Lekarze Endokrynolog Kraków

lekarz Bohdan Huszno

Lubomirskiego Aleksandra 7/7
31-509 Kraków

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie mogłam mieć dzieci z powodu autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Dzisiaj moja zdrowa, roczna córeczka i ja pozdrawiamy Pana Profesora!
Opinia dodana przez: xxxmisiek

lekarz Alicja Hubalewska-Dydejczyk

Alicja Hubalewska-Dydejczyk Gabinet Endokrynologiczny
ul. Lubicz 25/7
31-503 Kraków

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Po kilku latach leczenie w innych gabinetach trafiłam do Pani doktor ze skierowaniem na operacje. Dzięki jej leczeniu uniknęłam niepotrzebnej operacji i otrzymałam odpowiednia dawkę leków .

dr n. med. Monika Buziak-Bereza

Maszachaba
Prądnicka 50 A
31-201 Kraków

Leczę się u pani doktor już ponad 5 lat, na początku mojej choroby była rzeczywiście ujmująca, wzbudzała zaufanie, poświęcała dużo czasu, zrozumiałym językiem opowiadała o chorobie i sposobach leczenia. Z czasem niestety moje zdanie się zmieniło, pani doktor widząc moje wyniki zarzuca mi,że nie stosuje odpowiednich dawek w odpowiednich porach, co jest bzdurą-bo chyba mnie najbardziej zależy na wyzdrowieniu-ironicznie odnosi się kiedy wypowiadam swoje zdanie, wyczuwam zniecierpliwienie. Wkółko dostaję na ...

lekarz Iwona Erd

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pierwszy raz trafiłam na taki profesjonalizm i uprzejmość u lekarza endokrynologa. Pani poświęciła dużo uwagi dokładnemu wywiadowi, dokładnie tłumaczyła o samej chorobie i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Leczyłam się od 3 lat na niedoczynność tarczycy, i pierwszy raz dowiedziałam się tak dużo na temat tej przypadłości i leczenia, wyszłam nie tylko z receptą na tabletki. Zdecydowania godna polecenia Pani doktor!
Opinia dodana przez: Judyta

Maciej Skalski

Endokrynolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Bardzo mądry lekarz, świetny fachowiec, a przy tym uroczy, pełen humoru i ciepła człowiek. Słucha Pacjentów. Precyzyjny w zaleceniach. W moim przypadku Jego diagnoza była w 100% trafna. Śmiało mogę polecić Pana Dr Skalskiego każdemu z problemem internistyczno- endokrynologicznym :-)
Nic dodać, nic ująć. Kompetentny lekarz z powołania. Po prostu nie da się tego opisać, jak dobrym lekarzem jest Pani doktor n.med. ale zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Mała Mi

dr n. med. Maciej Ziemiński

Lux-Med
Libiąż ul.Piłsudskiego 14
32-590 Kraków

Od ponad roku leczę się na tarczycę, ale poprzedni Pan profesor jakoś nie bardzo umiał rozmawiać jak pytałam o chorobę. Obecny endokrynolog ma bardzo fajne, na luzie podejście do pacjenta. Czasu poświęcił mi tyle ile było trzeba aby wytłumaczyć zaistniały problem chorobowy. Naprawdę godny polecenia
Opinia dodana przez: Paulina
leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Endokrynolog, Internista

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala

dr n. med. Dorota Pach

Wiatra 97
31-031 Kraków

Znakomita lekarka. Wysokiej klasy specjalistka, bardzo dokładnie tłumaczy wyniki badań i zasady leczenia. Pani profesor wyprowadziła mnie z ciężkiej choroby.

dr Jacek Pantofliński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23
31-501 Kraków

Matka mie się pochorowala, caly czas stękała, nic nie mogla ugotować i nie wiedzieliśmy co mamy robić, jak doktórka rejonowa skierowanie dała po dopiero wielu naszych żądaniach to my z matkom pojechali na klinike do Krakowa i tam Pantofliński doktór medyczny jom leczył i Se dał rade tak, że matka ozdrowiała i teraz przy garach stoi i zawsze mam jakijś ciepły posilek. Tego doktora chwale strasznie, bo jakby nie on ...

dr Dorota Roztoczyńska

Endokrynolog dziecięcy

ul. Kurczaba 3
Kraków

Wizyta w dniu dzisiejszym na NFZ u Pani doktor okazała się najlepszym co mogło spotkać moje dziecko!Wkońcu ktoś nie zbagatelizował problemów syna a wręcz przeciwnie! Pani doktor bardzo rzeczowa,konkretna i profesjonalna z ogromnym sercem i podejściem.Bedę każdemu polecać i życzę sobie samym takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Filip Gołkowski

ulica Obopólna 12/2
30-069 Kraków

Leczę sie u p. Profesora od lat. Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo kompetentnym,cierpliwym, doświadczonym lekarzem, jedynym który mnie wysłuchał i zdiagnozował po latach bezskutecznego szukania pomocy. Polecam goraco i żałuje, ze juz nie przyjmuje na klinice.

lekarz Jacek Belowski

Ośrodek Medyczny "OSTEOMED"
Kazimierza Wielkiego 57
30-074 Kraków

Lekarz wytłumaczył na czym polega choroba. USG odrazu przy wizycie robione dokładny opis wizyty i dokładnie dawkowanie leków do stanu zdrowia.

lekarz Beata Piwońska-Solska

ulica Łużycka
30-658 Kraków

Pani Doktor jest całkowicie skupiona na pacjencie. Słucha i sama też zadaje sporo pytań, chętnie i dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Mimo wizyty w Poradni przy Kopernika, a więc refundowanej przez NFZ, nie odczułam by w związku z tym była mniej dokładna. Szczerze polecam!

dr n. med. Ewa Stochmal

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Do Pani doktor chodzę na wizyty do SCM clinic. W mojej ocenie to bardzo dobra, skuteczna lekarka. Zleca sporo badań, ale mnie to nie przeszkadza, przynajmniej wiem, że trzyma rękę na pulsie. Jestem zadowolona z jej opieki, widzę poprawę.
Opinia dodana przez: Pola

lek. med. Katarzyna Doleżal-Ołtarzewska

Endokrynolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Nie polecam jezdiłam z córką do niej parę razy pokonując dośc dużą ilośc kilometrów i dalej nic sie nie dowiedziałam.dziecko od 6 roku zycia bardzo sie poci jest słabe wypadują włosy skarży się na bóle głowy pozatym pojawiły się objawy przedwczesnego dojrzewania.Pani doktor nie zleciła żadnych badań hormonalnych dla niej najważniejsza była dieta i odchudzanie!Wysłała nas do dietetyczki która jak zobaczyła dziecko to mnie wyśmiała kto nas przysłał!Córka ma teraz ...

dr n. med. Adam Nazim

ulica Łużycka
30-658 Kraków

uważam że, warto było czekać te kilka miesięcy na wizytę do tego specjalisty. Konkretna wizyta. Dobrze dobrane leczenie + za możliwość kontaktowania się z lekarzem pomiędzy wizytami online. całość oceniam na 10
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ryszard Ratajczak

Endokrynolog, Pediatra

Kraków

Odbyłem sam wiele konsultacji w różnych aspektach oraz poleciłem kilku znajomym. Jak dotąd wszyscy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Katarzyna Lubaszewska

Endokrynolog, Internista

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

Nieprzyjemna i niezbyt uprzejma doktor. Podejście do pacjenta jakby pracowała "za karę", a przecież to wizyta prywatna. Raczej odradzam
Opinia dodana przez: Monika