Lekarze Toruń

lekarz Andrzej Łątkowski

WSZ im.Rydygiera w Toruniu
Bielany
87-100 Toruń

Bardzo oddany swojej profesji lekarz, bardzo dobry fachowiec. Wspaniały i uczynny człowiek. Serdeczne pozdrowienia, tak trzymać Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Staś

lek. dent. Jolanta Zielińska-Łuszczek

ulica Sobieskiego 22/3
87-100 Toruń

Rewelacyjna Pani Doktor z niesamowitym podejściem do dzieci! Ja jestem pod opieka Pani Doktor od prawie 10ciu lat, a od 5ciu moje dzieci. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Baraniecka

ul. Ludwika Rydygiera 33E
87-100 Toruń

Wspaniały, troskliwy, dbający o pacjenta, zainteresowany jego zdrowiem LEKARZ !!!!!!! Do tego jeszcze bardzo, bardzo profesjonalny. Serdecznie polecam.B.B.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Agnieszka Seklecka

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 42B/8
87-100 Toruń

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, poświęca ogromną uwagę pacjentowi, służy fachową wiedzą, tłumaczy, tak, że można wszystko zrozumieć. Będąc pod opieką Pani Doktor można mieć pewność, że jest się pod doskonałą opieką medyczną.
Opinia dodana przez: Krystian

lek. dent. Damian Czołgosz

ulica Kozacka 17
87-100 Toruń

Bardzo polecam wizytę u tego Pana :) Mój strach przed leczeniem kanałowym był kompletnie nie potrzebny :) Świetny specjalista, sympatyczny i niezwykle dokladny !!! Jeśli będę musiała jeszcze kiedykolwiek skorzystać z leczenia kanałowego, to z całą pewnością wrócę do Pana Damiana !! Bardzo polecam !!!!
Opinia dodana przez: Joanna
Robił mi leczenie kanałowe, o którym się nasłuchałem tylu rzeczy, że prawie umierałem ze strachu. Tymczasem wszystko odbyło się delikatnie, bezboleśnie i skutecznie! Także moi synowie nie boją się chodzić do Pana Doktora, bo zawsze jest miły, delikatny, uśmiechnięty - i zawsze każdy problem ocenia z punktu widzenia dobra pacjenta. W pełni polecam, ale - jak to bywa z dobrymi specjalistami - trzeba się zapisywać z dość dużym wyprzedzeniem...

mgr Anna Świtling

Fizjoterapeuta

Ośrodek Rehabilitacji Dla Dzieci
87-100 Toruń

Znakomity fizjoterapeuta, byłam ze swoją córeczką chyba już wszędzie ale Pani Ania okazała się najlepsza, miła, empatyczna, informuję o wszystkim co robi, poświęca każdemu dziecku dużo czasu, angażuje się w 100%, poza tym pomogła nam znależć świetnego lekarza, który był potrzebny naszej córci. 100 % profesjonalizmu, chodzimy do Pani Ani pól roku, a już są nieprawdopodobne postępy. Polecam gorąco.

Agnieszka Czarniecka-Moroz

Psychiatra

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego
Adama Mickiewicza 24/26
87-100 Toruń

Lekarz z powołania!!!Pełen profesjonalizm i serce na dłoni dla pacjenta.Zawsze pogodna,uśmiechnięta,cierpliwa,wszystko wytłumaczy,wyrozumiała,pełen profesjonalizm.Taki powinien być lekarz.POLECAM w 100%

lekarz Joanna Seifert

ul. Kwitnącej Jabłoni 17
87-100 Toruń

Przyłączam się do opinii o Pani doktor Joannie Sejfert- LUDZKA, słuchająca, patrząca szukająca przyczyn stanu pacjenta. Już teraz dziękuję Pani Doktor za zrozumienie dla pacjentki- mojej Cioci i dla mnie- rodziny. Prawdziwy LEKARZ! POMAGA! Jestem wdzięczna za TAKĄ POMOC!
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Hanna Kluziak-Muszarska

ul. Ludwika Ślaskiego 5F/61
87-100 Toruń

Pani Hanna Kluziak jest mistrzynią! Od lat korzystam z jej usług i ani razu się nie zawiodłem. Przeszedłem też leczenie kanałowe, a to nie ciastko z kremem. Szczerze polecam każdemu!

