Lekarze Endokrynolog

lekarz Iwona Bielanowska

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Małgorzata Dąbrowska-Milczarek

Gabinet prywatny
16 stycznia 1 E
Końskie

Wspaniały lekarz! Pani doktor rozpoznała u mojej Mamy bardzo rzadką i trudną do wykrycia chorobę metaboliczną- tzw.chorobę Cushinga. Wcześniej Mama przez wiele lat była odsyłana od lekarza do lekarza i nikt nie umiał jej pomóc. Każdy tylko mówił, ze ma schudnąć, ale nikt nie zastanowił się dlaczego tak bardzo tyje, jedząc bardzo niewiele. Gdyby nie Pani doktor, Mamy już by z nami nie było. Swoją trafną diagnozą uratowała jej życie. ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Abramczyk

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Konkretna, fachowa lekarka, dokładnie bada, wszystko tłumaczy.Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Do tego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, traktuje pacjenta z życzliwością, poświęcając mu dużo czasu.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ireneusz Salata

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Magdalena Walicka

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam
Opinia dodana przez: Magda
Świetny lekarz. Leczy mojego syna z neurohormonalną niedoczynnością tarczycy już od lat. Dzięki ogromnej wiedzy syn rozwija się prawidłowo i zdrowo rośnie. Jestem ogromnie wdzięczna, polecam szczerze. Bardzo rzeczowy, nie znam lepszego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Agnieszka Gębska

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Od ponad 30 lat jestem jego stałą pacjentką. Za każdym razem profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze objaśnia na czym będzie polegać leczenie, każdy jego etap. Co ważne zawsze ma czas i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Specjalista godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bogda Skowrońska

Endokrynolog, Pediatra

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

pewen profisianalizm. Cudowna lekarz. bardzo wyrozumiała, dziecko z chęcią idzie do pani na wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Khrystyna

Krzysztof Giejda

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

dr hab. n. med. Piotr Fichna

Pediatra, Endokrynolog

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

bardzo dobry lekarz. godzien zaufania. prowadził mnie od wieku dorastania do pełnoletności. zawsze mogłem liczyć na jago wsparcie. użył wszelkich możliwych wtedy sposobów, by pomóc mi wyjść z choroby. ostatecznie skończyło się operacją.

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. n. med. Janusz Nauman

Endokrynolog

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Dzień dobry, leczyłam się u Profesora Naumana dwadzieścia lat temu. Miałam bardzo chorą tarczyce i stał się cud. Pan Profesor Nauman wyleczył mnie i nieznośną tarczycę. Nikt przedtem nie dawał mi najmniejszych szans na zdrową tarczycę. Twierdzili, że będę zmagać się z chorobą do końca życia. Jest inaczej, jestem zdrową i zadowoloną z życia kobietą. Dziękuję Profesorze. Pamiętam Pana profesjonalizm, delikatność i uśmiech. Życzę Panu WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO W ŻYCIU. Olga ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Bohdan Huszno

Lubomirskiego Aleksandra 7/7
31-509 Kraków

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

prof. dr hab. n. med. Maciej Owecki

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Świetny lekarz - polecam w 100% Zdiagnozował u mnie Hashimoto i dzięki niemu w końcu normalnie żyje. Zaproponował leki i dietę, dużo schudłam, już nie mam problemów z koncentracją. Do tego jest bardzo wyrozumiały i wszystko dokładnie omawia.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Świerżewska

Grudowska 10
05-822 Milanówek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Hubalewska-Dydejczyk

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7
31-503 Kraków

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

lekarz Urszula Borkowska

Gabinet
Gdynia

Pani Doktor to lekarz z powołania do tego miła uprzejma wnikliwa dokładna swój czas poświęca z indywidualnym podejściem do pacjenta jest kompetentna godna bardzo polecenia każdemu kto szuka profesjonalisty w dziedzinie endokrynologii i nie tylko. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Lidia Garbacz

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Królewiecka 24 A
09-400 Płock

Najlepszy endokrynolog w Płocku. Nie wiem co zrobię gdy kiedyś zabraknie Pani doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam. Tylko bardzo ciężko dostać się do Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Ewa Modrzewska-Lesisz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka