Lekarze Fizjoterapeuta Warszawa

mgr Anna Michalak

centrum rehabilitacji
ul.Ożarowska 75a
Warszawa

Gorąco polecam Panią Anię. Bardzo sympatyczna osoba, wspaniała profesjonalistka, posiada doświadczenie i wiedzę co bardzo ważne. Z sercem podchodzi do swoich małych pacjentów.

mgr Rita Calderaro

Rita Rehabilitacja
Wiosenna 10, Ząbki
05-091 Warszawa

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Angelika Tkaczyk

01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Maciej Wiśniewski

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Specjalista w swojej dziedzinie, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Miły, uśmiechnięty ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. A co najważniejsze ćwiczenia z Panem Maciejem przynoszą znakomite rezultaty, polecam z całego serca.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Filip Doręgowski

mgr Filip Doręgowski

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Holicare - praktyka fizjoterapeutyczna
Cybernetyki 7E lok. U1
02-677 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!
Opinia dodana przez: Damian

mgr Marcelina Wrzesińska

01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Paweł Karczewski

Fizjoterapeuta, Masażysta

Medifire Medycyna Osteopatia Fizjoterapia Rehabilitacja
Wałuszewska 24 lok 3
03-005 Warszawa

Profesjonalista z poczuciem humoru. Świetnie tłumaczone ćwiczenia do domu po każdej wizycie. Kontakt przez cały okres rehabilitacji :) polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Joannna Trochimiuk

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani mgr zajmowała się mną podczas pobytu w szpitalu po rzucie SM. Znakomita specjalistka, doskonałe podejście do pacjenta. Postawiła mnie znowu na nogi. Polecam!

mgr Joanna Paździor

01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

Patryk Gruszczyński

Fundacja Zdrowie
Warszawa

Rehabilitant z powołania! Bardzo konkretny, cierpliwy a przy tym cechuje się ogromną empatią. Widać, że oddaje się z pasją. Wizyty z dojazdem do domu nie są drogie. Posiada ogromną wiedzę z zasobu całej medycyny, chętnie tłumaczy. Przy pierwdszej wizycie przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badanie!!! Czego u innych rehabilitantów nie widziałam...Trzeba się umawiać wcześniej na wizyty telefonicznie, bo ma sporo pacjentów.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dariusz Szabela

Vita Med
ul. Meissnera
Warszawa

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

mgr Kornel Mikołajczyk

Fizjoterapeuta, Masażysta

Akademia Ruchu
Conrada 21A
01-922 Warszawa

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo. Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

Michał Guzek

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Od 5 lat czułem ból szyi, jakiś rok dołączyło drętwienie rąk i odczucie wylewania wrzątku na kark, które uniemożliwiło mi normalne życie. Mój wynik rezonansu (wielopoziomowa przepuklina) oglądało wielu lekarzy ortopedów i neurologów, przechodziłem nawet tzw. rehabilitacje z NFZ. Po zakończeniu rehabilitacji i braku poprawy "wziąłem sprawy w swoje ręce" i zacząłem szukać neurochirurga, który podjąłby się operacji. Po 4 wizytach u "wziętych" neurochirurgów, każdy powiedział to samo tj. zooperować ...
Opinia dodana przez: TJ

mgr Malwina Zielińska

RehBabka
Aleja Jerzego Waszyngtona 122/1
Warszawa

Niesamowicie profesjonalna, dokładnie tłumacząca co i dlaczego robi. Dogłębnie analizuje, sprawdza, leczy, czasem nawet zadaje pracę domową ;) Efekty terapii są takie, że można powiedzieć po prostu "wow"!
Opinia dodana przez: Ania

mgr Hanna Ciesielska

01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.

Wojtek Ruciński

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
03-947 Warszawa

Poznałam Pana Wojciecha przy okazji leczenia nawracającej kontuzji córki wyczynowo uprawiającej szermierkę, bardzo konkretnie, kompetentnie i jednocześnie z taktem (nastolatka) jej pomagał; od tego czasu poleciłam Go kilku innym pacjentom - urazy sportowe, zwyrodnieniowe itp., wreszcie sama trafiłam z dolegliwościami związanymi z ostrogą, stanami zapalnymi związanymi ze zwyrodnieniami, też wychodzę na prostą;-) zawsze cierpliwy, super tłumaczy i słucha; nie jest mi łatwo znaleźć lekarza/fizjoterapeutę do którego miałabym zaufanie (takie czasy, ...
Opinia dodana przez: Beata
Bardzo pomogła, jestem zadowolona. Polecam.

mgr Małgorzata Golik

Etiudy Rewolucyjnej 23
Warszawa

Polecam! Świetne podejście do Pacjenta. Miałam rwę kulszową, 3 miesiące się męczyłam. 2 wizyty rehabilitantki i na razie nie boli. A minęło już 2 tygodnie. Oby tak mi zostało. Bardzo pomocna, zaangażowana i doświadczona Fizjoterapeutka. Jestem po udarze, jak większość chyba tutaj obecnych. No prawie, że strzał w dziesiątkę, a wiem co mówię, bo rehabilitowali mnie już chyba wszyscy w tym mieście:) Zdaję sobie sprawę, że nie jestem łatwym Pacjentem, ...

mgr Kaja Strózik

01-355 Warszawa

Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

mgr Ewa Eugenia Letki-Petroff

Warszawa

Świetna rehabilitantka, z sercem i cierpliwością do dzieci. Zarówno tych małych i tych dużych. To, co się liczy to wieloletnie doświadczenie w Centrum Zdrowia Dziecka. Polecam gorąco zarówno na dłuższą rehabilitację dziecka, jak i na jednorazową wizytę.