lekarz Sława Zbucka-Zmiendak

Jelenia 23
87-100 Toruń

Świetna Pani doktor, godna polecenia. Super zaopiekowała sie moim synkiem, bardzo dobre podejście do pacjenta jak i do pełnych pytań rodziców, Jej podejście to pełen profesjonalizm. Oby jak najwiecej takich lekarzy.

lekarz Krzysztof Lang

Chełmińska 15/2
87-100 Toruń

Perfekcyjny w tym, co robi. Polecam, godny zaufania, indywidualne podejście do pacjenta. Zabieg wykonany bezboleśnie dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Justyna
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Ewa Sieklucka

dr n. med. Ewa Sieklucka

Fizjoterapeuta

Poradnie Specjalistyczne
Jana Dekerta 1
87-100 Toruń

Do dr Ewy Siekluckiej trafiłam z polecenia osoby, która przeszła rehabilitacje po wypadku i , w efekcie, jest w 100% sprawna. Pani Ewa jest wszechstronna, ma holistyczne podejście i niesamowitą wiedzę. Usprawniła mi bark ( ramię wróciło do pełnego zakresu ruchu po 1 wizycie!), wyleczyła bliznę po operacji, wyprostowała asymetryczna postawę. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Dawid Gawęda

Zakład Patomorfologii
Św. Józefa 53/59
87-100 Toruń

Lekarz z powołania ,to mało powiedziane.Wspanialy ,konkretny ,nadwyraz sympatyczny człowiek.Wszystko tłumaczy ,co gdzie jak i kiedy .Na zadawane pytania bardzo cierpliwe odpowiada .Profesjonalista w każdym calu.Jezeli jakieś badania ,tylko i wyłącznie polecam z pełną odpowiedzialnością pana doktora.Dawno nie trafiłam na takiego lekarza ,a leczę się już długo.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Anna Kucharzewska

Lekarz medycyny pracy

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz godny polecenia lekarz z powołania cierpliwy i wyrozumiały Otwarty i zawsze umie wysłuchać pacjenta i z całego serca mogą panią doktor polecić .
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Natalia Swatko

NZOZ "Przychodnia Fredry" w Toruniu
ulica Fredry 2/4
87-100 Toruń

Miła, konkretna i pomocna, zaprzeczenie stereotypowego dentysty, którego należy się bać i odwiedzać go tylko wtedy, kiedy jest już naprawdę źle. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie i precyzyjnie, czasami trwają one nieco dłużej niż u niektórych kolegów po fachu, ale są przez to robione solidnie i nie trzeba po jakimś czasie wracać, żeby ponownie leczyć te same zęby. Zdecydowanie polecam - za profesjonalizm, uśmiech i miłą atmosferę! :)
Opinia dodana przez:

lekarz Robert Guz

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

wspanialy czlowiek trzeeba poznac czlowieka akomentarz zbyteczny

lekarz Jerzy Hauslinger

EKG, Internista

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Niestety Dr Hauslinger zmarł 29 stycznia 2011. Cześć Jego Pamięci! Marek z Rodziną z Gdańska

Joanna Kozowy

Logopeda

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

lekarz Justyna Siejka-Jureńczyk

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

To bezinteresowny ,ludzki i pełen życzliwosci lekarz. Gdyby nie Pani doktor dalej leczono by mnie na fibromialgię a w głowie miałam torbiele. Mimo ze opis rezonansu magnetycznego wskazywał tylko torbiele,Pani doktor oglądając płytkę zauważyła inne nieprwaidłowości ,które radiolog pominął. Tacy ludzie przywracają wiare w człowieka.... Dziekuje Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewelina