Lekarze Endokrynolog

dr n. med. Maria Brzozowska

Endokrynolog, Ginekolog

Gabinet Lekarski
91-403

Cudowna, rzetelna osoba, z profesjonalnym podejściem. Pani Dr jest bardzo szczegółowa, ale w ten sposób, że czujesz, że naprawdę się o Ciebie i Twoje zdrowie troszczy. Widać, że do każdej osoby podchodzi niezwykle indywidualnie. Ponadto, potrafi uspokoić i sprawić, że zapomina się o stresie, dokładnie tłumaczy wszelkie ważne dla pacjenta informacje, mówi o tym, co niezbędne, ważne. Była to moja pierwsza wizyta u Dr Brzozowskiej, ale zapewne nie ostatnia, bo ...
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Internista, Diabetolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7
01-630 Warszawa

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Danuta Gąsior-Perczak

Zakład Opieki Zdrowotnej
aleja IX Wieków Kielc 6/18
25-516 Kielce

Polecam tą doktor. Duża wiedza i doświadczenie. Cieszę się, że mnie przyjęła, bo już podobno nie przyjmuje nowych pacjentów. Zleciła mi dodatkowe badania, ustawiła leki i to w dużej mierze dzięki niej urodziłem zdrowego syna. Dziękuje.

lekarz Krystyna Wołoszyńska-Agroszewska

Płocka 29 (Vimed)
09-100 Płońsk

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy. Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Aleksander Skoczylas

Olimp
Katowicka 67 B
Opole

Byłam u wielu lekarzy, miałam problemy z zajściem w ciążę. Starałam się o dziecko przez 3 lata... Wreszcie trafiłam do pana doktora. Profesjonalne podejście, ciepła atmosfera i przede wszystkim ogromna wiedza... Otrzymałam leczenie i jestem w 6 miesiącu ciąży... Dziękuję
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Emilia Musiał

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor uważnie słucha, zadaje pytania, dokładny wywiad, rzeczowe i kompetentne podejście, wyjaśnienie problemu i szukanie jego podstaw do końca. Polecam !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Magdalena Szczotka-Bernaś

ulica Podleśna 15
62-040 Puszczykowo

. Zawsze uprzejma, odpowie konkretnie na pytania. Jestem od ponad dwudziestu lat pod kontrolą Pani doktor i darzę Ją pełnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Anna Obiorek

Gabinet Endokrynologiczny
Łużycka 42/49
30-658 Kraków

Problemy z hormonami miałam prawie od zawsze, endokrynologów bez liku - każdy z nich mówił coś innego do dr Obiorek trafiłam przypadkiem - nikt mi jej nie zachwalał - czuję się bardzo dobrze - wszystkie hormony są unormowane dzięki dobrej diagnozie i doborze leków przez dr Obiorek.

Maciej Baczyk

Poznań

Jestem pacjentką dra Macieja Bączyka od 2013 roku. Mimo usuniętej tarczycy prawie siedem lat temu, czuję się znakomicie. Olbrzymia kompetencja doktora przyczyniła się do całkowitego odzyskania przeze mnie zdrowia. Pełne zaufanie do specjalisty powoduje, że czuję się bezpiecznie, a każda kontrolna wizyta upewnia mnie, że dokonałam właściwego wyboru lekarza. Polecam!
Opinia dodana przez: Alicja

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz
Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

lekarz Jacek Piekarniak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Witosa 6 lok. 1
06-200 Maków Mazowiecki

Najwyżej jakości świadczone usługi lekarskie, do tej pory nie spotkałam się z taką obsługą. Lekarz zapoznał się dokumentacją, obalił wcześniejsze nieskuteczne metody leczenia, zlecił cały szereg badań i wizyta trwała strasznie długo. Polecam z czystym sercem oby więcej takich specjalistów
Opinia dodana przez: Magdalena78

lekarz Dorota Łyszczarz

ulica Puławska 2
24-300 Opole Lubelskie

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Hanna Komarowska

Samodzielny publiczny zakład Opieki Zdrowotnej w Kościanie
ulica Szpitalna 7
64-000 Kościan

Wspaniała Pani Doktor, która z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów. Lekarz z powołaniem. Jestem szczęśliwa, że mogę być pacjentką tak znakomitego specjalisty. Dzięki temu czuję się coraz lepiej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: H

lekarz Jolanta Kowalczyk-Bołtuć

ul. Emilii Plater 12
20-814 Lublin

Cudowna, profesjonalna, serdeczna i bardzo fachowa. Pani doktor oprócz chorób endokrynologicznych zajmuje się również chorobami współistniejącymi.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Nikodem Dudek

plac Wilsona 37
97-500 Radomsko

Witam. Nie ma juz takich lekarzy jak doktor Dudek. Ostatnio 2 moje córki wyleczyl z zapalenia pluc a pediatra odesłał nas do szpitala . Za namową koleżanki trafilam do doktora i miala rację ,dzieki niemu obyło się bez szpitala.

Hanna Wichrowska

Internista, Endokrynolog

Wspaniały specjalista,miła, dobry człowiek,spokojna, kompetentna-każdą diagnozę postawioną wyjaśnia. Lekarz z powołania. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hanna
Pani Doktor jest bardzo kompetentną osobą, reprezentując przy tym wysoki poziom kultury osobistej. Jest pełna empatii, wiedzy i zaangażowania. Wszystko stara się dokładnie wytłumaczyć (reakcje organizmu, przyczyny itp.), Wychodzę od niej zawsze w pełni usatysfakcjonowana.
Opinia dodana przez: Paulina
najlepsza pod sloncem wyrozumiala ma podejscie do pacjenta tlumaczy chorobe i leczenie poswieca duzo czasu pacjentowi jest mila i godna polecenia
Opinia dodana przez: monika

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Stanisław Kowarzyk

Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Świetny fachowiec ciepły sympatyczny dokładnie tłumaczy chorobę nie jest wyniosły pomógł mojemu ojcu skutecznie stawiając diagnozę takich lekarzy nam potrzeba