Lekarze Endokrynolog Warszawa

lekarz Iwona Bielanowska

Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Ireneusz Salata

RKK MED Centrum Medyczne
Emilii Plater 25/4
00-688 Warszawa

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

Krzysztof Giejda

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

prof. dr hab. n. med. Janusz Nauman

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Dzień dobry, leczyłam się u Profesora Naumana dwadzieścia lat temu. Miałam bardzo chorą tarczyce i stał się cud. Pan Profesor Nauman wyleczył mnie i nieznośną tarczycę. Nikt przedtem nie dawał mi najmniejszych szans na zdrową tarczycę. Twierdzili, że będę zmagać się z chorobą do końca życia. Jest inaczej, jestem zdrową i zadowoloną z życia kobietą. Dziękuję Profesorze. Pamiętam Pana profesjonalizm, delikatność i uśmiech. Życzę Panu WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO W ŻYCIU. Olga ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Barbara Świerżewska

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor, nareszcie czuje się właściwie poinformowana o stanie mojego zdrowia. Doceniam też kompetencje zawodowe Pani doktor.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Modrzewska-Lesisz

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Super lekarz, polecam każdemu, pełny profesjonalizm, rewelacyjne podejście do każdego pacjenta, wszystko tłumaczy. Pacjentka

lekarz Halina Modkowska-Czarnowska

Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

SUPER LEKARZ,POŚWIĘCA ODPOWIEDNIA ILOŚĆ CZASU PACJENTOWI PODCZAS WIZYTY,KOMPLEKSOWO ZLECA BADANIA,NIC,, NA OKO,,BARDZO UPRZEJMA BEZ HUMORKÓW,BARDZO PLECAM

lekarz Paweł Milewczyk

Endokrynolog, Ginekolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Trafiłam do Pana Milewczyka po roku bezowocnych starań o dziecko. Generalnie inni lekarze rozkładali ręce, badania, które zlecali nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Okazało się, że mam podwyższony poziom prolaktyny. Pan Doktor postawił trafną diagnozę oraz przepisał leki. Powiedział, że w przeciągu dwóch cykli powinnam zajść w ciążę. I tak się stało! Co prawda to dopiero początek, ale jestem dobrej myśli. Mam fachową opiekę, Doktor jest bardzo kompetentny. Zna się na ...
Opinia dodana przez: Izabela
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lekarz Marcin Żach

lekarz Marcin Żach

Endokrynolog, Internista

gabinet prywatny
ul.Wokalna 4 Warszawa 02-787
Warszawa

Kompetentny Lekarz z powołania do zawodu, wyjaśnia kompleksowo wszelkie problemy medyczne pacjenta. Potrafi wysłuchać pacjenta i poświęcić mu wystarczająco dużo czasu.

lekarz Anna Szewczyk

Endokrynolog, Pediatra

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Joanna Kacprzak

Constans-Med
Krasińskiego 16
01-851 Warszawa

świetny lekarz :) wszystko wytłumaczone i fachowo prowadzone leczenie, co również ważne życzliwość i uprzejmość. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Czerwińska

Medicover
Warszawa

Rzeczywiscie. Fachowosc, kompetencje, uwaga i zainteresowanie pacjentem. To cala Pani Doktor. Nadto, mily i sympatyczny Czlowiek. Medicover stracil jednego z NAJLEPSZYCH specjalistow.

lekarz Konstancja Roszkowska

Endokrynolog, Internista

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5
Warszawa

Jestem pacjentką dr Roszkowskiej od dziecka, wcześniej prowadziła moją mamę i ciotkę. Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie. Oprócz ogromnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia lekarskiego Pani Doktor posiada jeszcze w sobie coś zupełnie bezcennego - szacunek dla drugiego człowieka. Mimo wielu lat pracy nigdy nie zachowuje się "rutynowo", każde pytanie postawione Pani Doktor znajduje odpowiedź, ma sens i nie ma strachu by je postawić. Jest poprostu NIEZASTĄPIONA!!!! Bardzo gorąco ...

dr n. med. Piotr Miśkiewicz

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Leczę się u dr P. Miśkiewicza od 2007 roku po usunięciu tarczycy i bardzo sobie go chwalę, poleciłam go już kilku znajomym osobom i wszyscy mają podobną opinię. Dr Piotr Miśkiewicz to prawdziwy profesjonalista. Cenię wysoko jego kompetencje merytoryczne. Jest dokładny, skrupulatny i niezwykle uważny w kontakcie z pacjentem. Na rozmowę i badanie poświęca odpowiednio dużo czasu, dostosowując go do indywidualnych potrzeb chorego. Potrafi wyjaśnić pacjentowi, na czym polega jego ...
Opinia dodana przez: Margot

dr Roman Jasiński

Warszawa

NAJLEPSZY LEKARZ.Kompetentny ,nigdy nie odmowil pomocy.Leczymy sie u Pana Doktora cala rodzina od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Marek Kaniewski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)
Opinia dodana przez: natalia

prof. Tomasz Bednarczuk

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie
02-097 Warszawa

byłem na pierwszej wizycie myślę że to świetny lekarz wszystko potrafi wyjaśnić nic nie czaruje postawił sprawę jasno wiem na czym stoję na pewno będę się u tego pana leczył
Opinia dodana przez: waldemar

lekarz Beata Staroszczyk

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44
01-211 Warszawa

Bardzo dobra lekarka, bardzo dokładnie opisuje chorobę i planowane leczenie, do tego jest miła i życzliwa zarówno dla rodzica jak i dla pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania nastolatki przejętej swoją chorobą.
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna