lekarz Ewa Pawlin

1,4
1,7
2,2
1,3

Szkoda , że nie sprawdziłam opinii o lekarzu. Pani jest szalenie niemiła i niekompetentna. Straciłam sporo cennego czasu . Jest kuracja nie pomogła , kolejna wizyta przebiegła w bardzo niesympatycznej atmosferze. Unikajcie tej osoby, jeśli chcecie pomocy.

Tragedia, bardzo nieuprzejma pani, brak podejścia do pacjenta, brak zainteresowania, brak szczerych chęci pomocy. Nikomu nie polecam

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo mi pomogła i pokierowała co dalej robić. Wizyty są bardzo na temat, nie ma pobocznych tematów, jest chęć pomocy. Jako jedyna a byłam jeszcze u dwóch lekarzy rozpoznała problem nowotworowy i pokierowała dalej.Z innymi problemami skórnymi też potrafiła pomóc. Pani doktor ma duże doświadczenie. Ogólnie wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam wszystkim.

Bardzo nieempatyczna doktor, która traktuje pacjenta z góry. Brak pomocy, chęci wysłuchania i niekulturalne odzywki, jakby pacjent nie wiedział jak wygląda i z czym ma problem. Nikt nie ma prawa obrażać drugiej osoby, a zwłaszcza osoba, która ma innym pomagać. Lekarz powinien mieć w sobie dużo empatii i pokory, a ktoś kto w sobie jej nie ma nie powinien nim w ogóle być. Nie polecam.

Nie polecam.

Bardzo niemiła osoba, traktująca pacjenta z góry. Zero pomocy. Oceniający ton. Nie polecam, lepiej od razu umówić się do kogoś innego.

Cała wizyta trwała 4 minuty. Powiedziałem, że mam zmianę skórną, która powstała rok temu i powoli się powiększa. Pani lekarz powiedziała, żebym pokazał. Ledwo co odsłoniłem to Pani z 1,5 metra powiedziała, że to włókniak, mogę zasłonić. Koniec informacji od Pani. Resztę musiałem wyciągać pytaniami, które przyszły mi szybko do głowy - czy to poważne, czy to oznacza, że niedługo będzie ich więcej, czy to kwestia złej diety itp. Na wszystkie pytania uzyskałem jakże wyczerpujące odpowiedzi: Tak/Nie. Pani nie rozwijała odpowiedzi, praktycznie nic nie mówiła. Po chwili dostałem jakąś kartę i koniec wizyty. Sam, po raz kolejny, musiałem się dopytać co jest na karcie i co chodziło Pani lekarz w zaleceniach. Wizyta trwała tak krótko, że dopiero po wyjściu przyszły mi do głowy dodatkowe pytania - czy to będzie rosło, czy mam to kontrolować. Niestety, wszystko odbyło się tak szybko, że nie zdążyłem dowiedzieć się ważnych rzeczy.

Na plus to Pani jest uprzejma, a nie jak niektórzy lekarze w NFZ, że mają pretensje, że człowiek jeszcze żyje ;)
Ogólnie nie polecam. Zapisałem się do Pani Ewy, gdyż miała szybko wolny termin i nie sprawdziłem opinii. Teraz żałuję straconego czasu.

Brak jakiegokolwiek zainteresowania. Korzystałem z pakietu medycznego w prywatnej przychodni, gdzie przyjmuje Pani Pawlin. Przepisywanie leków, które zamiast pomagać - szkodzą i to na kilku wizytach było standardem. Nie była w stanie zaproponować kompletnej kuracji w walce z trądzikiem. Jedynie recepty i bardzo drogie maści o małych pojemnościach.

Pozostało mi tylko potwierdzić wszystkie poprzednie opinie, trafiłem do Pani doktor z przypadku. Wizyta na odległość. Zero zaangażowania. Po 3 minutach rozmowy już po przedstawieniu zaleceń rozmowa się zakończyła. Po wizycie bardzo duża niepewność czy korzystać z przepisanej recepty czy to tylko strata pieniędzy. Doktor przepisuje bardzo drogie produkty.

Niestety złe opinie o lekarzu sa prawdziwe. Podejście z góry, bardzo mało sympatycznie - w gabinecie czujesz się tak, jakbyś przeszkadzał... Jestem w szoku, że tacy lekarze jeszcze przyjmują - odradzam, bo wizyta u tej Pani to stracony czas

Strata czasu i pieniędzy. Totalny brak zaangażowania i brak wnikliwej analizy problemu ze skórą. Ponownie rozczarowałam się wizytą u Pani doktor, do której tylko były dwa wolne i super odległe terminy. Przyszłam z problemem skórnym, a na pytanie, co mogłabym z tym zrobić usłyszałam: nie odpowiem pani na to pytanie, nie mam pojęcia co z tym można zrobić. Przepisała w zaleceniach stosowanie emolientu i tyle. Nie wyjaśniła,co może być przyczyną, na co uważać, co może być powodem i źródłem problemu. Pani doktor nawet nie podeszła, nie spojrzała na skórę, wszystko ...

Ponownie rozczarowałam się wizytą u Pani doktor, do której tylko były dwa wolne i super odległe terminy. Przyszłam z problemem skórnym, a na pytanie, co mogłabym z tym zrobić usłyszałam: nie odpowiem pani na to pytanie, nie mam pojęcia co z tym można zrobić. Przepisała w zaleceniach stosowanie emolientu i tyle. Nie wyjaśniła,co może być przyczyną, na co uważać, co może być powodem i źródłem problemu. Pani doktor nawet nie podeszła, nie spojrzała na skórę, wszystko odbyło się na zasadzie wywiadu. Mogłabym nie jechać półtorej godziny specjalnie na Tarchomin, żeby dostać taki papierek. Zdecydowanie odradzam. Po co tacy lekarze pracują? W NFZ już się lepiej zajmują pacjentami i to ZA DARMO! Po co płacić prywatnej placówce za coś takiego? Medicover, rozumiem, że w Polsce brakuje lekarzy, ale po co psuć sobie wypracowaną przez Was renomę?