Lekarze Toruń

dr n. med. Jan Staniewicz

Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Przychodnia "Nasz Lekarz"
Szeroka 30
87-100 Toruń

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Melania Piasecka

Wenerolog, Dermatolog

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Właściwie nie mam nic więcej do dodania do poniższych opinii - doktor Piasecka to wspaniały specjalista, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Z racji atopowego zapalenia i bardzo silnych remisji choroby, na mapie Torunia odwiedziłam niejednego dermatologa i alergologa. Pani doktor jako pierwsza podeszła do tematu bardzo poważnie i rzeczowo, czułam się zaopiekowania przez lekarza naprawdę mając wrażenie, że Pani Melania personalnie troszczy się o moje zdrowie. Dostałam mnóstwo próbek do ...

lekarz Cezary Kipigroch

Szeroka 25
Toruń

Pan doktor prowadzi moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo miło mnie zaskoczył gdy trafiłam do szpitala i wykazywał bardzo dużą troskę o mnie. Ponadto w szpitalu jego nazwisko ma siłę przebicia i mam wrażenie, że byłam przez innych lekarzy i personel lepiej traktowana niż inne pacjętki. Doktor jest podczas wizyt bardzo konkretny i kompetentny. Tylko nie zawsze pozwala na towarzystwo męża podczas badania.
wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Daniela Guttmann-Studzińska

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Pani dr Guttmann-Studzińska jest wyjątkowym, życzliwym i niezwykle uważnym lekarzem. Jest uprzejma, spokojna i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Mam do Pani doktor ogromne zaufanie. To lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota

Halina Ściesińska

Psychiatra dziecięcy

Toruń

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzięczna.Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.
Opinia dodana przez: Toruńczyk

lekarz Paweł Starczewski

Kardiolog

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Lekarz na wysokim poziomie☝️Pełny profesjonalizm.Dobry człowiek,urodzony z przeznaczeniem by pomagać ludziom.Nic dodać nic ująć. Super. 🤝🙋
Opinia dodana przez: Andrzej Banasiak

Daniel Makowski

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

ReMedicalTorun
Matejki 94/96
87-100 Toruń

Mam dwie córki w wieku 11 lat, które przechodziły regularne kontrole w szkole. Polecono u jednej córki wizyte u ortodonty, a ten prosił o opinie fizykoterapeuty. I trafiłam do Pana Daniela, który okazał się świetnym specjalista i dopatrzył sie paru spraw i poprowadził terapie na tyle skutecznie ze potrzeba było tylko szyny relaksacyjnej na zęby nocą
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Marek Orkiszewski

Chirurg dziecięcy

Szeroka 25
Toruń

Wspaniały człowiek choć nigdy nie miałem okazji go poznać, uratował mi życie, nie wiem co więcej mogę napisać, dziękuje z całego serca:*
Opinia dodana przez: Profesor

Psychiatra

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Moniuszki 39
87-100 Toruń

Lekarka niezwykła! Niezwykle skromna, niezwykle kompetentna, niezwykle życzliwa i zawsze gotowa do pomocy. Podjęła się leczenia bardzo trudnego przypadku, na pograniczu niemożliwego. A zatem jest też niezwykle odważna i zdeterminowana, żeby pomóc. Odpowiada na każdy telefon i zawsze wysłucha. Polecam wszystkim, którzy oczekują od lekarza nie tylko profesjonalizmu, ale też empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Beata Zmudzińska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Synek zawsze bał się lekarzy, a w gabinecie dr Zmudzińskiej strach przeszedł mu zupełnie. Potrafi przez zabawę odwrócić uwagę dziecka od tego co robi. Prawdziwy lekarz z powołania. Cena za wizytę wysoka, ale warto. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Anna
Polecam Pana doktora, jest bardzo kompetentną osobą. Szkoda ze już nie przyjmuje

lekarz Mariusz Litwin

św. Katarzyny 7
Toruń

Dzięki temu lekarzowi mój tato jest już 8,5 roku po całkowitej resekcji żołądka, oczywiście z powodzeniem :)Bardzo jesteśmy mu wdzięczni.Niestety słyszałam, że w Golubiu-Dobrzyniu już nie pracuje (dobrych lekarzy nikt nie szanuje)

dr n. med. Jerzy Jakubiak

Chirurg szczękowo twarzowy

Bluszczowa 4
87-100 Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Sławomir Syrkiewicz

Chirurg ogólny, Patomorfolog

Toruń

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

lekarz Małgorzata Wichlińska-Lubińska

Neurolog

Św. Józefa 72/1
87-100 Toruń

Wywiad profesjonalny. Badanie również. Najlepsze badanie neurologiczne jakie miałam dotychczas. Polecam bardzo dobra specjalistka!

lekarz Małgorzata Troszczyńska

Rodzynkowa 33
87-100 Toruń

Witam . Wspaniała Pani Doktor. Przebywałem na oddziale kardiologii szpitala Wojewódzkiego w Toruniu. Bardzo dziękuję Pani Doktor za wspaniałą opiekę. W stosunku do mnie jak i pozostałych pacjentów była bardzo rzeczową, konkretną, dociekliwą i konsekwetną w rozwiązywaniu problemów. Na bieżąco informowała nas o wszystkich aspektach leczenia . Wojciech kazmirkiewicz
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Dariusz Włochacz

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rodzinnej "Rudak-Med" w Toruniu
ulica Podgórska 24A
87-100 Toruń

Korzystam z pomocy Tego specjalisty ponad 22 lata. Krótko mówiąc : wielkiej sprawy specjalista !!! Polecam !