Lekarze Toruń

lekarz Małgorzata Kłosińska-Pituła

Kardiolog, Lekarz rodzinny

Szeroka 25
Toruń

Polecam serdecznie całą przychodnię! Kompetencja, przyjazna atmosfera, szybkie terminy, życzliwość,
Opinia dodana przez: Patrycja N

lekarz Danuta Witka

Lekarz medycyny pracy

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.

lekarz Joanna Zawadzka

im. batorego
ul Batorego
Toruń

W SPECJALISTYCZNYM SZPITALU MIEJSKIM W TORUNIU NA ODZIALE KARDIOLOGICZNO INTERNISTYTCZNYM ZNALAZŁEM SIĘ W ZWIĄZKU Z WYKRYTĄ CUKRZYCĄ I KWASICĄ TRAFIŁEM POD OPIEKĘ PANI DR JOANNY ZAWADZKIEJ W 3 DNIU POBYTU NASTĄPIŁA ZNACZNA POPRAWA SAMOPOCZUCIA W PEŁNI OPANOWANE NADCIŚNIENIE TETNICZE Z KTÓRYM OD DAWNA SIE BORYKAŁEM PANI JOANNA ZAWADZKA WG MOJEJ OCENY JEST ZNAKOMITYM SPECJALISTĄ LEKARZEM NIEZWYKLE UPRZEJMYM KOMPETENTNYM PACJENT NAWIĄZUJE Z NIĄ DOSKONAŁY KONTAKT I JEST W PEŁNI ROZUMIANY TO ...

lek. dent. Piotr Górski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, leczenie i wyrywnie zębów bez bólu, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wspaniałe podejście do pacjęta, duża cierpliwość,delikatność, uprzejmość, wysoka kultura osobista,potrafi dokładnie wyjaśnić jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Mieczysława

lekarz Anna Radziszewska

ul. Jana Matejki 28/4
87-100 Toruń

Super lekarz, jest dokładna, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie dokładnie na każde pytanie i jest bardzo miła i ma fajne podejście do pacjenta, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Piotr Moczyński

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Jestem od kilku lat pacjentem Poradni Reumatologicznej Wojewódzkiego Szpitala w Toruniu. Chciałbym tą drogą złożyć serdeczne podziękowania Panu lekarzowi za profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną, życzliwość i ciepłe słowa, których doświadczam podczas wizyt w tej poradni.Jego fachowość i zaangażowanie w leczenie pacjenta godne są zauważenia i pochwały. Wiesław Jakubczak
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Maciej Bierwagen

Neurochirurg

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Wspaniały służący pomocą lekarz - mało takich lekarzy ALE TAKIM JEST DR MACIEJ BIERWAGEN sam na swojej osobie doświadczyłem co napisałem na wstępie mojej opinii

lekarz Marcin Wierciński

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Lekarz konkretny w swoim zawodzie! Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wiktor Dróżdż

Psychiatra

Szpital Psychiatryczny
Marii Skłodowskiej-Curie 27/29
87-100 Toruń

Człowiek o wielkim sercu. Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :) Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie . Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona. Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

lek. dent. Anna Włoczewska

ul. Joachima Lelewela 2/2
87-100 Toruń

P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Mateusz

lek. dent. Katarzyna Pańczyk

Dziewulskiego 39/paw. 5
87-100 Toruń

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani, która bardzo rzetelnie podchodzi do swojej profesji. Potrafi wytłumaczyć w czym problem i zarazem podpowie jakie leczenie będzie najbardziej skuteczne. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: leszek

lekarz Halina Łukian

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Świętopełka 26 lok. 55
87-100 Toruń

Pani doktor była maskotką bilansów lat 90tych i początku 2000-nych. Była połączeniem gracji- otyłość, okulary ze szkłami jak denka od butelek i finezji- krzyk od 90 decybeli wzwyż, popędzanie i wyzywanie dzieci etc. Dla dzieci niebywała atrakcja. Tak więc ambicją dzieci było, jak to mawiały chłopaczki z klas niższych aby " gruba świnia odpierdalała". No i pobudzały panią doktor do dysforycznych stanów. Pani doktor działała niczym pies Pawłowa impuls-reakcja. Napady ...

lekarz Magdalena Szczepańska

ulica Harcerska 14A/9
87-100 Toruń

Świetny lekarz! Bardzo miła Pani, bardzo kompetentna i bardzo zaangażowana w swoją pracę, Pani Doktor nie tylko przepisała mi leki, ale też poleciła domowe sposoby z uporaniem się z infekcją. 10/10 serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Kuba

lek. dent. Magdalena Ostrowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Lekarz medycyny estetycznej
                                       lekarz Przemysław Rusin

lekarz Przemysław Rusin

Lekarz medycyny estetycznej

Dr Rusin Medycyna i Chirurgia Estetyczna
Szosa Lubicka 166Ł
87-125 Toruń

Bardzo sympatyczny i wesoły Doktor. Robiłam zabieg nici i jestem bardzo zadowolona z efektu. Mimo mojego poddenerwowania zabieg prawie bezbolesny,a Pan Doktor wszystko wytłumaczył. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Eliza Sobczyk

Polna 8C/1
87-100 Toruń

Jeżeli profesjonalny znaczy będący specjalistką na wysokim poziomie, to taką jest dr Eliza Sobczyk wraz z pomocą i obsługą stomatologiczną. Przeszłam wszystkie możliwe zabiegi dentystyczne od usuwania, leczenia kanałowego, wszczepiania implantów po licówki i całą protetykę odbudowującą braki uzębienia. Było to spore wyzwanie związane z planowaniem, koordynacją prac, aby wszystko spiąć w wyśmienity efekt estetyczny i funkcjonalny. Polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Malina Sobieszczyk

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Jakiś czas temu Pani doktor usuwała mi, mojej żonie i moim dzieciom ósemki. Wszystko dokładnie wyjaśnione przed zabiegiem, a sam zabieg praktycznie bezbolesny, żadnych komplikacji. Pani doktor wzbudza zaufanie - na fotelu czułem, że jestem w dobrych rękach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Sylwia Zielińska

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Byłam u Pani Doktor 2 lata temu na wizycie, nie wiem gdzie teraz przyjmuje..Jestem bardzo zadowolona, serce rośnie patrząc na obecne pokolenie młodych lekarzy. Przede wszystkim odpowiadała rzeczowo na moje pytania co nie zawsze miało miejsce u innych lekarzy, przy tym wizyta z dość krępującą przypadłością była bezstresowa.
Opinia dodana przez: Maria L.

lekarz Jadwiga Salamon-Krawczyk

"NZOZ Przychodnia Fredry"
Fredry2/4
87-100 Toruń

Jest lekarzem z powołania , oddanym swojej pracy , znajdując się w gabinecie podczas wizyty pacjent odczuwa ,że w tym momencie jest najważniejszy. Miła i ciepła osoba , wzbudzająca zaufanie pacjenta.

lekarz Józef Myślicki

Alergolog

Nad Strugą 2 B/30
87-100 Toruń

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.
Opinia dodana przez: marta