Lekarze Toruń

lekarz Maciej Gajda

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Lekarz godny polecenia. Konkretnie i zrozumiale tłumaczy o stanie zdrowia pacjenta. Poświęca czas dla pacjenta. polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Alicja Modrzewska-Piotrowska

Otolaryngolog

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Szosa Bydgoska 46
87-100 Toruń

Bardzo uprzejma Pani doktor, cierpliwa i otwarta do ludzi. Wielu lekarzy powinno brać z niej przykład, w jaki sposób traktować pacjenta. Podczas badania zwraca nie tylko uwagę na problem z jakim się przyszło, ale też doradza jakie konsultacje będą potrzebne.

dr n. med. Łukasz Paczesny

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Fantastyczny lekarz! Godny polecenia. Nie tylko jest uprzejmy ale co najważniejsze przeprowadził bardzo dokładne badanie kręgosłupa córki. Wytłumaczył bardzo dokładnie. W końcu ktoś potraktował nas jak osoby, które nie znają problemu a nie ja specjalistów. Ja nie jestem lekarzem i nie musze się na tym znać więc potrzebuję dokładnego wytłumaczenie co się dzieje i takie otrzymałam od dr Paczesnego. Pani wyżej pisze obrażona, że dostała skierowanie na rezonans prywatnie najwidoczniej ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Małgorzata Szufarska

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Pani doktor jest ze mną od 23 roku życia. Jej podejście, zaangażowanie jest zawsze wzorowe. Zaufałam jej w 100% i dzisiaj z całą pewnością jestem przekonana, że dokonałam właściwego wyboru.Bywaly trudne momenty a ja zawsze byłam dobrze o wszystkim doinformowana, przebadana i wręcz dopieszczona. Polecam Panią Doktor i śmiem twierdzić, że badania u niej to tylko i wyłącznie kobieca przyjemność.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dorota Termanowska

Alergolog, Pediatra

Szeroka 30
Toruń

Pani doktor ma dużą wiedzę. Bardzo mądra i rzeczowa kobieta. Profesjonalizm, podejście do Malutkich dzieci. Wysoka kultura osobista. Pani doktor wszystko ładnie wytłumaczyła. Sama mam wykształcenie medyczne. Bardzo dobra Pani Alergolog w Toruniu, a niestety w dzisiejszych czasach brakuję takich lekarzy. 10/10. Jeżeli macie Bardzo alergiczne dzieci z całego serca polecam! W gabinecie czuliśmy się jak u siebie w domu a nie jak na przysłowiowym przesłuchaniu.
Opinia dodana przez: Oliwia
Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek. Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Jarosław Redziński

Chirurg onkolog

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Wracam bardzo rozczarowana. Na mój wniosek jedno z pomysłów anulowane, a drugie na tak ale to była moja sugestia. Czułam się nie pewnie, rozmydlanie tematu ale może też dlatego, że działał w zastępstwie. No ale lekarza, którego zastępował nie da się zastąpić.
Opinia dodana przez: HANNA

lekarz Sylwia Jaworska

Neurolog

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz, godny polecenia. Jest b. dociekliwa ,z cierpliwością wysłucha pacjenta i bardzo dokładnie bada przed postawieniem diagnozy.
Opinia dodana przez: Janina J.
ten lekarz uratował mi nogę po wypadku. jedyne co pamiętm to uśmiech, który "powiedział " , że wszystko będzie dobrze. bardzo w porządku człowiek, podobno jego żona jest świetnym ginekologiem

lekarz Małgorzata Jaworowska

87-100 Toruń

Pani doktor jest lekarzem z dużym doświadczeniem, przygotowaniem i zapałem. Profesjonalizm i spokój z jakim prowadziła mnie do operacji (potrzebne badania itp.) powodował, że oddałam się tym czynnościom i samej operacji z pełnym zaufaniem. Po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego - trudnej a wykonanej bezbłędnie wróciła możliwość normalnego chodzenia bez bólu, kuli, wykrzywionej postawy. Wyrażam wielką wdzięczność Pani doktor. Polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Elżbieta Zaremba

Ortodonta

Gabinet stomatologiczny
87-100 Toruń

Lekarka w pełni spełnia moje oczekiwania. Jest kompetentna i uprzejma. Wesoła i sympatyczna. Dzieci za nią przepadają. Poświęca zawsze sporo czasu dla każdego pacjenta. Szczegółowo planuje leczenie i ustala wszystkie szczegóły. Wiem co mnie czeka podczas leczenia. Warto przekonać się i przyjść na pierwszą wizytę. Ceny aparatów nie są wygórowane i można w miarę możliwości finansowych rozłożyć ten koszt na raty. Największym atutem pani doktor jest dostępność. W razie niespodziewanych ...

lekarz Iraida Szarkowska

ulica Kościuszki 12
87-100 Toruń

Noszę okulary od 16 roku życia, byłem u wielu specjaistów w moim mieście Toruniu, ale dopiero po założeniu szkieł zapisanych przez doktor Szarkowską czuję się komfortowo i widzę prawidłowo. Przez 25 lat żaden specjałista nie potrafił wykryć tak prostej wady, jaką jest astygmatyzm.
Lekarz profesjonalista.Całościowe badania. Długa wizyta w szpitalu, szczególowe pytania.Prawie sto procent traffionej diagnozy.

lekarz Gabriel Bielawski

Kardiolog

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

lek. dent. Hanna Walkowska

87-100 Toruń

leczę zęby u Pani doktor od pewnego czasu, kiedy poprzednia "cudowna", polecana przez znajomych pani dr zostawiła mi kawałek narzędzia w zębie.. Jak do tej pory jestem zadowolona, ceny może nie są najniższe ale mam do Pani dr zaufanie.

lek. dent. Dorota Jaraczewska

87-100 Toruń

Pani doktor uratowała mi zęba podczas gdy inny doktor chciał już wyrywać (bo tak przecież najłatwiej). Także serdecznie polecam!

lekarz Weronika Piszczek

Nałkowskiej 10
87-100 Toruń

Jestem świadkiem leczenia mojego młodszego brata, który choruje na czerwienicę prawdziwą. Od początku prowadzi go Pani dr Weronika Piszczek. Leczenie trwa już kilka lat, a ja zajmuję się "obsługą" brata, który jest inwalidą i osobą samotną. Dlatego mam pełną wiedzę o jego problemach. Od początku leczenia dr Piszczek dała się poznać jako osoba kompetentna, niezwykle cierpliwa, uprzejma i dokładna. Diagnoza i zastosowana terapia doprowadziła do ustabilizowania stanu zdrowia brata, a ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jolanta Danninger

Specjalistyczny gabinet ginekologiczno - położniczy. Jolanta Danninger
Fałata 17a/6
87-100 Toruń

Wczoraj byłam pierwszy raz u pani ginekolog z bardzo wczesna ciąża byłam strasznie zestresowana ale ta cudowna pani pokazała że nie muszę się stresować 💓 wszystko wyjaśniła po kolei. Cudowna kobieta
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Barański

Rodzynkowa 26
87-100 Toruń

Wczoraj mieliśmy wiztę domową dr Barańskiego gdyż Nasz roczny synek dostał wysypki, stracił apetyt i widać było że coś go boli. Chciałam mu więc jak najszybciej pomoc i uniknąć, wizyty w przychodni wśród innych chorych dzieci. Od początku miałam dwa typy bostonka albo ospa. Doktor przyjechał, obejrzał dziecko, stwierdził że to ani ospa ani bostonka, że generalnie on nie wie co to jest ale da Nam teraz antybiotyk żeby to ...
Opinia dodana przez: Agnieszka