię tutaj implanty na 100%. Widziałem kilka osób, które sobie zrobiły i przyznam szczerze może nawet lepiej od naturalnych zębów.
Opinia dodana przez: Bartek