Lekarze Endokrynolog

Maciej Skalski

Endokrynolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)

dr n. med. Barbara Maciejko-Meresta

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
20-530 Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .
Opinia dodana przez: urszula
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Przemysław Kopeć

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Z powodu złego leczenie przez poprzednią lekarkę miała straszne problemy zdrowotne i zajściem w ciążę. Zaczęłam szukać innego lekarza Tego Lekarza Poleciła mi znajoma moje mamy. Właśnie dr. Kopeć powiedział mi na czym polega moja choroba i wyjaśnił jej przebieg dobrał dawkę leku i uregulowała mi tarczyca po 1,5 roku leczenia zaszła w ciążę i w trakcie niej również Pan doktor dobrze się spisał pod względem leczenia. Jest bardzo rzetelnym ...

lekarz Bogna Cybula

Jagiellońska
Warszawa

Super lekarz....bardzo cierpliwa....tlumaczyla mi wszytsko i odpowiadala na moje pytania ..bo na wizyte poszlam oczytana...wzudzila zaufanie....i skierowala na badania..

lekarz Joanna Kasprzak

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A
00-905 Warszawa

BARDZO BARDZO DOBRy lekarz z ogromną sympatią i życzliwoscia dla pacjenta. POLECAM i pozdrawiam

lekarz Mariusz Partyka

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.
Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi

dr n. med. Maciej Ziemiński

Gabinet endokrynologiczny, internistyczny
Piłsudskiego 14
32-590 Libiąż

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę. Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

prof. zw. dr hab. Bogdan Marek

Szpital Wojewódzki nr 5
Rybnik

U profesora leczę się od 4 lat. Kompetencje i kompleksowość podejścia do choroby pacjenta są godne polecenia innym chorym. Nie oszczędza na badaniach diagnostycznych. Uprzejmość i sposób tłumaczenia choroby i jej leczenia są bardzo dobre zarówno podczas wizyty prywatnej jak i podczas leczenia na oddziale szpitalnym.
Opinia dodana przez: kazimiera

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

Kompleksowa i fachowa porada udzielona na podstawie szczegółowego wywiadu, badania, analizy wyników i dodatkowego usg zleconego przez p. doktor. Mój syn został zdiagnozowany na pierwszej wizycie. Bez pośpiechu i wyczerpująco. Bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.
leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

lekarz Anna Mazur

roty grudziadzkie
Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.
Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Andrzej Bobrowski

Euromed
Wieliczka

Bardzo dobry specjalista. Stara się podchodzić do pacjenta kompleksowo, nie skupia się wyłącznie na tarczycy, ale szuka przyczyn złego samopoczucia także w innych sferach. Polecam gorąco!

dr n. med. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Braci Załuskich 3a lok. 27
01-773 Warszawa

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam ...