Lekarze Fizykoterapeuta

mgr Bartosz Bomba

BF Fizjoterapia, Centrum Terapii Manualnej
Świeradowska 47 a
50-559 Wrocław

Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jolanta Musiałek

Wrocław

Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! ...

mgr Angelika Tkaczyk

01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Paweł Szkopek

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Miły fizjoterapeuta, dość wyrozumiały. Serdecznie polecam dla młodych ludzi z pewnością znajdą z Panem Pawłem wspólny język. Jeśli chodzi o masaż, ćwiczenia czy fizjoterapię, doskonale dopasowane do stopnia dysfunkcji pacjenta.
Opinia dodana przez: boska

mgr Wiktor Maniowski

Wrocław

Świetny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Pan Wiktor pomógł mi w ostrym bólu odcinka Th. Dziękuję za szybką i super skuteczną pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina Gostyń

mgr Iwona Wojtczak

FIZJOCARE
Fizjoterapia domowa
Nysa

Pani Iwona jest zaufaną specjalistką w swojej dziedzinie. 100 % PROFESJONALIZMU. Serdecznie polecam!

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za ...

mgr Marcelina Wrzesińska

01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Jagoda Ciupińska

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

mgr Cezary Łuckiewicz

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Jeśli chodzi o leczenie zespołu bolesnego barku, to jest to cudotwórca!

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

mgr Beata Gierlotka

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
ulica Chodkiewicza 44
85-665 Bydgoszcz

specjalista fizjoterapii certyfikowany terapeuta metody Vojty certyfikowany terapeuta metody NDT-Bobath certyfikowany terapeuta metody PNF
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Joanna Paździor

01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

mgr Ernest Szyja

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Wszystko na 6+! Pierwszy fizjoterapeuta do którego mogłam napisac maila i zawsze otrzymywałem odpowiedź. Bardzo mi to pomogło w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń w domu. Na prawde POLECAM!
Opinia dodana przez: Marta S.

Joanna Suliga

Masażysta, Fizjoterapeuta

Klub Sportowy
u pacjenta w domu
Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Monika

Adam Lis

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "EMI-MED" s. c.
ulica Huldczyńskiego 16 A
42-400 Zawiercie

Usługi świadczone profesjonalnie i z zaangażowaniem. Gość ma doświadczenie i widać że mu zależy na pacjencie. Polecamy i pozdrawiamy.

Agnieszka Snopkowska

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

ulica Strąkowa 1a
30-410 Kraków

Jest ona świetnym rehabilitantem. Dzięki niej, wieloletnie bóle kręgów szyjnych ustąpiły. Jest bardzo miła, cierpliwa i ciągle na bieżąco z najnowszymi metodami rehabilitacji.
Opinia dodana przez: WK50

mgr Robert Makselon

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
50-066 Wrocław

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej? Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)
Opinia dodana przez: Dominika

mgr Kamil Śnieciński

Fizykoterapeuta

MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutów
Ruska 51
50-079 Wrocław

kontaktowy,budzi zaufanie,daje poczucie bezpieczeństwa i pomocy no i oczywiście pomaga doradzając również sposób postępowania