Lekarze Endokrynolog dziecięcy

lekarz Renata Stępień-Dutka

Medren
Kobierzyńska 117B/1u
Kraków

pani doktor godna polecenia. traktuje pacjenta jak czlowieka ,wyjasnia tajniki choroby i tlumaczy tak ze pacjent rozumie. niejeden lekarz powinien tego sie nauczyc.

Krzysztof Sworczak

ENDOMED
Gdańsk

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo ...
Opinia dodana przez: Hashimoto

dr n. med. Beata Śladowska

nowa
żytnia16 lok B
01-014 Warszawa

Pani Beata nie żyje od kilku lat - a moje problemy endokrynologiczne niedawno wróciły. Nie jestem w stanie znaleźć specjalistki czy specjalisty na takim poziomie. Nieoceniona strata. Wspaniały człowiek, wybitna lekarka.
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Anna Kalicka-Kasperczyk

Endokrynolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Prokocim Nowy Gabinet Anna Kalicka-Kasperczyk
Leonida Teligi 8
30-835 Kraków

Polecam Panią doktor Annę Kalicką-Kasperczyk całym sercem. Kompleksowo zajmuje się dzieckiem robiąc długi i szczegółowy wywiad. Bierze niepokoje, zaobserwowane u dziecka zachowania/reakcje organizmu i wszystko sprawdza. Lekarka pierwszego kontaktu mnie wyśmiewała i twierdziła, że nie mam medycznego potwierdzenia, więc dziecko nie może być chore. A Pani doktor od razu połączyła fakty, zachowania i nawet wstępne wyniki badań z którymi przyszłam, by już celowo prowadzić dalszą diagnostykę. Empatia, duża intuicja w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Barbara Wojtyczka

GABINET LEKARSKI
Hallera 14
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz naprawdę godny zaufania. Bez pośpiechu i szczegółowo tłumaczy daną chorobę. Przesympatyczna i profesjonalna.

dr hab. n. med. Wojciech Szydłowski

Diabetolog, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

lekarz Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz

Endokrynolog

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki ...

dr n. med. Katarzyna Derc

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

To mój 4 endokrynolog w moim życiu, Pierwszy raz trafiłam na ul. Szpitalną. Miałam wtedy 15 lat. Potem przenosili mnie, ale zaczęłam tyć bez przyczyn. Potem chodziłam do prywatnego endokrynologa i wywołał u mnie nadczynność tarczycy, czułam się okropnie. A potem trafiłam do Pani Katarzyny Derc, która umie dobrać odpowiednio leki i wysłucha każdego. Nawet bardzo młodego człowieka. Zawsze jestem najmłodszą pacjentką, niektórzy mnie niepoważnie traktowali ;) Wielki Pozytyw, polecam ...

dr n. med. Krzysztof Lewiński

Gabinet
pl. Zwycięstwa 10
28-100 Busko-Zdrój

Uważam, że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Nie kieruje się własnym interesem tylko dobrem pacjenta.

lekarz Aneta Czarnik

Szpital Wojewodzki
Oddział Endokrynologii Szpital Wojewódzki w Opolu
Opole

Trafić na dobrego lekarza, to jak wygrana na loterii. Pani Doktor jest Niesamowita. Nigdy na swojej drodze nie spotkałam tak świetnego lekarza. Jest Bardzo Miła,Ciepła, Kompetentna ma doskonałe podejście do pacjenta. Podczas rozmowy potrafi prześwietlić pacjenta i postawić diagnozę w punkt. Nie zbywa, a wręcz przeciwnie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Ogólnie unikam lekarzy wielkim łukiem. Natomiast do Pani Doktor mogłabym przyjeżdżać każdego dnia. Lekarka z powołaniem i oddaniem. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

Michał Frybes

ENEL-MED Atrium Plaza
Jana Pawła
Warszawa

Cieszę się ogromnie że wreszcie trafiłem do dobrego lekarza takiego jak trzeba o jakim po prostu marzyłem.Już wierzę,że jestem w dobrych rękach.Tą drogą Panu doktorowi serdecznie dziękuję za opiekę i o jeszcze trochę proszę. Zyczę jednocześnie wszystkiego najlepszego przede wszystkim zdrowia i wytrwałości w pracy i szczęscia w życiu prywatnym.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Dorota Wakuła

Internista, Endokrynolog

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Warszawa

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Barbara Katra

dr n. med. Barbara Katra

Endokrynolog, Diabetolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Wspaniała lekarka . Takich więcej a my będziemy zaopiekowani . Wszystkiego Dobrego Pani Doktor . Ogromna wiedza i doświadczenie oraz człowiek ! Po prostu lekarz o jakim marzymy .

lekarz Urszula Wątrobińska

Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Przemiła i kompetenta Pani doktor! Zaangażowana, empatyczna, pomocna i cierpliwa. Wszystkie te cechy trudno dziś spotkać u jednej osoby. Bardzo cieszę się, że trafiła dziś do nas, my na pewno trafimy do niej jeszcze nie raz… już nie przypadkowo, a w pełni świadomie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Janina Ratnicka-Klimaszewska

Spec.Gabinet Gin-Endokrynologiczny
Grunwaldzka 212 budynekHossa
80-238 Gdańsk

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta

lekarz Bartosz Pękała

Ginekolog położnik, Endokrynolog

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3
18-300 Zambrów

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pełen empatii, troski i zaangażowania w proces leczenia. Wysoka kultura osobista i głęboka wiedza idą w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Stwarza poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia ciąży. Szczegółowo omawia wszystkie wyniki krwi i badania usg. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Internista, Endokrynolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.
Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną cierpliwość i pomoc. Od kilku lat cierpiałam na niezdiagnozowaną przez nikogo (mimo,że odwiedzałam różnych specjalistów) niedoczynność tarczycy. Pan Doktor Ignacak nie zbagatelizował mojego problemu ze złym samopoczuciem i nadwagą ale podszedł poważnie do mojego problemu. Okazało się,że moje schorzenie nie tylko ma wpływ na moje samopoczucie ale także na wagę! Po włączeniu hormonu stopniowo powróciła chęć do życia i zaczęłam chudnąć. Jestem ogromnie ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Marcin Motyka

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Bardzo profesjonalny lekarz, a jednocześnie kulturalny i miły człowiek. Bardzo szczegółowo przeprowadził wywiad i przepisał odpowiednie leki. Polecam w 100% i jeśli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z usług Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Urszula Sanocka

Szpital Bródnowski oraz Centrum Medyczne LUXMed
Warszawa

Moja ocena po pierwszej wizycie jest celujaca. Zostala zwrocona uwaga na problem bagatelizowany przez poprzednich lekarzy. Zostalo wdrozone leczenie i mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy.